Ekskursijas: Slēpošana Itālijā - ITĀLIJA

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Bolcāno

Veids: Apskates


Leģenda vēsta, ka pilsētu 15. gs. p.m.ē. dibinājis Druzs Vecākais – Romas imperatora Augusta (Oktaviāna) audžudēls. Līdz 1. pasaules karam Bolcāno ietilpa Austroungārijas impērijā, bet kara noslēguma fāzē pilsēta tika pievienota Itālijai un kļuva par Dienvidtiroles (Alto Adidžes autonomās provinces, kam piešķirts īpašs statuss) galvaspilsētu. Likumi provincē aizsargā vācu valodā un tās dialektos runājošā iedzīvotāju mazākuma tiesības. Šī provincē iedibinātā unikālā sistēma savulaik iejūsmināja Dailailamu, kurš Bolcāno ir apmeklējis vairākas reizes. Galvenie pilsētas tūrisma apskates objekti, kurus Jūs apmeklēsiet: Valtera laukums ar slavenā vācu tautības minnezengera Valtera fon der Fogelveides statuju, Dienvidtiroles Arheoloģijas muzejs, gotiskā Katedrāle, dominikāņu klosteris, kurā saglabājušās Martina Knollera 14. gs. izgatavotās freskas, kā arī Musolīni radošās fantāzijas auglis – Triumfa arka – kuru 1928. gadā uzcēla pēc "dučes” pavēles.

Pie navigācijas

Brauciens ar sniega motociklu Livinjo

Veids: Izklaides


Brauc ar sniega motociklu Livinjo! Tas ir emociju un prieka apvienojums! Nekad neesi mēģinājis braukt ar sniega motociklu? Tu esi atnācis uz īsto vietu. Mēs varam garantēt Tev elpu aizraujošu pieredzi! Mūsu komanda Tevi izklaidēs pārgājienā pa 10 kilometru garo taku. Pieredzējuši gidi Tev palīdzēs pārgājiena laikā, un brauciena laikā ar sniega motociklu Tu varēsi izbaudīt brīnišķīgā Livinjo ciema dabas skaistumu.

Pie navigācijas

Haskiju ciems

Veids: Izklaides


2002. gadā Arnogas ciematā, Alta Valtelīnas ielejā, kas ir viena no visskaistākajām ielejām Itālijā, tika dibināts Itālijas kamanu vilcēju suņu centrs Haskiju ciems. Arnogas ainavā ir viena no visskaistākajām trasēm „Alpiroda”, Itālijas visslavenākā trase kamanu suņu sacensībām. Ar līdzenajiem ceļiem, kas stiepjas jūdzēm tālu, Itālijas kamanu vilcēju suņu centra HASKIJU CIEMA mērķis ir ļaut ikvienam bezrūpīgi un patiesi izbaudīt šo sportu. Kamanu suņu sacensības – sporta veids ikvienam!

Pie navigācijas

Insbruka

Veids: Apskates


Insbruka – Tiroles federālās zemes galvaspilsēta, pilsēta ar bagātu 800 gadus garu vēsturi un brīnišķīgu arhitektūru gotikas, baroka un rokoko stilos ir gluži kā kalnu masīvu ietvaram pieslīpēts dārgakmens. Praktiski no jebkuras pilsētas vietas paveras lieliski skati. Ar funikulieri var viegli un ērti nokļūt līdz kalnu virsotnēm, lai paraudzītos uz satriecoši skaisto pilsētas panorāmu. Divas reizes Insbruka ir bijusi Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsēta (1964., 1976. g.). Insbrukas slavenākais apskates objekts ir pilsētas simbols – bijusī imperatoru Habsburgu rezidence „Zelta jumts” vecpilsētā. Citi ievērojami apskates objekti, kurus Jūs redzēsiet: Hofburgas pils, imperatora Maksimiliāna I kapa vieta, Sv. Jēkaba katedrāle, Firstenburgas un Ambrasas pilis, Triumfa arka, panorāma „1809. gada kauja pie Bergizeles”, Tiroles etnogrāfiskais muzejs, Alpu zoodārzs (no tā paveras brīnišķīgi skati uz pilsētu un apkārtējiem kalniem). Tāpat Jūs apmeklēsiet unikālo muzeju „Swarovski kristāla pasaule” Vatensas pilsētā.

