Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ATPŪTA

Atpūtas ceļojumi uz Eiropas un citām valstīm, kas atrodas Vidusjūras, Melnās Jūras Sarkanās Jūras piekrastēs

Ceļojumu grafiks - paskatīties visu ceļojumu sarakstu

KANĀRIJU SALAS

Atpūtas ceļojums Kanāriju salās ir īsta pasaka, un Jūs tajā nokļūsiet jau ar pirmo brīdi, kad lidmašīnas riteņi skars lidostas skrejceļu. Šeit ir gan apbrīnojami skaista daba, gan augstas klases serviss, gan plašs izpriecu piedāvājums, ar ko piepildīt brīvdienas. Aktīvās atpūtas cienītājiem ir pieejami visi sporta veidi, jāšanas stundas, niršanas kursi un pludmale.
Atpūtas ceļojums uz Kanāriju salām tiek uzskatīts arī par visai prestižu izvēli, un šurp brauc cilvēki no visas pasaules. Kanāriju salu kūrortu priekšrocības ir labi attīstīta tūrisma infrastruktūra, skaista daba un liela viesnīcu un kūrortzonu izvēle.
Kanāriju salās pavadītais laiks atstās neizdzēšamus iespaidus. Citādi nemaz nevar būt, jo viss, ko jūs baudīsiet, ir radies simt gadu laikā, saules apspīdēts, kultūras un tradīciju piesātināts. Tūristu plūsma no mazāk par 100 apmeklētajiem gadā XIX gadsimta beigās ir pieaugusi līdz vienpadsmit miljoniem šī gadsimta sākumā.
Atvaļinājuma ceļojuma laikā pa Kanāriju salām atklāsiet, ka tās ir milzīgs, vienots kūrorts, un nav svarīgi, cik Jums gadu un cik dažādas vēlmes – šeit varēs atpūsties ikviens. Šurp var braukt gan ģimenes, gan draugu kompānijas, gan vientuļnieki – garlaicīgi nebūs nevienam. Izvēlieties sev piemērotāko salu, to, kura vislabāk atbilst jūsu vēlmēm.

Tenerife - cena no 390 €
Grankanārija - cena no 390 €
Lanzarote - cena no 390 €
Fuerteventura - cena no 352 €

ARĀBU EMIRĀTI

Ja esat apbraukuši vai puspasauli, vai, gluži otrādi – nekad neesat bijuši svešās zemēs, un esat gatavi jaunai kaislībai? Jūs ar prieku sagaidīs viesmīlīgais atpūtas ceļojums uz Arābu Emirātiem. 33 gadu pastāvēšanas laikā Emirāti no mazapdzīvota tuksneša pārvērtušies par augsti attīstītu mūsdienīgu valsti, to pat var dēvēt par „nākotnes valsti”. Atpūtas ceļojuma laikā pa Apvienotajiem Arābu Emirātiem varēsiet izbaudīt visu, ko vien var vēlēties visprasīgākais atpūtnieks – spoža saule, zilas debesis, silta un dzidra jūra, neticamas pludmales, augstas klases serviss, saskarsme ar draudzīgiem, dāsniem un izpalīdzīgiem vietējiem iedzīvotājiem, un vēl daudz, daudz kas cits.

ĒĢIPTE

Ceļojuma laikā uz Ēģipti atklāsiet senu valsti ar bagātām kultūras tradīcijām un attīstītu infrastruktūru, kas vilina ceļotājus no visas pasaules. Ēģiptes vēsture skaitāma gadu tūkstošos, to apvij mīti un noslēpumi. Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis - apbrīnojama kontrastu zeme, kas saglabājusi neskaitāmus senus un vērtīgus arhitektūras pieminekļus, zeme ar unikālu dabu, bezgalīgiem tuksnešiem un pasakainām mirāžām.
Ceļojumā uz Ēģipti var doties visu gadu, bet pievilcīgākā sezona ilgst no oktobra līdz aprīlim. Sarkanās jūras piekrastes kūrortos „salido” sērfotāji un nirēji: vieni ķer viļņus, citi – priecājas par zemūdens pasaules krāšņajiem koraļļiem. Lieliskais klimats, siltā jūra, bezgalīgās smilšu pludmales, ērtās viesnīcas, plašais ekskursiju piedāvājums un visur klātesošā eksotika padara ceļojumu uz Ēģipti neaizmirstamu, un liek ilgoties pēc atgriešanās šurp atkal un atkal.

