Ceļojumu apraksti un cenas: Bari, Apulija - ITĀLIJA

Ekskursiju ceļojums uz Bari, Itālijas reģiona Apūlija galvaspilsētu, dāvās dažādu iespaidu gammu! Senā Bari pilsēta bija slavena jau II gadsimtā pirms mūsu ēras, laikā, kad Vidusjūrā valdīja grieķi. Tāpēc senajā pilsētā līdz mūsu dienām saglabājušās daudzas vēsturiskas ēkas, kas celtas pirms romiešu perioda. Turklāt seno pieminekļu šeit ir tik daudz, ka Bari pavisam noteikti var konkurēt ar citām populārākajām svētceļojumu tūristu apskates vietām.
Brauciens uz Bari kļūs par patiesiem svētkiem visām ticīgajām dvēselēm. Šeit varēsiet apskatīt Sv.Nikolasa relikvijas. 1087. gadā tika uzbūvēta īpaša bazilika, bet pareizticīgajiem pašiem sava baznīca uzcelta pirms 100 gadiem.
Arī neticīgajiem brauciens uz Bari būs kā skaisti svētki. Bari ir brīnišķīgas ekskursiju tūres – pa pilīm, baznīcām, muzejiem, galerijām un citiem skaistiem objektiem. Bari iesakām arī nogaršot gardo Itālijas virtuvi – sierus, pašcepto maizi, zivis un jūras veltes. Un, protams, arī Itālijas dienvidu daļā esošie dabas skati tūristus šeit neatstāj vienaldzīgus!  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Populārās viesnīcas Bari
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account