Ekskursijas: Lido di Jesolo, Venēcijas Rivjēra - ITĀLIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


"Noventa di Piave Designer Outlet” tirdzniecības centra apmeklējums

Veids: Izklaides

Ilgums: Visa diena


Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (21 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni.

Pie navigācijas

Atrakciju parks "Gardaland”

Veids: Izklaides

Ilgums: Visa diena


Milzīgais izklaides un atrakciju parks "Gardaland” Gardas ezera krastā – tā ir pasakaina valstība, kas iejūsmina gan lielus, gan mazus. Nē, "Gardaland” nav "Disneyland” filiāle vai pakaļdarinājums, bet gan spilgts izklaides iespēju kaleidoskops, kurā valda itāļiem raksturīgais dabiskums, nepiespiestība un temperaments. "Gardaland” parks dāvā visiem to, kā tik ļoti pietrūkst pelēkajā ikdienā – svētkus, kuros katrs apmeklētājs ir ne vien skatītājs un vērotājs, bet arī šo svētku dalībnieks. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Papildus izdevumi: biļete ieejai parkā (28 €). Ilgums: visa diena (181 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni.

Pie navigācijas

Kortīna D`Ampeco un Dolomītu Alpi

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Kortīna D`Ampeco ir simpātiska un aristokrātiska pilsētiņa, savā ziņā – ziemas sezonas Sentropēza, kurp atpūtnieki brauc, iespējams, pat ne tik daudz slēpošanas kāres dzīti, cik tamdēļ, lai svinētu dzīvi visā tās pilnībā un izpausmēs. Kortīna D`Ampeco ir visai liels pilsētas tipa kūrorts, kurā netrūkst arī 5-6 stāvu namu, nelielu laukumu un kurā ir arī savs desmits lielu ielu. Turklāt Kortīnai piekļaujas arī itāļiem piederošu savrupnamu un villu rajoni. Tāpēc nav brīnums, ka vakaros kūrortā dzīve burtiski mutuļo: restorāni, bāri, naktsklubi – viss ir ļaužu pārpildīts. Galvenā kūrorta promenāde ir Corso Italia – gājēju iela, kuru pastaigājoties var „pieveikt”, protams, ja tūristu neievilina kāda kafejnīca vai suvenīru veikals, savās 15 minūtēs. Ja itāļi veidotu savas zemes dabas brīnumu TOP sarakstu, tad Ampeci ielejas ainavu viņi ierindotu vienā no pirmajām vietām. Ladīni šo brīnumu savā valodā sauc – Enrosadira. Burtiski tulkojot, tas nozīmētu: iekrāsojas sārts. Un šī vieta – Ampeci ieleja, kā uzskata itāļi, ir valdzinošākā un neparastākā no visām Dolomītu Alpos esošajām. Te piedzīvojams sava veida fenomens, aizraujošs un neaizmirstams dabas brīnums. Vasaras vakaros, kad gaiss ir tīrs un dzidrs un spožā saule sēžas rietumos, kalnu virsotnes it kā atdzīvojas. Iesākumā tās iekrāsojas ugunīgi sarkanos toņos, tad kļūst rudi rūsganas un, visbeidzot, top sārtas un violetas. Tikai pēc tam kalnus pārklāj zvaigžņotās nakts tumšā seģene. Šādai parādībai gan ir zinātnisks izskaidrojums: kalnu iežos, kas veido Dolomītu Alpus, ir kalcija karbonāts un magnijs. Tieši šo ķīmisko elementu iespaidā – rītausmā un rieta laikā, pastāvot noteiktiem apstākļiem, kalnu virsotnes "iedegas” sarkanos un sārtos toņos. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (120 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni.