Hurgada - cena no 390 €
Šarmelšeiha, Šarm El-Šeiha - cena no 490 €
Marsaalama - cena no 460 €

TURCIJA

Turcija – paradīzes stūrītis zemes virsū. Turcija savaldzina ar krāšņo kultūru, kas sakņojas nacionālajās tradīcijās, ar viesmīlīgajiem un gurdajiem cilvēkiem, kuri vienmēr smaida un ir gatavi steigties palīgā, ar daudzveidīgo virtuvi, ko papildina mūzika, leģendas un austrumu pasakas. Turcija „ iekrīt” sirdī un aicina atkal un atkal apraudzīt šo apbrīnojamo zemi.
Atpūta Turcijā ir neparasti populāra. Turp brauc tūristi no visas pasaules, un arī Latvijas iedzīvotāji ir ļoti iecienījuši Turcijas kūrortus. Šī valsts ir savdabīgs tilts starp Austrumiem un Rietumiem, kur tiekas senatne ar mūsdienām, nacionālais kolorīts un modernisms – tas viss padara Turciju pievilcīgu atpūtai. Katrs, kas kaut reizi bijis Turcijā, zina – atpūta šeit nozīmē kvalitāti, komfortu, un, kas nav mazsvarīgi – pieņemamas cenas.

Antālija, Antalja, Kemera, Alānija, Beleka, Side - cena no 219 €
Marmarisa, Fethije - cena no 490 €
Bodruma - cena no 490 €
Izmira, Kušadasi - cena no 490 €

GRIEĶIJA

Ceļojums uz Grieķiju garantē atpūtu un izklaides, ne velti jau daudzus gadus Grieķija atzīta par atpūtas un tūrisma valsti. Tā ir viena no senākajām valstīm uz zemes, antīkās civilizācijas šūpulis. Grieķijā harmoniski savijas Austrumu un Rietumu kultūras. Šeit meklējami mākslas pirmsākumi, šeit radušās Olimpiskās spēles. Ceļojumā pa Grieķiju atklāsiet, cik mūsdienu Grieķija sevī rūpīgi glabā iepriekšējo paaudžu kultūru un tradīcijas, un ļauj ikvienam ielūkoties savā vēsturē. Visas pasaules ceļotāji brauc uz Grieķiju ne tikai pieskarties vēstures liecībām, bet arī baudīt lielisko dabu un tīro jūru ar bezgalīgajām pludmalēm. Grieķijas ainavā mijas klinšaini kalni bez mežiem, blīvi apdzīvotas ielejas, neskaitāmas salas, jūras šaurumi un līči. Gleznainās klintis, pludmales un eksotiskās grotas paver milzīgas atpūtas iespējas kalnu tūrisma un ūdens atpūtas cienītājiem.

Krēta - cena no 305 €
Halkidiki, Saloniki, Pierija, Tasa - cena no 359 €
Roda - cena no 265 €
Korfu - cena no 325 €
Zakinta - cena no 375 €
Lutraki, Atēnas - cena no 349 €

BULGĀRIJA

Kādus iespaidus sev sarūpēsies, izvēloties atvaļinājuma braucienu uz Bulgāriju? Mazā, gleznainā valsts Bulgārija Eiropā pastāv jau 13 gadsimtus, sasaistot Austrumus un Rietumus. Bulgārija atceras senas civilizācijas un iespaidīgas personības, kas rakstījušas tās vētraino vēsturi. Atvaļinājuma brauciens uz Bulgāriju nozīmē aizraujošu ceļojumu uz valsti ar skaistu dabu un viesmīlīgiem cilvēkiem. Spilgtā saule, zilā jūra, lieliskās pludmales, lielā viesnīcu izvēle, augļu un dārzeņu pārpilnība šurp vilina eiropiešu miljonus. Bulgārijas nelielajā teritorijā neatkārtojamā veidā savijas izcilas ainaviskās vērtības ar bagātu kultūras un vēstures mantojumu.

