Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

MALDĪVIJA

No putna lidojuma atpūtas un eksotikas salas - Maldīvu salas - izskatās pēc milzīgu medūzu ganāmpulka. Šī 1192 koraļļu salu valsts atrodas netālu no Indijas un Šrilankas krastiem, un ikviena no salām ir Jūsu sapņu vērta. Šeit ir vieta, kur sapņi var pārvērsties īstenībā, „Bounty” pasaku valstība, pilna ar paradīzes garšu. Slavenais ceļotājs Marko Polo sauca Maldīviju par Indijas okeāna ziedu, bet Ibn Batuta uzskatīja par vienu no pasaules brīnumiem. To varat atklāt arī Jūs, izvēloties ceļojumu uz Maldīviju. Uz katras mazās koraļļu saliņas niecīgā zemes pleķīša spēj novietoties tikai viena viesnīca un pludmales strēle, un, iespējams, tieši tādēļ tās kā ideālās atpūtas vietu izslavējuši tūristi, kas noguruši no kņadas un vēlas nedaudz padzīvot bezrūpībā.
Maldīvijas klusums un krasta viļņu maigā čalošana padara salas par darījumu cilvēku iecienītu atpūtas vietu. Atpūtieties veseli! Un, lai Jums nebūtu garlaicīgi, Maldīvija jums piedāvās arī izklaides jebkurai gaumei: izbraucienus ar helikopteru vai hidroplānu virs salām, bārbekjū okeāna krastā, nakts zveju vai romantisku burāšanu starp neapdzīvotām koraļļu salām, diskotēkas ar mūziku katrai gaumei un dažādus izklaides šovus.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Maldīvu salas

2 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 1190 €

Par kūrortu Maldīvu salas

Eksotiskajā ceļojumā uz kūrortu Maldīvu salas paši savām acīm varēsiet apskatīt brīnišķīgus dabas skatus. Maldīvu salas ir kā dārgas, neaprakstāmi skaistas pērles, savirknējušās pie ekvatora pašā Indijas okeāna vidū, un iemieso sevī tropisko paradīzi. Valsts sastāv no 1196 salām, un ikviens var iztēloties sevi par Robinsonu Kruzo, jo tikai 201 no salām ir apdzīvojama, bet 83 no tām ir pārvērstas par kūrortiem. Smiltis tur ir žilbinoši baltas, jūra - tirkīza krāsā, bet starp koraļļiem rosās zivis visās varavīksnes krāsās. Grūti noticēt savām acīm, ka dabā var eksistēt tāda augu un dzīvnieku krāsu un formu dažādība. Vientulīgas pastaigas silto smilšu liedagos, fantastiski skaistie ekvatoriālie saulrieti, eksotisko zivju medības zemūdens pasaulē - tas viss ļauj justies cilvēkam kā īstam Robinsonam, baudot eksotisko atvaļinājumu kādā no Maldīvu salu kūrortiem.

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line