Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     

Viesnīcu rezervēšanas noteikumi

Šie noteikumi ir saistoši no 2009. gada 01. janvāra interneta mājaslapā begonija.lv veiktajām viesnīcu rezervācijām.
Apliecinot piekrišanu šiem noteikumiem, jūs piekrītat arī vispārējiem tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma noteikumiem.

APSTIPRINĀJUMS
Jūsu pasūtījuma apstiprinājums tiks izsūtīts uz Jūsu uzrādīto e-pasta adresi. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat to ievadījis pareizi.

Ja kā maksāšanas veidu esat izvēlējies apmaksu ar bankas karti vai maksājumu ar Hanzanet, un maksājums ir noticis veiksmīgi, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīts viesnīcas vaučeris.
Ja kā maksāšanas veidu esat izvēlējies apmaksu skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu, pēc naudas saņemšanas mūsu kontā, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīts viesnīcas vaučeris.

ATCELŠANA UN IZMAIŅAS
Ja vēlaties atcelt vai mainīt savu pasūtījumu, lūdzu, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar mums, izmantojot elektronisko pastu info@begonija.lv
Izmaiņas un pasūtījuma atcelšana var tikt veiktas tikai aģentūras darba laikā.
Jebkuras izmaiņas vai rezervācijas atcelšana, kas tiks veiktas tieši viesnīcā vai saskaņā ar citām norunām, nebūs mums saistošas.

Pasūtījuma atcelšana
3 un mazāk dienas līdz iebraukšanai – tiek ieturēta summa par 1 nakti
Vairāk kā 3 dienas līdz iebraukšanai – bez maksas

Rezervēšanas gaitā informēsim Jūs par rezervācijas atcelšanas noteikumiem, kas var atšķirties no augstāk minētajiem, speciālo piedāvājumu gadījumā vai īpašos periodos un sezonās.

Izmaiņas pasūtījumā
Tiek ieturēti 10 Ls par pasūtījumu

Jebkuras pasūtījuma izmaiņas un modifikācijas pasūtījuma datumos, kas attiecas uz atcelšanas īpašajiem noteikumiem, tiks uzskatītas par pasūtījuma atcelšanu, un tiks ieturētas summas saskaņā ar atcelšanas noteikumiem.

Soda nauda netiek ieturēta pie nosacījuma, ja pie esošā apstiprinātā pasūtījuma tiek pievienotas istabas/gultas/papildvietas/naktis.


APMAKSA
Pasūtījuma noformēšanas pēdējā posmā tiek piedāvāti sekojoši apmaksas veidi:

1. Skaidrā nauda
SIA „Begonija” birojā. Adrese: Brīvības iela 64, Rīga, Latvija.
Pirmdiena - piektdiena: no 09:30 līdz 19:00
Sestdiena: no 10:00 līdz 16:00
Svētdiena: brīvdiena

2. Bankas pārskaitījums
Ja izvēlējāties šo maksājumu veidu, uz Jūsu e-pasta adresi tiks izsūtīts rēķins.
Maksājuma uzdevumā (pārskaitījumā) nepieciešams uzrādīt rezervācijas apstiprinājuma numuru un uzvārdu.
Maksājuma kopiju lūdzam nosūtīt uz faksu 67872888

Saņemējs: SIA «Begonija»
Adrese: Brīvības iela 64, Rīga, LV-1011, Latvija
Reģ. Nr. LV40003104895

Banka:
SWEDBANK
Konts Nr. LV76HABA0001408057743 (multivalūtu)
S.W.I.F.T.: HABALV22

SEB banka
Konts LV84UNLA0050013297748 (LVL)
Konts LV28UNLA0050013297786 (EUR)
S.W.I.F.T.: UNLALV2X

3. Hanzanet (Swedbank tiešsaistē)

4. Ar bankas maksājumu karti (kredītkarti vai debetkarti)
Birojā pieņemam VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
ON-LINE pieņemam VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro, kā arī American Express.

Ja pasūtījums netiks apmaksāts norādītajā laikā, Jūsu rezervācija tiks anulēta.

Lūdzam iepazīties ar pasu derīguma termiņu prasībām.

Lūdzam iepazīties ar valstu sarakstu, kurās nav nepieciešamas vīzas.
Gadījumā, ja mūsu mājaslapā rezervējat viesnīcu valstī, kurā nevar iebraukt bez vīzas, lūdzam sazināties ar mums un iegūt informāciju par vīzu formēšanas iespējām, termiņiem un cenām.

Ļoti iesakām iegādaties ceļojuma apdrošināšanu – medicīnas izdevumu segšanai un ceļojuma anulācijai.


Pase, vīza un Jūsu veselība ir Jūsu atbildība.

Mēs regulāri pārbaudām šīs mājaslapas saturu un sekojam, lai sniegtā informācija būtu pareiza. Ja nepieciešams, mēs labojam informāciju, par to īpaši neziņojot. Visa informācija šajā mājaslapā (ieskaitot informāciju par ceļojumu produktiem, tūrēm un pakalpojumiem uz vienošanās pamata) ir sniegta godprātīgi, un Jūs atzīstat, ka „Begonija” nevar pārbaudīt visas partneru sniegtās informācijas precizitāti.