ITĀLIJA

Ļaujieties atpūtas ceļojumam uz Itāliju un atklājiet Itālijas unikālās atpūtas un tūrisma iespējām. Ar mākslas dārgumiem tā ir bagāta kā neviena cita Eiropas valsts. Atpūtas ceļojums uz Itāliju noteikti nebūs tikai ķeksītis „Ceļotāja dienasgrāmatā”. Jau vairākus gadsimtus cilvēki tiecas redzēt arhitektūras, skulptūras un glezniecības šedevrus, pateicoties kuriem izaugusi Eiropas māksla.
Arī pati mazākā Itālijas pilsētiņa glabā nozīmīgus vēstures notikumus un bijušās slavas pēdas. Centrālajos laukumos apskatāmo katedrāļu un seno celtņu drupas atceras šeit eksistējušās etrusku, seno romiešu un viduslaiku pilsētvalstis. Ceļojums uz Itāliju spēj piedāvāt atpūtu jebkurai gaumei, un ne tikai dažādās ainavas un zelta pludmales, bet arī neskaitāmie kultūras pieminekļi joprojām valdzina ceļotājus.

Rimini - cena no 314 €
Sicīlija - cena no 419 €
Sardīnija - cena no 590 €
Lido di Jesolo, Venēcijas Rivjēra - cena no 590 €
Bari, Apulija - cena no 549 €
Iskija - cena no 370 €

SPĀNIJA

Atvaļinājums Spānijā? Tā ir romantika. Karsta saule, glāsmaina jūra, spilgti zilu debesu un zelta smilšu kontrasts.
Spānijā atradīsiet ainavu, ekosistēmu, tradīciju, kultūru un klimatu dažādību, un pilsētas ir šīs dažādības spogulis. Vienās galvenais ir klusums un lēns laika ritējums, citās – galvu reibinoša dzīve. Ir pilsētas, kuru akmeņi glabā vēsturi un leģendas, ir tādas, kas izaicina ar betona un stikla būvēm. Kāda aizmieg pie jūras viļņu čalām, citu ieaijā dārzi un upes. Ja vienās ieelpo gaismu un neprātīgu krāsu spēli, tad citas apbur ar jūras miglas noslēpumiem un valguma smaržu.
Atvaļinājums Spānijā piedāvā ļoti daudzpusīgas atpūtas iespējas un interesantas ekskursijas. Vairākus simtus kilometru garos kontinentālās Spānijas krastus apskalo Vidusjūra, šeit novietojušās Katalonijas, Valensijas un Andalūzijas provinces. Spānijas kūrortu daudzums un dažādība mulsina - pat pieredzējušam ceļotājam grūti izvēlēties ceļojuma galamērķi.

Barselona, Kosta Brava, Kosta Dorada - cena no 390 €
Maljorka - cena no 490 €
Almerija - cena no 549 €
Kosta del Sola, Malaga - cena no 290 €
Ibica - cena no 310 €

PORTUGĀLE

Ceļojums uz Portugāli – burvīgu, klusu Eiropas provinci – piedāvā iepazīt neskartu dabu, kas mijas ar attīstītu tūrisma infrastruktūru, kurā cieņā tiek turētas nacionālās vērtības, kas itin labi sadzīvo ar eiropeiskām tradīcijām. Viena no portugāļu nacionālajām iezīmēm ir viesmīlība, un to, ka esat gaidīts ar prieku, Jūs sajutīsiet uzreiz pēc ierašanās. Turklāt patīkami pārsteidz vietējo iedzīvotāju gatavība vienmēr steigties palīgā, ja nepieciešams, un tas netraucē saglabāt portugāļiem raksturīgo rāmo pašcieņu, laipnību un atturību.
Plašās smilšu pludmales un skarbās piekrastes klintis, pret kurām šķīst Atlantijas okeāna viļņi, zaļumiem klātās lēzenās augstienes, kalnu virsotnes, sarkanā zeme un ziedu pārpilnība – tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida ceļojumā pa Portugāli... Portugāle ir izcila vieta, kur katrs var atrast sev tīkamo – kā pirmatnējas ainavas, kas pārsteidz ar tik mazai valstij netipisku, apbrīnojamu daudzveidību, tā arī diženus astoņus gadsimtus senās valsts vēstures lieciniekus – arhitektūras un kultūras pieminekļus. Dāvājiet sev atpūtu „pasaules malā” - šeit Jūs gaida neaizmirstamas, iespaidu pilnas dienas!

