Ekskursijas: Rimini - ITĀLIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Atrakciju parks "Mirabilandia"

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Atrakciju parks "Mirabilandia" ir trešais lielākais Eiropā (pēc "Disneyland" Francijā un "Port Aventura" Spānijā; 750 000 m2) un atrodas starp Rimini un Ravennas pilsētām. Parka teritorijā ir 37 ļoti modernas, t.sk. elpu aizraujošas atrakcijas, t.sk. slavenās “Katun”, “Niagara” un panorāmas rats. Lielu popularitāti iemantojuši šovi ar profesionālu sportistu, kaskadieru un cirka mākslinieku piedalīšanos (piemēram, kaskadieru triki ar automašīnām šovā "Policijas skola", "Teātra uz ledus" priekšnesumi, šovs "Bagātību sala", kurā apburoši klauni joku un ēverģēlību pavadībā izstrādā apbrīnojamus trikus, piemēram, lecot maza baseina atvērumā no 25 m augstuma (ekskursijas cenā iekļauta ieejas biļete).

Pie navigācijas

Florencija

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Florence ir Itālijas renesanses galvaspilsēta, atzīta pasaules un Itālijas mākslas un kultūras dārgumu krātuve. Pilsētas laukumus, muzejus un pilis rotā Mikelandželo, Bruneleski, Čellīni, Džoto un citu dižu mākslinieku radīti darbi. Florence ir labā nozīmē satriecoša pilsēta, kas gluži vai radīta nebeidzamiem, dvēseli reibinošiem atklājumiem. Nozīmīgākos objektus Jūs varēsiet apmeklēt ekskursijas-pastaigas laikā. Starp tiem būs visslavenākais Florences arhitektūras piemineklis – Florences katedrāle (Basilica di Santa Maria del Fiore), kuras grandiozais kupols ir viens no Florences atpazīstamākajiem siluetiem – gluži vai vizītkarte; Jums būs iespēja skatīt Florences Baptistēriju (speciāls nams kristīšanai), kas sensenos laikos tika uzcelta par godu pilsētas patronam Sv. Jānim Kristītājam; Džoto zvanu torni un Sinjorini laukumu, kā arī slaveno pilsētas Veco tiltu pār Arno upi (Ponte Vekkio), kura galerijās kopš seniem laikiem izvietojušies daudzi juvelierizstrādājumu veikaliņi. Katrā senās pilsētas ieliņā ir savijusies vēsture, arhitektūra, senatnes gars un mūsdienīgās dzīves ritmi. Savukārt modernie veikali un tirdzniecības centri sniedz lieliskas iespējas iegādāties kaut ko jaunu savai garderobei vai mājoklim un sameklēt tieši tos suvenīrus, kurus vajag. Katrā ieliņā katrs atradīs sev ko interesantu! Iekļauts: transfers, krieviski runājoša gida pakalpojumi. Ilgums: visa diena (229 km vienā virzienā). Mūsu ieteikumi: iesakām uzaut ērtus apavus bez papēža, paņemt līdzi galvassegu, lietussargu, fotoaparātu, dzeramo ūdeni. Ekskursijas laikā ir paredzēts Dievnamu apmeklējums, kuros ieeja atļauta tikai tad, ja nav atklāti pleci un ceļgali.

Pie navigācijas

Milāna

Veids: Apskates


Milāna ir ievērojams Itālijas rūpniecības, finanšu, tirdzniecības, transporta un kultūras centrs – visbagātākā valsts pilsēta, itāļu modes galvaspilsēta. Itālijas mērogā – otra lielākā pilsēta. Ekskursijas-pastaigas laikā (kopā ar krieviski runājošu gidu) Jūs skatīsiet Sforcas pili (Palazzo Sforza), lielisko Milānas Domu, Viktora Emanuēla II galeriju (pasaulē vecākā pasāža), zem kuras stikla kupola mājvietu raduši slavenu zīmolu veikali, populāras kafejnīcas un restorāni, "La Scala" opernama laukumu. Brīvais laiks pilsētā – 2 h. Atceļā uz kūrortu plānota apstāšanās outlet centrā "Fidenza Village" – pirkumu veikšanai.