VIESNĪCAS UN NUMURI
Viesnīcu novērtējums ar zvaigznēm tiek lietots, lai norādītu viesnīcu kvalitāti, apkalpošanas līmeni, ēdināšanas standartu, kas pieejams šādas kategorijas viesnīcās. Katras valsts kritēriji ir mainīgi atkarībā no šajā valstī uzstādītajām prasībām. Tālāk izveidotais apraksts dos vispārēju ieskatu par to, kas vairāk vai mazāk raksturīgs katrai viesnīcas kategorijai:
(Šim vērtējumam ir tikai informatīvs raksturs, tā nav aģentūras „Begonija” garantija)

1*   Viesnīca, visticamāk, būs maza. Iespējams, ierobežota ēdināšanas un pakalpojumu izvēle.

2*   Pakalpojumu klāsts starp mazu un vidēju. Viesnīca tieksies uz profesionālāku pakalpojumu sniegšanu kā 1*, un, visticamāk, plašāku piedāvājumu, ieskaitot ēdināšanu un dzērienus. Dažiem numuru tipiem var tikt piedāvāts plašāks pakalpojumu klāsts.

3*    Viesnīcas parasti cenšas ievērot augstāk norādītos standartus, bet ar labāku kvalitāti un lielāku pakalpojumu klāstu. Telpas būs plašākas. Iespējams, būs pieejama apkalpošana numuros.

4*    Šis līmenis parasti nozīmē būtisku atšķirību kvalitātes līmenī, kas attiecas uz mēbelēm, interjeru, aprīkojumu. Numuri ir plašāki. Iespējams, ir peiejami tādi pakalpojumi kā bagāžas piegāde numurā, 24 stundu apkalpošana numurā, veļas mazgātava un frizētava.

5*   Šī kategorija parasti nodrošina greznu un plašu dzīves vidi. Viesnīcas viesu vēlmēm un prasībām tiek pievērsta nevainojama uzmanība.

Numuru tipi

Divvietīgs numurs
Divvietīgs numurs ar kopējo gultu/divvietīgs numurs ar atsevišķām gultām. Piemērots diviem cilvēkiem. Numurā vai nu viena divguļamā, vai divas atsevišķas gultas, atkarībā no piemērotības. Dažās valstīs, īpaši Skandināvijā, tas var nozīmēt vienu vienvietīgo gultu un dīvāngultu.

Vienvietīgs numurs
Viena vienvietīga gulta istabā, piemērota vienam cilvēkam.

Trīsvietīgs numurs
Divvietīgā gulta vai divas vienvietīgās gultas un papildus gulta vai arī divas divvietīgās gultas. Lielākā daļa viesnīcu trīsvietīgajā numurā nepiedāvā pilna izmēra gultu katram viesim.

Divvietīgs numurs vienam cilvēkam
Istaba ar vienu divguļamo vai divām vienguļamajām gultām, viena cilvēka lietošanai.

Četrvietīgs numurs/divvietīgs numurs ar 2 bērniem
Istaba ar vienu divguļamo vai divām vienguļamajām gultām un papildgultas/sofa/saliekamā gulta. Lielākā daļa viesnīcu nepiedāvā pilna izmēra gultu katram viesim.

Divvietīgs numurs ar vienu bērnu numurā
Istaba ar vienu divguļamo vai divām vienguļamajām gultām un papildu gultu bērnam no 2 līdz 18 gadiem.

Bērnu gultiņa/ šūpulis
Piemērota bērnam līdz 2 gadiem. Lūdzu, atcerieties, ka bērnu gultas tiek piedāvatas, ja tas ir iespējams. Tas nav garantēts pakalpojums.

Papildus pakalpojumi
Jums jāapmaksā papildus pakalpojumi (tādi kā papildus ēdināšana, mini-bārs, ķīmiskā tīrītava, veļas mazgāšana, golfs, fitness, auto stāvvieta u.tml). Apmaksa par papildu pakalpojumiem jāveic viesnīcā līdz Jūsu aizbraukšanai.

Atklātie baseini
Atklātie baseini pieejami tikai vasaras sezonā. Atklāto baseinu lietošana ir atkarīga no viesnīcas noteikumiem un laika apstākļiem.

Apkure un kondicionētaji
Iespējams, Jūs nevarēsiet regulēt apkuri un kondicionēšanu viesnīcas numurā vienmēr, kad vēlēsieties.
Klimata dažādības un enerģijas ekonomijas noteikumu dēļ kondicionētāju izmantošana var tikt veikta centralizēti, vai arī apsildes sistēma var būt jau iestatīta automātiskā režīmā. Piemēram, Itālijas viesnīcās apkures sistēmu ir iespējams regulēt tikai no 15. novembra līdz 15. martam.

Lasvegasas viesnīcas
Lai reģistrētos Lasvegasas viesnīcās, jums jābūt sasniegušam 21 gada vecumu.

Gadījumā, ja rodas atšķirības no vispārējiem tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma noteikumiem, visām interneta mājaslapā begonija.lv veiktajām rezervācijām ir spēkā augstāk publicētie noteikumi.