Algarve, Faru - cena no 280 €
Madeira - cena no 390 €
Azoru salas - cena no 530 €

HORVĀTIJA

Tikai nesen atpūtas ceļojumi Horvātijā iepatikušies dažādu valstu ceļotājiem. Kas gan viņus turp vilina?
Horvātija ir viena no nedaudzajām „jūras” valstīm, kur pat vasaras svelmainākajā laikā nav mokoši karsts. Precīzāk, karsti ir, jo vasara Horvātijas Adrijas jūras piekrastē ir sausa un saulaina, bet zaļā augu valsts un maigā jūras brīze ļauj elpot viegli un būt aktīvam šeit visu gadu. Tieši tāpēc atpūtas ceļojumi Horvātijā der visiem – gan bērniem, gan senioriem, un īpaši tiem, kam karstuma dēļ ir aklimatizācijas problēmas citās valstīs.
Zilā jūra, neskaitāmie klusie līči, klinšainās oļu pludmales, bezgalīgie skujkoku meži, viduslaiku pilsētas, kas ļoti atgādina Itāliju. Starp citu, līdz Itālijai no Istras pussalas ir tikai 3 stundu brauciens ar prāmi... Horvātijā viss ir kristāldzidrs – gan ūdens, gan zaļums, gan saulē mirdzošās žilbinoši baltās klintis. Ne uz mirkli nepamet sajūta, ka daba ir pirmatnēja un neskarta, neraugoties uz to, ka tūristu Horvātijā ar katru gadu ir vairāk un vairāk. Cenu ziņa Horvātija ir vienā kategorijā ar Grieķiju un Turciju, taču tur visi jau ir bijuši, bet šeit ir daudz jauna un interesanta.

Horvātija, Rijeka, Dubrovniki - cena no 369 €

MELNKALNE

Atpūtas ceļojums Melnkalnē katru brīvdienu baudītāju patīkami pārsteigs ar Vidusjūras skaidri zilo un tīkami silto ūdeni, saules sasildīto klimatu, brīnišķīgām kalnu un ezeru ainavām. Melnkalne ir valsts Balkānu reģionā, viena no bijušās Dienvidslāvijas republikām, kura pamatoti tiek saukta par Vidusjūras pērli. Melnkalne tiek salīdzināta arī ar oāzi Eiropas viducī, kurā ikviens, kurš saguris no nekadnebeidzamo darbu skrējiena un pieaugošā stresa līmeņa var atpūsties, klausoties Vidusjūras viļņu šalkās un baudot dabas reibinošās smaržas.
Lai kurp arī dotos sava atpūtas ceļojuma laikā, Melnkalne piedāvās vērot neaizmirstamus dabas ainavas skatus, bet pilsētu ielās sastapsiet viesmīlīgus vietējos iedzīvotājus. Interesanti, ka 1991.gadā Melnkalne tika pasludināta par ekoloģiski tīrāko un mūsdienu civilizācijas neskartāko valsti. Melnkalnē vēl arvien var apskatīt neskaitāmi daudz dabas rezervuāru un nacionālo parku.
Vairāk kā pusi valsts teritorijas klāj meži. Melnkalnē ir septiņi kanjoni, vairāki desmiti ezeru un upju, apmēram trīs tūkstoš dažādu augu sugu. Baudot skaistos dabas skatus un atpūtu Melnkalnē, bieži var pārņemt sajūta, ka kalni it kā izauguši tieši no jūras.

KIPRA

Izvēloties brīvdienu atpūtu Kiprā, iepazīsiet pasakaini skaistu, mītiem un leģendām apvītu Vidusjūras salu, kurā mīt savdabīga vēstures dvesma un pārsteidzoša daba. Ne velti mīlas un skaistuma dieviete Afrodīte izvēlējusies Kipru par savu dzimšanas vietu. Šeit vairāk kā 300 dienas gadā spīd saule, dzīvo draudzīgi ļaudis, tiek gatavoti garšīgi ēdieni un ir gandrīz vai veselīgākais klimats pasaulē – šī sala ir lieliska jebkurā gadalaikā. Siltais klimats un smilšainās pludmales, kvalitātes kategorijai atbilstošās viesnīcas, senā vēsture, interesantās ekskursijas un nepārspējamā nacionālā virtuve – tas viss padarīs brīvdienu atpūtu Kiprā par neaizmirstamu.

