Ceļojumu apraksti un cenas: Kampānija, Neapole, Amalfi - ITĀLIJA

Ceļojums uz Neapoli? Kampāniju? Amalfi? Izdzirdot šo pasakaino, Itālijas dienvidos esošo, kūrortu nosaukums, iztēle pati uzbur maigu sauli, Tirēnu jūras zilos viļņus un košos zaļumus... Fantastisks klimats, neticams skaistums visapkārt... Nav brīnums, ka tieši šeit ir dzimušas brīnišķīgas romances, kas liek sirdij pukstēt straujāk!
Katru šeit sperto soli ieskauj senās vēstures liecības. No Neapoles, Kampānijas un Amalfi rokas attālumā atrodas leģendāro Pompeju un Herkulānas drupas! Šīs pilsētas iznīcināja vulkāns Vezuvs, kas ir vienīgas aktīvais vulkāns Eiropā. Vezuva apkārtnē plešas Nacionālais parks, kur tūristiem ir iespēja apskatīt vulkānu, baudīt pasakainās ainavas un iepazīties ar vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīves ritumu.
Gardēžiem ir vērts apmeklēt Neapoli, Kampāniju un Amalfi vien vietējās virtuves dēļ, kas apvieno Francijas, Spānijas un Sicīlijas gastronomiskās tradīcijas. Augļu un dārzeņu pārpilnība, svaigākās zivis un jūras veltes, gardi kūpinājumi un, protams, vietējā "mocarella", kā arī pats galvenais šī reģiona ēdiens - neapolitāņu pica!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account