Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

JAMAIKA

Jamaika par eksotisko atvaļinājumu galamērķi kļuvusi, jo ikvienam ceļotājam ļauj sajusties it kā būtu atbraukuši atpūsties uz visas pasaules nostūri. Jamaika atrodas Karību jūras centrā, saukta par mežu un upju zemi, jo tās daba piesātināta ar ūdenskritumu un aizu bagātību, smaragda pļavām un noslēpumainiem mežiem, zelta pludmalēm, pelēkiem akmeņiem...
Esiet gatavi, ceļojums pa eksotisko Jamaiku, būs kā deja regeja stilā. Gandrīz ik uz soļa sastapsiet kādu mūzikas ansambli, kas dziedās vai dejos regeja stilā.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Jamaika

cena no 950 €

Par kūrortu Jamaika

Atpūtas ceļojums pa Jamaiku - trešo lielāko salu Karību jūrā - būs neaizmirstams eksotisks piedzīvojums! Jamaikas ziemeļos ir šaurs piekrastes līdzenums ar daudziem, nelieliem līcīšiem, kuros baudīt romantiku, savukārt dienvidos krasta līnija ir asa un taisna, gluži kā ar lineālu nogriezta. Atpūtas ceļojumā pa Jamaiku iegriezieties kādā pazemes alā, apmeklējiet Zilos kalnus, kas stiepjas pāri visai salai un kura augstākā virsotne ir 2220 metru augstumā. Eksotiskās Jamaikas populārākās un iecienītākās tūristu apskates vietas – Montego Bay reģions, Ocho Rios, Negril, St,Elizabeth, kas ir zvejnieku ciematiņu iecienīts reģions... Ļaujieties savam atvaļinājumam! Jūs esat to pelnījuši!