Kipra, Larnaka, Limasola, Aijanapa, Protarasa, Pafosa - cena no 393 €
Ziemeļkipra - cena no 390 €

MALTA

Jums patiks ceļojums uz Maltu, jo Malta ir eleganta, miniatūra un apbrīnojami bagāta ar pagātnes noslēpumiem, varenu arhitektūru un lieliskiem, viesmīlīgiem cilvēkiem. Ar šo bagātību ar uzviju pietiktu visai Eiropai.
Katru gadu ceļojumus uz Maltu izvēlas miljoniem tūristu, pārsvarā no Eiropas. Kas gan viņus šurp vilina? Lieliskais ģeogrāfiskais stāvoklis, siltais klimats, saule, tīra jūra, bagāta vēsture, sena kultūra, droša vide, viesmīlīgi angliski runājošie vietējie iedzīvotāji – tas viss kopā rada īpašu pievilkšanas spēku. Šai saules un smaidu sasildītajā zemē katrs ceļotājs atklās sev daudz jauna un interesanta, katrs atradīs sev piemērotu nodarbošanos.
Maltā nav ne upju, ne kalnu. Ainavas galvenā iezīme ir terases, kas, atdalītas zemām akmens sienām, novietojušās pakalnos. Maltas piekrastes dziļi izrobotā krasta līnija veido neskaitāmas lagūnas, klinšainus līčus un smilšu pludmales.

IZRAĒLA

Ceļojums uz Izraēlu kaut reizi dzīvē jāapmeklē katram cilvēkam. Izraēla ir viena no pārsteidzošākajām pasaules valstīm, kur niecīgā teritorijā sadzīvo neaptverams Eiropas un Āzijas kultūru mikslis, meži, kalni un tuksneši. Izraēlas karte ir izraibināta ar kopš bērnības pazīstamiem nosaukumiem un vilinoši svešiem apzīmējumiem. Izraēla ir pasaules civilizāciju šūpulis, triju pasaules reliģiju Svētā Zeme, tūkstošgadu tradīcijas, pēdējo simt gadu dramatiskās vēstures krustceles un arī mūsdienīgi attīstīta valsts.
Izraēla – Bībeles Apsolītā zeme. Neaptverama senatnes un mūsdienu līdzāspastāvēšana. Pieskarieties vēstures liecībām: pastaigājiet pa takām, kur pirms tūkstoš gadiem gājuši krustneši, pirms diviem tūkstošiem gadu staigājis Jēzus Kristus, pirms trim tūkstošiem – Ķēniņš Dāvids, bet vēl tūkstoš gadu senāk – patriarhs Ābrams.
Mūsdienās Izraēla nozīmē lielas, mūsdienīgas pilsētas ar viesnīcām, kazino, restorāniem, diskotēkām un naktsklubiem, trokšņainiem un krāsainiem tirgus laukumiem un, protams, daudziem kilometriem brīnišķīgu smilšu pludmaļu: šī valsts taču atrodas Vidusjūras dienvidaustrumu krastā un Sarkanās jūras ziemeļos.

Eilata - cena no 448 €
Nāves jūra - cena no 438 €

TAIZEME

Kāda īpašība vislabāk raksturo ceļojumu uz Taizemi? Eksotika! Tā izpaužas it visur: dabā, augļos, dzīvniekos, suvenīros, ēdienā, tajiešu dzīvesveidā. Par Taizemes eksotiku uzrakstītas daudzas slejas un parādītas neskaitāmas reportāžas, kuru būtība norāda - tas ir jāredz! Pēc atpūtas ceļojuma uz Taizemi cilvēki ievēro, ka tur gūtie iespaidi pat labvēlīgi ietekmējuši viņu pasaules skatījumu.
Taizemes lieliskā virtuve, smaidošo vietējo iedzīvotāju miers, eksotiskie augļi, peldēšanās jūrā, ziloņu šovs, orhideju ciems, Karaļa zeltītā pils Bangkokā, tajiešu masāža, veiksmīga iepirkšanās un suvenīru iegāde – tas viss sajūsmina, iepriecina un rada vēlmi atgriezties. Tāda, lūk, ir atpūta Taizemē.

ČEHIJA

Ceļojums uz Čehiju atklās romantikas, izsmalcinātas arhitektūras un apbrīnojamu dabasskatu zemi. Gadsimtu gaitā Čehijā savijušies Eiropas varenāko tautu un nāciju likteņi. Čehijas vēsturiskajās pilsētās, cietokšņos un pilīs jūs atradīsiet visdažādākos arhitektūras stilus, baznīcu būvniecības meistardarbus, tautas arhitektūru un unikālus tehnikas pieminekļus. Muzejos un galerijās varēsiet aplūkot interesantas kolekcijas.
Čehija apveltīta ar labvēlīgiem klimatiskajiem apstākļiem, daudzveidīgu reljefu un labu ekoloģiju, ko varēsiet iepazīt sava ceļojuma laikā pa Čehiju. Šeit ir sniegotas virsotnes, kalnu upes, stepes, priežu meži, spoguļgludi ezeri, neskaitāmi nacionālie parki un, protams, slavenie čehu kūrorti, kuru labvēlīgie klimatiskie apstākļi, mūsdienīgās procedūras un rehabilitācijas metodes nodrošina tiem vadošo lomu starp labākajiem pasaules balneoloģiskajiem kūrortiem.

