Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

MALAIZIJA

Kādu atpūtas ceļojumu Jums var piedāvāt eksotiskā Malaizija? Tā ir pārsteidzoši fantastiska valsts, kas no citām valstīm atšķiras ar unikālo seno kultūras bagātību un mūsdienīgi augsto attīstības industriālo līmeni. Malaizija atrodas Dienvidķīnas jūras abās pusēs, un robežojas ar Taizemi, Indonēziju, Singapūru un Bruneju.
Atpūtas ceļojumā pa Malaiziju iesakām apskatīt kādu no brīnumskaistajām Malaizijas tauriņu fermām, kurās tiek audzēti tauriņi, lai pēcāk iegūtu zīdu. Ko Jūs teiktu, ja kā suvenīru no atpūtas ceļojuma pa Malaiziju, mājup pārvestu tauriņu zīda šallīti?

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Malaizija, Langkavi

2 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 990 €

Par kūrortu Malaizija, Langkavi

Iedomājieties... Mazi ciemi ar palmu ieskautām koku mājām, visapkārt Andamanu jūra un plašas atpūtas iespējas... Ekskursiju kūrorta ceļojums Langkavi salā piepildīs visus atpūtas brauciena sapņus. Langkavi ir 104 salu arhipelāgs, kurš atrodas Malaizijas pussalas ziemeļrietumu piekrastē. Tūristi to kā kūrorta ceļojuma galamērķi iecienījuši Langkavi skaisto dabas skatu dēļ un duty-free (beznodokļu) iepirkšanās zonas iepirkšanās vilinājumu dēļ. Baudot kūrorta ceļojumu Langkavi salā, iesakām pavērot skaisto ainavu uz salu no Mat Cincang kalna, apskatīt degošo rīsu (Burnt Rice) lauku, salas karstos avotus, skaistos ūdenskritumus un melno smilšu pludmali.
Langkavi salā ir arī neskarti lietusmeži, atliek vien vēlēties gida pavadībā doties pa tiem pastaigāties, un šis kūrorta ceļojums pa Langkavi kļūs vēl piedzīvojumiem un eksotiskiem iespaidiem piepildītāks.