Pie navigācijas

Ravenna un Boloņa

Veids: Apskates


Senās Ravennas pilsētas šaurajās ieliņās patvērušies 8 vēstures un kultūras pieminekļi, kurus UNESCO iekļāvis Pasaules mantojuma sarakstā. Gluži kā daudzi cilvēki, Ravenna savu īsteno skaistumu glabā sevī iekšā, no ārienes neatklājot. Seno baznīcu neuzkrītošās, taču atturībā stingrās fasādes slēpj unikālas Bizantizas perioda mozaīkas, kuras caur pagājušo gadsimtu dziļumu atklāj agrīnās kristietības idejas. Biļete baznīcu apmeklējumam iekļauta. Boloņa ir Emīlijas-Romanjas reģiona galvaspilsēta. Pilsētas simbols ir 2 blakus atrodošies Viduslaikos celti torņi – abi seni un abi sašķiebušies – Asinelli tornis (97 m augts) un Garisenda tornis (48 m) – zināmā mērā konkurenti Pizai. Pat Boloņas ielas – pat tās ir sava veida pieminekļi, kaut tāpēc vien, ka tās ir slavenās segtās Boloņas galerijas jeb Boloņas portiki. Pilsētā valda absolūti (labā nozīmē!) satriecoša gaisotne, turklāt Boloņa ir arī, var teikt, Itālijas "gastronomiskā" galvaspilsēta, tāpat nozīmīga un izslavēta kā vieta, kur iespējams veikt tiešām izdevīgus pirkumus.

Pie navigācijas

Roma ar Sv. Pētera katedrāles apmeklējums

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


"Mūžīgā pilsēta", "Civilizācijas šūpulis" – Roma joprojām tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pilsētām pasaulē. Ekskursijas-pastaigas gaitā ar krieviski runājošu gidu Jūs skatīsiet Kolizeju, Konstantīna arku, Romas forumu, Kapitolija pakalnu, Panteonu, Trevī strūklaku, Venēcijas un Navona laukumus, Sv. Enģeļa pili, kas sākotnēji tika celta kā mauzolejs, Vatikānu, kur kopā ar ekskursijas vadītāju apmeklēsiet Sv. Pētera katedrāli. Brīvais laiks pilsētā – 1 h. Papildus iesakām ekskursiju uz Vatikāna muzeju (50,00 €).

Pie navigācijas

Sanmarīno

Veids: Apskates


Sanmarīno – valsts, kuras vēsture izvērtusies gara un skaista un gandrīz vai neticama! Senākā republika pasaulē, kura spējusi saglabāt savu savdabību. Pēc ierašanās Sanmarīno – vietējo vīnu un liķieru degustācija. Ekskursijas-pastaigas laikā pa pilsētiņas vēsturisko centru (kopā ar pavadoni) Jūs skatīsiet Valsts pili (Palazzo Pubblico), kas reizē ir arī pilsētas rātsnams un valdības mītne, Sv. Marīno (Marinusa) katedrāli, senos cietokšņus-pilis un sargtorņus Titāno kalnā. Brīvais laiks pilsētā ~ 1,5 h.

Pie navigācijas

Venēcija

Veids: Apskates


Venēcija – pasakaina, skaistumā un savdabībā neatkārtojama pilsēta. Pastaigas-ekskursijas laikā (kopā ar krieviski runājošu gidu) Jūs apmeklēsiet šādus tūrisma objektus: Sv. Marka katedrāle, Marko poloo nams, Sv. Marijas Debessbraukšanas baznīca, Kazanovas nams, Ca' Farsetti-Dandolo aristokrātu ģimenes pils, Rialto tilts u.c. Turklāt apmeklēsiet stikla pūšanas darbnīcu, kurā Jums demonstrēs, kā top slavenie izstrādājumi no Venēcijas stikla. Brīvais laiks pilsētā – 3 h. Papildus iesakām: ekskursiju kopā ar krieviski runājošu gidu uz Dodžu pili (ieeja pilī bez rindas), ekskursijas ilgums – 1 h 15 min.; cena (ieskaitot ieejas biļeti) – pie nosacījuma, ka savākta grupa no 20 cilvēkiem: 32,00 € (pieaugušajiem) un 26,00 € (bērniem); vizināšanās ar gondolu – 20,00 € no cilv.; brauciens ar kuteri no Sv. Marka laukuma atpakaļ pa Lielo kanālu – 15,00 €.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account