Ekskursijas: Malta - MALTA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Cita Malta no pilīm līdz vīnu pagrabiem

Veids: Apskates

Ilgums: Pagarināta puse dienas


Tā ir īpaša ekskursija, kas apvieno aristokrātijas pili un senus vīna pagrabus, kur pieejami vislabākie Maltas vīni. ‘Palacco Parizio’ pelnīti dēvē par ‘Versaļu miniatūrā’. Tās interjers bagātīgi rotāts ar freskām, marmoru, spoguļiem, apzeltījumiem, senlaiku mēbelēm un gleznām. Palacco Parizio reljefa dārzs tiek uzskatīts par vienu no visskaistākajiem Eiropā un tas pilnībā atspoguļo šīs greznās pils burvīgumu. Pēc tam, slavena Maltas vīnadarināšanas rūpnīca aicina Jūs apmeklēt savus četrus gadsimtus senos vīna pagrabus. Jums paskaidros vietējā vīna darināšanas tehnoloģiju, kā arī piedāvās degustēt dažas šķirnes un tradicionālās Maltas uzkodas.


Pie navigācijas

Ekstravagantie Maltas bruņinieki

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Ekstravagantie Maltas bruņinieki. Teatralizēts vakara šovs un vakariņas. Muzikāls priekšnesums, kurā piedalās 50 aktieri un astoņi īpaši apmācīti zirgi. Vakariņu laikā, kas sastāv no trim ēdieniem ar vīnu, Jūs būsiet Svētā Jāņa Ordeņa bruņinieku cīņu īsti liecinieki, bruņās tērpti bruņinieki savu zirgu mugurās cīnās ar Lielā Suleimana karavīriem Maltas Lielā aplenkuma laikā 1565 g. Jūsu priekšā atdzīvosies 16. gs. notikumi ar jautru ciematu dzīrēm un fiestām. Jūs redzēsiet valdzinošu iemīlējušās pāra deju, kuru sirdis tiecas viena pretī otrai, kā arī vērosiet austrumu noslēpumaino harēmu. Aizraujošs skats un neaizmirstama nakts!

Pie navigācijas

Gozo

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Pēc 20 minūšu brauciena ar prāmi, jau Mdžarras ostā Jūs izjutīsiet īpašo Gozo salas mierīgo gaisotni. Apmeklēsiet Džgantijas megalītiskos tempļus, kas ir senākās celtnes uz zemes, tās ir senākās nekā Ēģiptes piramīdas. Pēc tam Jūs uzkāpsiet Citadeles viduslaiku cietoksnī galvenajā salas pilsētā Viktoria. Redzēsiet Šlendi līci, līdzīgu fjordam un ‘Azurro logu ‘Dveirā, salas rietumos. Gozo slavena ar mežģīņu un adījumu izstrādājumiem, tie darināti ar rokām.
(Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā)

Pie navigācijas

Havannas kruīzs

Veids: Izklaides

Ilgums: Otrā puse dienas


Lieliska iespēja novērtēt un iemūžināt fotogrāfijās par piemiņu Valetas varenumu un skaistumu, iespaidīgu tās bastionu skatu, raugoties no jūras puses! Ekskursiju kuģī Jūs dosities gar Marsamšetas ostas un Lielās ostas krastiem, abām ostām ir svarīga loma šīs salas vēsturē. Pēc kruīza Jūs varat pastaigāties pa Sliemas krastmalu, Sliema ir lielākais tirdzniecības rajons salām, atpūsties kādā no daudzajām kafejnīcām.
Transfērs no Sliemas 18.00

Pie navigācijas

Jūras parks Mediterrano

Veids: Izklaides

Ilgums: Dienas pirmajā pusē


Brīnišķīga iespēja bērniem un pieaugušajiem lieliski pavadīt laiku un iepazīties ar dzīvnieku pasauli! Priekšnesums sāksies ar delfīnu šovu, kas ir šī šova galvenās zvaigznes. Pēc tam Jūs redzēsiet jūras lauvu priekšnesumu un programmas nobeigumā papagaiļu šovu. Komentāri angļu valodā.
Transfērs iekļauts programmas cenā.


Pie navigācijas

Lauku svētki Festa

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Laika posmā no jūnija līdz septembrim katrs Maltas ciemats svin savu festu- tradicionālos folkloras- reliģiskos svētkus par godu baznīcas patronam. Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet baznīcu, uzzināsiet informāciju par to, staigāsiet pa ciemata ieliņām, kas spilgti izrotātas ar reliģiskajiem simboliem, karogiem, ilumināciju un svēto skulptūrām. Festa, ko organizē vietējie iedzīvotāji, - tie ir krāsas, gaismas un skaņas svētki, šeit ierodas simtiem dalībnieku no visas salas. Svētku kulminācija- gājiens ar svētā statuju, ko pavada lieliski feijerverki un pūtēju instrumentu orķestra gājiens. Festa- tas ir notikums, kas Jums ļauj uzzināt un izprast Maltas vietējo iedzīvotāju dzīves veidu.Pie navigācijas

