Ekskursijas: Kalabrija, Lamecija - ITĀLIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Džerače and Lokri

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Izbraukšana no Džeračes un Lokri. Džeračes, simts baznīcu pilsētas, apmeklējums. Šīs senās un viduslaiku vietas apmeklējums ļaus mums apskatīt vecākās baznīcas šajā reģionā. Mēs apmeklēsim Normāņu katedrāli, kas ir lielākā Kalabrijā. Šī mazā pilsēta ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs. Pilsētas vēsturiskais centrs atrodas starp Tribunāla skvēru un Toko skvēru, kurā ir saglabājušies 19. gadsimta laukumi. Senā Lokri pilsēta atrodas 3 km attālumā no mūsdienīgās Lokri pilsētas: pirmajā ir saglabājušās svarīgas arheoloģiskas liecības – tempļu, teātru, cietokšņu paliekas, kā arī muzejs (L’antiquarium), kurā Jūs varat atrast grieķu perioda liecības. Ieejas maksa muzejos un arheoloģijas objektos nav iekļauta cenā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, cepure, saules aizsargkrēms, staigāšanai piemēroti apavi.

Pie navigācijas

Eolu salas

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Pasakaini skaistais mini kruīzs nogādās Jūs līdz Eolu salām, uz kurieni nokļūt var tikai pa jūru. Šeit Jūs atradīsiet nepārspējami skaistus skatus, piemēram, alas, nelielus līčus, gleznainus līčus un klintis, kuru neparastās formas ir radījusi daba. Eolu salas ir vienas no skaistākajām salām Vidusjūrā. Apmeklējot šīs salas, Jūs iegūsiet kultūras un intelektuālo baudījumu, kā arī neaizmirstamas atmiņas. Mini kruīzs apstāsies šādās vietās: Stromboli, mītiskais uguni elpojošais kalns, kas pilnībā sastāv no 900 metru augsta vulkāna, kas ir viens no četriem aktīvajiem vulkāniem Itālijā. Salā atrodas divi ciemati, lielākais ir San Vincenzo, un mazākais ir zvejnieku ciemats Ginostra. Sala ir īpaši bagāta ar melno smilšu pludmalēm, kas ir ideāli piemērotas peldēšanai un relaksācijai. Kaut arī Lipari pilsētā ir daudz modes un suvenīru veikalu, kā arī kafejnīcu, tā saglabā savu senatnīgo šarmu. Valdzinošās, cieši līdzās esošās mājas, masīvā pils un katedrāle atrodas dabīgas klints virsotnē, no kurienes var baudīt elpu aizraujošu skatu. Lipari ir ļoti skaista un dzīvīga pilsēta ar šaurām ielām un vecām mājām. Lipari pilsētā ir iespējams baudīt tās skaisto dabu, izcilo infrastruktūru un pilsētas dzīvi. Vulkāna jeb sēra salā ir dažas klintis un savvaļas skati. Tas padara šo vulkāna salu par iecienītu tūristu galamērķi. Šo samērā aso smaku rada neskaitāmie tvaika geizeri, kas piedāvā ļoti ārstnieciskas dubļu vannas. Ieejas maksa muzejos un arheoloģijas objektos nav iekļauta cenā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, cepure, peldkostīms vai peldbikses, saules aizsargkrēms, staigāšanai piemēroti apavi, dvielis.

Pie navigācijas

No piekrastes līdz piekrastei

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Ar laivu. Neaizmirstama pieredze pa Dievu piekrasti (Costa degli Dei) ar dažām pieturām raksturīgajos līčos un iespēju nirt ar niršanas maskām. Ceļojums ilgst 2 stundas. Dievu piekraste ir skaistākā Kalabrijas piekrastes daļa, un tā stiepjas no Tropejas līdz pat Vatikano ragam. Abās vietās paveras brīnišķīgs skats uz nelīdzeno piekrasti un kristāldzidro ūdeni, kas maina krāsu no zilas līdz tirkīzzilai. Šeit ir smilšainas pludmales, alas un līči, ko var apskatīt, tikai izbraucot ar laivu. Šī piekraste ir piemērota gan tiem, kam patīk sauļoties, gan arī tiem, kam patīk fotografēt. Jūs tiekat laipni aicināti uz klāja, un Jūs baudīsiet dienu mazā cilvēku grupā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, cepure, saules aizsargkrēms, staigāšanai piemēroti apavi.

