Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ITĀLIJA

Ļaujieties atpūtas ceļojumam uz Itāliju un atklājiet Itālijas unikālās atpūtas un tūrisma iespējām. Ar mākslas dārgumiem tā ir bagāta kā neviena cita Eiropas valsts. Atpūtas ceļojums uz Itāliju noteikti nebūs tikai ķeksītis „Ceļotāja dienasgrāmatā”. Jau vairākus gadsimtus cilvēki tiecas redzēt arhitektūras, skulptūras un glezniecības šedevrus, pateicoties kuriem izaugusi Eiropas māksla.
Arī pati mazākā Itālijas pilsētiņa glabā nozīmīgus vēstures notikumus un bijušās slavas pēdas. Centrālajos laukumos apskatāmo katedrāļu un seno celtņu drupas atceras šeit eksistējušās etrusku, seno romiešu un viduslaiku pilsētvalstis. Ceļojums uz Itāliju spēj piedāvāt atpūtu jebkurai gaumei, un ne tikai dažādās ainavas un zelta pludmales, bet arī neskaitāmie kultūras pieminekļi joprojām valdzina ceļotājus.

ATPŪTA

Rimini

cena no 314 €

Par kūrortu Rimini

Rimini ir kūrortpilsēta Adrijas jūras krastā. Gar piekrastes līniju omulīgi izkārtojušies līči ar mūsdienīgām viesnīcām, elegantu arhitektūru un smilšu pludmalēm. Rimini piedāvā neskaitāmas augstas klases viesnīcas, kvalitatīvu servisu, vietējo iedzīvotāju viesmīlību, un, protams – lielisko Itālijas dabu, glāsmainu jūra un spožu sauli.
Atpūta Rimini pilsētā bez šaubām iepatiksies Jūsu bērniem, jo te ir daudz akvaparku, delfināriju un tematisku parku, kur maziem tūristiem vienmēr nodrošinās aizraujošu ekskursiju. Vai vienkārši sniegs labu aprūpi, kamēr vecāki spēlē boulingu, braukā ar jahtu vai apmeklē daivinga nodarbības. Pludmalē bērniem ir dažādas izklaides: šūpoles, karuseļi, slīdkalniņi, ka arī animācijas. Oficiālā peldēšanas sezona sākās 1. maijā un beidzās 30. septembrī. Visā Adrijas jūras krasts ir sekls, pludmale - smilšaina, kas padara Rimini par vēl pievilcīgāku kūrortu Jūsu atvaļinājumam!

Sicīlija

3 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 419 €

Par kūrortu Sicīlija

Ceļojuma laikā uz Sicīliju iepazīsiet lielāko Vidusjūras salu ar galvaspilsētu Palermo. No Apenīnu pussalas to atdala Mesīnas jūras šaurums.
Atpūtas ceļojums uz Sicīliju – tā ir lieliska jūra, tīra, mierīga un silta, ar lieliskām smilšu un oļu pludmalēm. Peldēšanās sezona sākas maijā un ilgst līdz novembra beigām. Novembra vidū atpūtnieku skaits sarūk, kūrortpilsētiņu ielu troksnis norimst, un salā atkal atjaunojas patriarhālais miers, kas, neraugoties uz iedzīvotāju dienvidniecisko temperamentu, raksturīgs vietējam dzīvesveidam. Nenorimst šeit palikušo tūristu sajūsma par vēstures un arhitektūras pieminekļiem, un pārsteidzošo dabu šajā „pasaules centrā” pašos Itālijas dienvidos.
Sicīlija ir civilizācijas šūpulis. Eiropā nav citas vietas, kur tik lieliski kopā savijas bagātīga vēsture, daudznacionāla kultūra, krāšņa daba un smaragda jūras ainavas.

Sardīnija

cena no 590 €

Par kūrortu Sardīnija

Itālijai piederošā sala – Sardīnija – ceļotājus atvaļinājuma laikā iepriecinās ar tīkami silto sauli (tā šeit spīd gandrīz vienmēr!), teiksmainām pludmalēm, silto Vidusjūras ūdeni un neaizmirstamiem dabas skatiem. Ceļojums uz Sardīniju būs iedvesmas un brīnumainu iespaidu pilns! Sala ir kalnaina, tikai tās vidieni klāj nelieli līdzenumi. Tādēļ dabas daudzveidība un plašas atpūtas iespējas garantētas!

Lido di Jesolo, Venēcijas Rivjēra

cena no 590 €

Par kūrortu Lido di Jesolo, Venēcijas Rivjēra

Izvēloties ceļojumu uz populāro Lido di Jesolo kūrortu, kas atrodas 30 km attālumā no Venēcijas, izbaudīsiet paaugstināta komforta līmeni, kā arī labvēlīgus dabas apstākļus: Аlpu kalni aizsargā šo kūrortu no spēcīgiem vējiem, tāpēc nav augstu viļņu. Kūrortā Jūs gaida tīra, dzidra, itin sekla jūra, kas ļauj bērniem izbaudīt drošas peldes, kā arī pludmales ar zeltītām, maigām smiltīm. Peldēšanās sezona kūrortā ilgst no maija līdz septembra beigām, turklāt karstākajos vasaras mēnešos ūdens temperatūra seklajās daļās sasniedz pat +30 grādus.
Kā vēl vienu iemeslu, kādēļ ceļojums uz šo kūrortu ir īstā izvēle – viesnīcas izrindojušās gar jūru, bet blakus tām atrodas dažādi veikali, kafejnīcas, restorāni un picērijas. Pat no vistālākās Lido di Jesolo viesnīcas līdz jūrai nav vairāk par 200-300 m.