Pie navigācijas

Milāna

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Ievērojams Itālijas rūpniecības, finanšu, tirdzniecības, transporta un kultūras centrs – visbagātākā valsts pilsēta un itāļu modes galvaspilsēta. Nozīmīgākie pieturpunkti Milānas dzīvē: starptautiskais gadatirgus "Fiera di Milano”, futbola komandas „Milan” spēles San Siro stadionā un operas uzvedumi slavenajā La Scala teātrī – šie notikumi allaž pievērš sev jo plašu sabiedrisku vērību arī globālā mērogā. Protams, pilsēta ir slavena arī ar saviem arhitektūras, kultūras un vēstures pieminekļiem. Piemēram, par Milānas arhitektūras pērli (pelnīti!) tiek uzskatīts gotikas stilā celtais, ārkārtīgi krāšņais Milānas Doms. Lifts var uzvest tūristus uz šīs grandiozās celtnes jumta, no kurienes paveras brīnišķīgi skati uz pilsētu. No citiem ievērojamiem objektiem noteikti pieminama Viktora Emanuela II galerija – pasaulē vecākā pasāža, kuru cēlis arhitekts Džuzepe Mengoni, Skalas laukums (Piazza della Scala), uz kura atrodas slavenais operteātris un Santa Maria della Grazie baznīca, kurā aplūkojams Leonardo da Vinči slavenais darbs "Svētais vakarēdiens”. Ārkārtīgi skaistajā Sforcu dzimtas pilī, kuras celtniecības sākums datēts ar m.ē. 1300. gadu, savulaik tika lemta Milānas vēsture, bet mūsdienās tajā iemājojuši daudzi pilsētas muzeji un mākslas galerijas. Un vēl – neliedziet sev prieku un aizejiet uz ekskluzīvo Via Montenapoleone ielu, kur ir daudzi jo daudzi modes apģērbu, apavu un stila aksesuāru. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (318 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni. Ekskursijas laikā ir paredzēts Dievnamu apmeklējums, kuros ieeja atļauta tikai tad, ja nav atklāti pleci un ceļgali.

Pie navigācijas

Operas festivāls – "Arena di Verona”

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Atpazīstamību visas pasaules mērogā ir ieguvis "Arena di Verona” vasaras Operas festivāls (jūnijs-augusts). Mēs piedāvājam jums fantastisku iespēju apmeklēt to un noklausīties labāko pasaules operas izpildītāju dziedājumu, novērtēt talantīgo mākslinieku scenogrāfiju un brīnišķīgo senā amfiteātra akustiku, pavadot neaizmirstamu vakaru vietā, kur kādreiz publiku sajūsmināja nepārspējamā Marija Kallasa. "Noventa di Piave Designer Outlet” tirdzniecības centra apmeklējums. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Papildus izdevumi: maksa par sēdvietu amfiteātra tribīnēs (pakāpieni, 26-28 €). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni.

Pie navigācijas

Venēcija

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Unikālajai pilsētai, kas izvietojusies uz 117 salām, kuras, šķērsojot kanālus, savieno gandrīz 400 tilti un tiltiņi, īpaša reklāma nav vajadzīga. Šaurās Venēcijas ieliņas izrotā greznas pilis un neparasti skaistas baznīcas, bet pa pilsētas kanāliem teju nedzirdami slīd slaidās gondolas. Venēcijas valdzinājumam nav iespējams turēties pretī – tā, iespējams, ir pasaulē visromantiskākā vieta, kur pat gaiss ir mīlestības piesātināts. Ekskursijas gaitā Jūs varēsiet izbaudīt šīs ūdeņu skautās, greznās, spožās, karnevāla gara pipeldītās pilsētas burvīgo gaisotni, iepazīt tās nenovērtējamos kultūras un vēstures dārgumus. Jūs apmeklēsiet Sv. Marka laukumu, kas ir viens no skaistākajiem pasaulē un kurā atrodas Venēcijas galvenais "brīnums” – neaprakstāmi skaistām zelta mozaīkām greznotā Sv. Marka katedrāle, kā arī zvanu tornis ar pulksteni un apskates laukumu, no kura kā uz delnas atklājas Venēcijas panorāma. Turpat Venēcijā Jūs skatīsiet diženo itāļu gotiskās arhitektūras pieminekli – Dodžu pili, kā arī pasaulslaveno Nopūtu tiltiņu. Pastaigas laikā pa līkumotajām un šaurajām Venēcijas ieliņām Jūs apmeklēsiet arī citus nozīmīgus pilsētas tūrisma objektus, piemēram, seno Rialto tiltu – vienu no Venēcijas simboliem, kā arī Ca' d'Oro pili – satriecoši skaistu 15 gs. celtu namu, kura ārējā apdarē sākotnēji ticis izmantots zelts. Neliedziet sev arī prieku veikt neaizmirstamu ceļojumu pa Venēcijas kanāliem ar vienu no pilsētas savdabīgajām "vizītkartēm” – leģendāro gondolu. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (30 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni. Ekskursijas laikā ir paredzēts Dievnamu apmeklējums, kuros ieeja atļauta tikai tad, ja nav atklāti pleci un ceļgali.