Pie navigācijas

Pico

Veids: Apskates


Pico ir viens no skaistākajiem un slavenākajiem zvejas ciematiņiem ar vēsturisku centru, kuru raksturo šauras ieliņas un mazi skvēri. Šeit iespējams apmeklēt mazo Pjedigrotas (Piedigrotta) baznīcu, kas ir izbūvēta alā virs jūras līmeņa. Pēc baznīcas apskates var doties aplūkot Aragoniešu pili, kurā nošauts Joahims Murats (Joachim Murat). Ceļojuma beigās noteikti nogaršojiet slaveno Tartufo saldējumu, kas ir plaši pazīstams visā pasaulē, kā arī šeit Jums ir iespēja iepirkties.

Pie navigācijas

Redžio di Kalabrija un Šilla

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Izbraukšana no Šillas – raksturīgi mazas pilsētas Kosta Violas apburošajā ainavā. Šeit Jūs apmeklēsiet veco zvejnieku ciematu, kuru pazīst ar nosaukumu Kianaleja. Otrā pieturvieta ir Rufo pils un Sv. Roko baznīca. Pēc tam Jūs dosieties uz Redžio di Kalabrija – eleganto Libertija stila pilsētu, kas attiecināms uz Itālijas jūgendstila periodu. Šeit Jūs vēl apmeklēsiet Nacionālo arheoloģijas muzeju, kurā ir plašākā Grieķijas koloniju atradumu un bronzas Riaces karavīru skulptūru kolekcija. Pēc tam Jūs pastaigāsieties pa piejūras promenādi, ko rakstnieks Gabriels D'Annuncio nosauca par „visskaistāko Itālijas kilometru”, un tad Jūs apmeklēsiet Romiešu pirtis, grieķu nocietinājumus un katedrāli. Ieejas maksa muzejos un arheoloģijas objektos nav iekļauta cenā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, cepure, saules aizsargkrēms, staigāšanai piemēroti apavi.

Pie navigācijas

Stromboli naktī

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Pēcpusdienā, laiva nogādās Jūs no Tropejas ostas tieši uz Stromboli. Apmēram pēc pusotras stundas Jūs ieradīsieties Stromboli, kur redzēsiet „Sciara del Fuoco” – vulkāna aktivitāti naktī, kam raksturīgs straujš lavas izvirdums jūrā. Pēc šādas izpētes Jūs paliksiet uz salas trīs stundas, kuras Jūs varat veltīt pastaigām pa ciematu un Vincenta Ferrara baznīcas apmeklējumam. Turklāt šeit Jums ir iespēja apskatīt māju, kurā dzīvoja aktrise Ingrīda Bergmane filmas „Stromboli, Terra di Dio” filmēšanas laikā vai varat, ēdot picu, izbaudīt saulrietu. Ieejas maksa muzejos un arheoloģijas objektos nav iekļauta cenā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, staigāšanai piemēroti apavi.

Pie navigācijas

Taormīna

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Mēs sasniegsim Taormīnu, skaistu pilsētu, no kuras paveras brīnišķīgs skats. Šajā pilsētā no vēsturiskā centra līdz pludmalēm ir iespējams nokļūt ar funikuliera palīdzību, no kura paveras fantastisks skats uz Taormīnas līci. Šeit Jūs apmeklēsiet grieķu teātri, kas ir viens no populārākajiem Sicīlijā. No turienes Jums būs iespēja apbrīnot unikālo Džiardini Naksos līci un iespaidīgo vulkānu Etna. Pēc tam Jūs varat pastaigāties pa Korso Umberto ielu ar tā neskaitāmajiem veikaliem, tradicionālajiem restorāniem un bāriem, līdz IX Aprīļa laukumam, kur Jums būs iespēja vērot tā brīnišķīgos skatus, apbrīnot ielu mākslinieku darbus un klausīties Sicīlijas tradicionālo mūziku. Pēc šīs pastaigas Jūs dosieties uz Villa Comunale – publisko parku ar retiem un eksotiskiem augiem. Ieejas maksa muzejos un arheoloģijas objektos nav iekļauta cenā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, cepure, saules aizsargkrēms, staigāšanai piemēroti apavi.