Karlovivari - cena no 109 €

UNGĀRIJA

Atpūtas ceļojumā pa Ungāriju, atklāsiet, ka mūsdienu Ungārija ārēji līdzīga Romas impērijas laika, viduslaiku un turku valdīšanas perioda sakausējumam, spilgtam laikmetu karuselim, kas sastindzis trakajā skrējienā it kā tieši mums par prieku – lai būtu iespēja līdz pēdējam sīkumam izpētīt un izbaudīt šo krāšņumu un savdabību. Jums patiks atpūtas ceļojums pa Ungāriju, jo sevišķi Ungārijas galvaspilsēta Budapešta, kas saukta gan par Mazo Parīzi, gan arī par Donavas pērli. Iepazīstot Budapeštas gaisotni, iesakām apskatīt Ungārijas parlamentu, kuru daudzi uzskata par skaistāko parlamenta ēku visā Eiropā. Atpūtas ceļojuma laikā pa Ungāriju, iesakām apskatīt arī Varoņu laukumu, Gellerta kalnu, no kura redzēsiet brīnišķīgu skatu uz Budapeštas pilsētainavu, Budas pili, Zvejnieku bastionu, Dominikāņu konventa drupas, Sv.Trīsvienības pieminekli, Gājēju ielu – Vaci, zooloģisko dārzu, lunaparku, Magdalēnas baznīcu, Margitas salu, Ungāru mākslas muzeju... Visus iecienītākos tūristu apskates objektus Ungārijā pat grūti uzskaitīt. Tie jāredz pašu acīm!

FRANCIJA

Elegantā un mūžam jaunā mademoiselle Francija, kas uzvēdī tikko jaušamu, maigu parfīma smaržu – tikai daži no iespaidiem, kas Jūs sagaida ceļojuma laikā pa Franciju. Francija ir apburošā mājasmāte, kas piedāvā izsmalcinātās franču virtuves delikateses; Francija – lieliskā vīnu pazinēja – aicina visas pasaules ceļotājus uz romantisku tikšanos savos neskaitāmajos ielu restorāniņos un kinoteātros, jo Francija ir arī kinematogrāfa dzimtene. Francija vilina tūristus ar neatvairāmu šarmu un kosmopolītismu, dažādu vēsturisko posmu kultūru un drosmīgu modernismu. Fonteblo un Versaļa, Luvra un Luāras pilis, Parīzes Dievmātes katedrāle un Lielā Opera apbur ceļotājus. Raugoties no izgaismotā Eifeļa torņa skatu laukuma, Francijas sirds Parīze ir kā uz delnas visā savā burvībā.

Nica, Kannas - cena no 435 €

GRUZIJA

Atpūta Batumi dāvās Jums neaprakstāmu baudu! Šeit Jūs sagaidīs lieliska apkalpošana, garšīgākie nacionālās virtuves ēdieni, pretimnākoši un laipni vietējie iedzīvotāji, un spilgti iespaidi!
Atpūta Batumi — debešķīgas pludmales, galvenā no kurām ir Batumibīča: liels skaits kafejnīcu un restorānu, ūdens atrakcijas, zviļņu, saules sargu utml. noma. Tomēr atpūtnieku ir daudz tāpēc, ja vēlaties izbaudīt klusumu, Jūs gaida Goni un Kvariati pludmales.
Ceļojums uz Batumi Jūs patīkami pārsteigs ar lielu skaitu apskates vietu. Iespaidīgās Goni cietokšņa drupas, kas agrāk bija Romas impērijas, bet pēc tam arī Bizantijas citadele, ļaus Jums apskatīt 900 m garo seno cietokšņa sienu un 18 torņus, kur, saskaņā ar leģendu, ir apglabāts apustulis Matejs. Citu must see apskates vietu skaitā ir Tbilisi, klinšu klosteris Vardzija, kuru 12. gadsimtā dibināja valdniece Tamāra, Tmogvi mini-cietoksnis, kas atrodas pie pašas aizas malas, Gelati klosteris, lieliskā Hertvisi pils, slavenais botāniskais dārzs, kurā ir apkopoti augi no visas zemeslodes.
Atvaļinājums Batumi? - pareizā izvēle!