Pie navigācijas

Merāno

Veids: Apskates


Elegantā, prestižā un modernā Merāno kūrortpilsētiņa, kas atrodas kalnos pašos Itālijas ziemeļos, Dienvidtirolē, sajūsmina tūristus ar brīnišķīgajiem Dolomītu Alpu skatiem, greznajām villām un pilīm, baznīcām, kā arī modes preču veikaliem. Ne velti šo pilsētiņu tik ļoti bija iemīlējusi mūžam ceļojošā Austrijas ķeizariene Elizabete (Sisī). Īpašu savdabību kūrortam piešķir tā vēsturiskais un teritoriālais tuvums Austrijai – vācu valoda, nacionālie tērpi (trachten tipa), īpašā pilsētiņas iedzīvotāju sirsnība un īsta tiroliešu viesmīlība. No itāliešiem un Itālijas pilsētiņai ticis: piļu uzpostā arhitektūra, viesnīcas ar freskām un zeltījumiem, šaurās bruģētās ieliņas, boutique veikaliņu un modes aksesuāru tirgotavu pārpilnība. Kopš 2006. gada Merāno, pateicoties modernajam ūdens rekreācijas kompleksam "Therme Merano", ir papildinājusi Itālijas labāko termālo kūrortu sarakstu. Ekskursijas laikā Jūs skatīsiet Sv. Nikolaja baznīcu, kūrzāli, Botānisko dārzu, arkām greznoto Laubengasses ielu vecpilsētā, senu Tiroles pili.

Pie navigācijas

Venēcija

Veids: Apskates


Venēcija ir viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām, unikāla pilsēta-muzejs. Laiks un realitāte pagaist šauro ieliņu brīnumainajā pievilcībā, iekš tā, kā tās neparedzami savijas ar kanāliem, līdz pēkšņi un negaidīti atduras plašos laukumos. Venēcija ir dažādu laikmetu un dažādu kultūru veidojums, tik neparasta pilsēta, ka jebkurš mēģinājums to aprakstīt būs vien kā neizteiksmīga ēna pret spilgto un krāšņo īstenību. Ierodoties Venēcijā, noteikti apmeklējiet Sanmarko (Svētā Marko) laukumu un baziliku, Dodžu pili, Jaunās un Vecās Prokurācijas ēkas, ieskatieties Akadēmijas galerijā, kas lepojas ar Ticiāna, Tintoreto, Bellīni, Kanaletto u.c. slavenu mākslinieku darbiem, dodieties pastaigā pa Nopūtu tiltiņu un, protams, izbraucienā ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Ekskursijas laikā Jūs skatīsiet diženās pilsētas arhitektonisko ansambli, kam pasaulē nav līdzinieku. Venēcijas augstmaņu greznās pilis veido savdabīgas akmens mežģīnes, pie kuru pamatiem un portāliem rāmi līgojas vienkāršākas un lepnākas gondolas – lūk, vēl viens krāšņs otas triepiens Venēcijas unikālajā gleznā. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divi simti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā. Venēcija tāpat ir slavena ar saviem krāšņajiem karnevāliem, viens no tiem tiek rīkots janvāra beigās un februāra sākumā. Pilsētas iedzīvotāji ietērpjas viduslaiku apģērbos, laukumus piepilda kavalieri un smalkas dāmas, pilsēta ieslīgst pasakainā gaisotnē. Pat ja Jums nav attiecīga tērpa, Jums vienalga piedāvās slaveno Venēcijas masku, cepuri vai parūku.

Pie navigācijas

Verona

Veids: Apskates


Katram, kas atbrauc uz Veronu, sirds ietrīsas saldmē par izjūtām, kas viņu te sagaida: mākslu cienītājiem pavērsies piļu un baznīcu durvis; antīkās pasaules apbrīnotājus iedvesmos lieliskā Veronas Arēna – teicami saglabājies Senās Romas perioda amfiteātris; romantikas apoloģēti iekļūs Romeo un Džuljetas liktenīgās mīlestības valgos. Ekskursijas laikā pa pilsētu Jūs noteikti redzēsiet Romeo māju un ielūkosieties viņa mīļotās nama pagalmā, kur skatīsiet slaveno Džuljetas balkonu; izbaudīsiet pastaigu pa Brā, Erbes un Dantes laukumiem, kā arī Adidžes upes krastmalu; uzkāpsiet skatu laukumā, no kuras paveras brīnišķīgās pilsētiņas panorāma. Noteikti aizejiet arī uz pilsētiņas viduslaiku neganto valdnieku Skalidžeru cietoksni ar pili un aplūkojiet gotiskā stilā celtās ģimenes kapenes.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account