Pie navigācijas

Tropejas pilsēta un Vatikano raga kūrorts

Veids: Apskates


Tropeja un Vatikano rags ir divi visizsmalcinātākie kūrorti pie Tirēnijas jūras krastiem Kalabrijas reģionā. Tropeja ir Tirēnijas jūras pērle un viens no tūristu iecienītākajiem galamērķiem. Pirmo reizi pilsētas vārdu minējis Plīnijs Vecākais mūsu ēras pirmajā gadsimtā. Šīs pilsētas centrā var apbrīnot Sv. Marijas baznīcu, kas atrodas tieši pludmalē uz klints. No sākuma līdz pat 11. gadsimtam šajā baznīcā bija Basilija kārtība, un tā joprojām pieder pie Montekasīno klostera. Katedrāle, kas celta normāņu laikos, ir viena no vecākajām vēsturiskā centra celtnēm. Gadsimtiem mainoties, tā vairākkārt pārbūvēta, un mūsdienās tajā galvenokārt saskatāmas baroka stila iezīmes. Baznīcas iekšpusē ir daži mākslas darbi, piemēram, Lippo Benivieni glezna, labi zināmā „Our Lady of Romania”, kas ir viena no Tropejas svētajām aizbildnēm. Atpakaļceļš uz viesnīcu ved cauri Vatikano raga kūrortam. Vatikano rags, kas ir no balta granīta, stiepjas pāri krastam un pārsteidzošajām balto smilšu pludmalēm. No šī raga vērojami dažādi skati pāri Eolu salām un Mesīnas jūras šaurumam.

Pie navigācijas

Vibo Valentija un gatavošanas māksla

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Pico, Briatiko, Zambrone, Pargēlija, Tropeja, Vatikano rags. Ekskursijas apraksts: Izbraukšana no Vibo Valentijas (30 km attālumā no Tropejas). Vibo Valentijā Jūs apmeklēsiet Normāņu Hohenštaufena pili, kas visticamāk bija izvietota blakus Hiponijas akropolei un izveidota ap 1000. gadu. Tā celtniecībā tika izmantoti materiāli no blakus esošajiem grieķu tempļiem. Tam tika nodarīti bojājumi zemestrīces laikā 1783. gadā. Šodien pilī atrodas valsts muzejs. Tālāk ieplānots ir Hiponijas nocietinājumu apmeklējums, tai skaitā 350 metrus garās astoņu torņu (uzskata, ka to augstums sasniedza 10 metrus) palieku un izrakumu vietu apmeklējums, kā arī San Leolukas baznīcas (katedrāles) apmeklējums, kas uzcelta 9. gadsimtā uz Bizantijas bazilikas paliekām. Tajā ir 18. gadsimta augsts marmora altāris ar 16. gadsimta Sv. Jaunas Marijas skulptūru, kā arī renesanses laika triptihs. Pēc Vibo Valentijas apmeklējuma, mēs sasniegsim seno laukumu, kur kopā ar īpašnieci, elegantu un laipnu dāmu, mēs pavadīsim relaksējošus un patīkamus mirkļus, kā arī mācīsimies pagatavot tradicionālo Kalabrijas ēdienu. Ieejas maksa muzejos un arheoloģijas objektos nav iekļauta cenā. Līdzi jāņem: foto vai video kamera, cepure, saules aizsargkrēms, staigāšanai piemēroti apavi.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account