Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

JAPĀNA

Ceļojums uz Japānu iespējams kļūs par Jūsu eksotiskāko mūža piedzīvojumu, it īpaši, ja apmeklēsiet Japānu slavenās sakuras ziedēšanas laikā, kas ilgst no marta sākuma līdz aprīļa beigām. Savukārt rudenī Japānas lapu koku meži un parki pārkrāsojas purpurā un zeltā.
Tūristi no visas pasaules eksotiskos ceļojumus uz Japānu visvairāk iecienījuši Jaunajā gadā, Zelta nedēļā (no 29.aprīļa līdz 5.maijam) un Bon festivāla laikā, kas katru gadu notiek ap 15.augustu. Jārēķinās, ka šajās dienās lielākā daļa Japānas tempļu un populārākie tūrisma objekti var būt pārpildīti.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Japāna

cena no 1128 €

Par kūrortu Japāna

Ar ko sākt savu eksotisko ekskursiju ceļojumu tūri pa Japānu? Iesakām kā pirmo apskatīt Tokiju – milzīgo un daudzveidīgo Japānas galvaspilsētu. Apskatiet Asakusa rajona tempļus, Akihabara elektronikas veikalus, Shinjuku nakts bārus. Ar ātrvilcienu ātri un ērti nokļūsiet Kioto un Naru pilsētās, kā arī Fudži kalnā. Viena no populārākajām tūristu apskates vietām ir Hirosima, kurā var aplūkot Miera parku un atombobardēšanas upuru memoriālo muzeju, pili un skaistos parkus un dārzus. Eksotiskajā ceļojumā Japānā iesakām izstaigāt vismaz dažus no valsts aizsardzībā esošajiem nacionālajiem parkiem. Viens no iecienītākajiem parkiem ir Kanto nacionālais parkus, kura teritorijā atrodas neskaitāmi tempļi un budistu svētnīcas.

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line