Pie navigācijas

Venēcijas Lagūnas salas

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Aizraujoša ekskursija – izbrauciens ar kuteri pa Venēcijas lagūnu – ļaus Jums iepazīties ar tās populārākajām un slavenākajām salām. Uz vienas no tām – Murano, kura tiek uzskatīta par slavenā Venēcijas stikla dzimteni, Jūs apmeklēsiet unikālu stikla pūšanas darbnīcu. Savukārt Burano salā, kurā dzīvo zvejnieki un prasmīgas mežģīņu darinātājas, būs iespēja veikt pastaigu pa apburošām gleznainām ieliņām, kuras apaugušas ar daudzkrāsainiem nelieliem namiem. Vēl viena sala – Torčello – tiek uzskatīta par Venēcijas "civilizācijas” šūpuli. Uz tās Jūs apskatīsiet Santa Maria Assunta katedrāli, kā arī Sv. Foskas baznīcu. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (30 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni. Ekskursijas laikā ir paredzēts Dievnamu apmeklējums, kuros ieeja atļauta tikai tad, ja nav atklāti pleci un ceļgali.

Pie navigācijas

Verona un Gardas ezers

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Verona ir viena no senākajām un skaistākajām Itālijas pilsētām. Ne velti to iedvesmas pilni apdziedājuši Šekspīrs, Bairons un Gēte. Aiz smalkajām namu un celtņu fasādēm slēpjas gadsimtiem sena vēsture – Verona apbur ar savu antīko un renesanses laiku diženumu, pilsētā joprojām valdošo poētisko gaisotni. Līdz pat mūsdienām Romeo un Džuljetas pilsētā ir saglabājušies daudzi brīnišķīgi pasaules nozīmes kultūras un vēstures pieminekļi. Īpašu vietu to uzskaitījumā ieņem slavenā Arēna, kurā Romas impērijas laikā notika gladiatoru cīņas, bet tagad tiek uzvesti lieliski operas iestudējumi. Iepazīšanos ar pilsētu grūti iedomāties bez senākā Veronas laukuma – Erbes laukuma –apskates. Tajā kādreiz atradās Romas forums. Ap laukumu slejas vairākas slavenas Veronas celtnes: Tirgotāju nams, Lamberti tornis (83 m augsts) u.c. Ar interesi aplūkojamas arī citas vēsturiskās celtnes – Veronas katedrāle un 15. gs. uzceltā pils, kas slavena ar senās Romas impērijas laika slavenāko veroniešu statujām un tiek uzskatīta par spilgtu Veronas arhitektūras paraugu. Veronas baznīcas vispār iejūsmina ar savu greznumu un diženumu. Slavenākās no tām ir San Zeno Maggiore ar pilsētas svētā aizbildņa kapa vietu un Santa Maria Antica Romas katoļu baznīca, pie kuras atrodas Veronas valdnieku kapenes. Protams, neklājas aizmirst arī par Veronas romantiskākajām vietām – Džuljetas pagalmiņu ar slaveno balkonu un Romeo namu. Tāpat Verona ir slavena ar savu vasaras operfestivālu "Arena di Verona” – tas tradicionāli tiek rīkots senajā amfiteātrī, kurā valda lieliska akustika. Šis festivāls ir viens no nozīmīgākajiem un grandiozākajiem pasākumiem pasaules operas mākslas dzīvē, un tas vienmēr ir kupli jo kupli apmeklēts. Lielākais un dzidrākais Itālijas Alpu ezers ir slavens ar unikālo mikroklimatu un apbrīnojami skaistajām ainavām. Ap Gardas ezeru sev vietu atradušas burvīgas senas pilsētiņas, t.sk. viduslaiku Sirmione, kas saista ar savu interesanto vēsturi un brīnišķīgajiem arhitektūras pieminekļiem. Piemēram, lieliska ir Skaligeru dinastijas pils, kas šķietami izaug no ūdens, tāpat aizdomāties par sendienās bijušo liek senās Romas dzejnieka Katulla villas drupas... Izbrauciens ar kuteri pa Gardas ezera plašumiem kļūs par vienu no spilgtākajiem notikumiem Jūsu Itālijas atvaļinājuma laikā. Tāpat ezera krastā atrodas "Gardaland” tematiskais izklaides parks – viens no lielākajiem visā Eiropā. "Gardaland” lielajā "pasaku valstībā” gan bērnus, gan pieaugušos priecēs daudzas jo daudzas atrakcijas, kas izsauks neaizmirstamas pozitīvas emocijas. Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (160 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni. Cenām ir informatīvs raksturs – tās var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account