Bari, Apulija

cena no 549 €

Par kūrortu Bari, Apulija

Ekskursiju ceļojums uz Bari, Itālijas reģiona Apūlija galvaspilsētu, dāvās dažādu iespaidu gammu! Senā Bari pilsēta bija slavena jau II gadsimtā pirms mūsu ēras, laikā, kad Vidusjūrā valdīja grieķi. Tāpēc senajā pilsētā līdz mūsu dienām saglabājušās daudzas vēsturiskas ēkas, kas celtas pirms romiešu perioda. Turklāt seno pieminekļu šeit ir tik daudz, ka Bari pavisam noteikti var konkurēt ar citām populārākajām svētceļojumu tūristu apskates vietām.
Brauciens uz Bari kļūs par patiesiem svētkiem visām ticīgajām dvēselēm. Šeit varēsiet apskatīt Sv.Nikolasa relikvijas. 1087. gadā tika uzbūvēta īpaša bazilika, bet pareizticīgajiem pašiem sava baznīca uzcelta pirms 100 gadiem.
Arī neticīgajiem brauciens uz Bari būs kā skaisti svētki. Bari ir brīnišķīgas ekskursiju tūres – pa pilīm, baznīcām, muzejiem, galerijām un citiem skaistiem objektiem. Bari iesakām arī nogaršot gardo Itālijas virtuvi – sierus, pašcepto maizi, zivis un jūras veltes. Un, protams, arī Itālijas dienvidu daļā esošie dabas skati tūristus šeit neatstāj vienaldzīgus!

Iskija

cena no 370 €

Par kūrortu Iskija

Atvaļinājums Itālijas kūrortā Iskija? Tas būs neaizmirstams brauciens, kura laikā ikviens var veldzēties saules pielietajās pludmalēs, relaksēties siltā ūdens peldēs un iedvesmoties no skaistajām dabas ainavām, kas apbur ceļotājus ik uz katra soļa.

KALNU SLĒPOŠANA

Slēpošana Itālijā, Livinjo, Bormio, Dolomiti di Brenta, Kronplatz, Val di Fassa, Val Gardena

14 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 230 €

Par kūrortu Slēpošana Itālijā, Livinjo, Bormio, Dolomiti di Brenta, Kronplatz, Val di Fassa, Val Gardena

Itālija kā kalnu slēpšanas galamērķis tūristiem ir iecienīta, jo Itālija ir bagāta ar augstas klases kalnu slēpošanas kūrortiem. Vairāk kā tūkstoš kilometru gara kalnu grēda ar Alpu pļavām, ledājiem un ziedošām ielejām – tādi ir Itālijas Alpi. Tieši uz Francijas robežas atrodas augstākā un skaistākā Rietumeiropes virsotne – Monblāns, kura pakājē izvietojies labi zināmais slēpošanas kūrorts Courmayeur. Vēl divas lieliskas sniegotās virsotnes - Matterhorna un Montē, slejas uz Sveices robežas, kur tūristus gaida viesmīlīgais un slavenais Cervinijas slēpošanas kūrorts.
Itāļi kalnu slēpošanu uzskata par patīkamu laika kavēkli, kad var ne tikai slēpot, bet arī labi paēst un skaisti nosauļoties. Pieskaitiet tam vēl stilīgu nakts dzīvi, īpaši nedēļas nogalēs, un jūs iegūsiet priekšstatu par to īpašo atmosfēru, kas valda Itālijas kalnu slēpošanas kūrortos. Vairāk

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Itālija, Roma, Florence, Venēcija, Milāna

cena no 138 €

Par kūrortu Itālija, Roma, Florence, Venēcija, Milāna

Ekskursiju ceļojumu laikā uz Itāliju, iepazīsiet to kā īpašu un unikālu valsti, kura iemantojusi daudzu miljonu tūristu mīlestību. Ekskursiju tūres uz Itāliju ir populāras visā pasaulē. Ekskursijas šeit nozīmē ne tikai vēsturisko vietu apskati un sildīšanos labiekārtotajās eiropeiskajās smilšu pludmalēs - Jūs reizē izdzerat arī tasīti itāļu dzīvesprieka un skaistuma mīlestības.
„Visi ceļi ved uz Romu” – tā gluži pamatoti uzskatīja senie ceļotāji. Pabūt Itālijā bija katra sapnis. Pat visattālākajos nostūros bija zināma „mūžīgās pilsētas” slava. Dzejnieki apdziedāja tās varenību un bagātību, diženumu un skaistumu. Ir pagājuši gadsimti, bet joprojām miljoni tūristu tiecas šurp skaistuma meklējumos, vēlmē pieskarties diženajai vēsturei un kultūrai, pašiem sajust Romas varenību.
Pilsēta vienmēr ir spilgta, neatkārtojama, notikumiem pārbagāta, dzīva. Pilsētas iedzīvotāju jautrības tikums, sabiedriskums un viesmīlība dāvā viesiem svētku un prieka sajūtu.

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line