Malta zvaigžņu mirdzumā

Veids: Apskates

Ilgums: Vakara


Vakara ekskursija sākas Vittoriozo pilsētā, Jūs apskatīsiet Lielo Ostu nakts uguņu gaismā. Ekskursijas vadītājs Jums parādīs senās pilsētas ielas un krastmalu, no kurienes sākās bruņinieku- hospitāliešu vēsture Maltā. Pēc tam autobuss Jūs vedīs apkārt Valetas- šīs valsts- pilsētas galvaspilsētas bastioniem, ko bruņieki uzcēla XVI gs. Tālāk Jūs dosities uz Mdinu, kas atrodas salas centrālajā daļā. Pastaiga pa naksnīgajām pilsētas viduslaiku ielām, kur liekas, ka laiks ir apstājies. No Mdinas bastioniem Jūs redzēsiet visu salu, kur nakts gaismā mirdz ugunis.

Pie navigācijas

Maltas jaunumi

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas; Visa diena


Unikāla iespēja redzēt Maltas vēsturi un kultūru ar leģendārā Maltas vanaga acīm. Ar viņu Jūs veiksiet aizraujošu lidojumu cauri laikam un gadsimtiem, kļūsiet par svarīgāko notikumu, kas pārvērta tuksnešaino akmeņu salu par īstu Vidusjūras pērli, aculieciniekiem. Izjūtu asumu papildinās 5 Dimensiju efektu kino jaunās tehnoloģijas. Pēc aizraujošā šova noskatīšanās Jums būs iespēja pašiem pastaigāties Valetā, pēc tam mūsu autobuss Jūs aizvedīs uz Maltas nacionālo akvāriju. Šeit 26 akvārijos, kas precīzi atveido dabisko vidi, Jūs varēsiet redzēt dažādas zivis un jūras iemītniekus, kuri raksturīgi Vidusjūrai, kā arī jūrā ap Maltas salām atrasto arheoloģisko atradumu kopijas. Jūs iziesiet cauri ūdens tunelim, redzot ļoti tuvu jūras dzīļu iemītniekus.

Pie navigācijas

Mdina

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Ekskursija salas centrālajā daļā. Mdinā, kas ir Maltas senā galvaspilsēta, Jūs staigāsiet pa šaurajām, senajām ieliņām, kur var redzēt gan normāņu viduslaiku palacco, kā arī vēsturiski ļoti nozīmīgas celtnes , celtas baroka stilā. Uzkāpiet cietoksnī, no kurienes paveras lieliska panorāma, kas aptver gandrīz visu salu. Jūs izjutīsiet, ka laiks tik tiešām apstājies šajā ‘Klusuma pilsētā’, ko ļoti veiksmīgi izmanto uzņemot filmas. Cauri grieķu vārtiem Jūs nokļūsiet Rabatā, kur nokāpsiet agrās kristietības katakombās, pēc tam dosities uz Dinglie klintīm. Pēc pusdienām pastaiga Svētā Antonija botāniskajā dārzā, kas atrodas pie Prezidenta Pils.
Jūs tāpat apmeklēsiet ciematu Taali, redzēsiet kā strādā vietējie meistari. Un ekskursijas nobeigumā – baznīcas apskate Mostas pilsētā, tās kupols ir viens no lielākajiem Eiropā. Pusdienas iekļautas ekskursijā.

Pie navigācijas

Mdina

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Mdinā, kas ir Maltas senā galvaspilsēta, Jūs staigāsiet pa pašaurajām, senajām ieliņām, kur var redzēt gan normāņu viduslaiku palacco, kā arī vēsturiski ļoti nozīmīgas celtnes, celtas baroka stilā.Uzkāpiet cietoksnī, no kurienes paveras lieliska panorāma, kas aptver gandrīz visu salu. Jūs izjutīsiet, ka laiks tik tiešām apstājies šajā ‘Klusuma pilsētā’, ko ļoti veiksmīgi izmanto uzņemot filmas. Cauri grieķu vārtiem Jū nokļūsiet Rabatā, kur nokāpsiet agrās kristietības katakombās, pēc tam dosities uz Dinglie klintīm. Un ekskursija beigsies ar pastaigu Sv. Antonija botāniskajā dārzā, kas atrodas pie Prezidenta Pils.


Pie navigācijas

PaPaijas lauki - kur sākas izklaides maģija

Veids: Izklaides

Ilgums: Visa diena


Papaija ciemats tika dibināts 1980.gadā, kā dekorācijas filmas uzņemšanai par matrozi Papae, vēlāk tas pārtapa par izklaides parku visai ģimenei. Jūs satiksiet pašu matrozi Papae un viņa slavenos draugus, kuri Jūs izklaidēs visu dienu. Izjutīsiet to, ka esat kino zvaigzne šīs filmas varoņu vidū. Tāpat Jūs varat apmeklēt Santa Klausa rotaļu pilsētu, pavizināties laivā. Ūdens tramplīni un saulessargi būs Jūsu rīcība. Bērniem- vislielākais rotaļlaukums Maltā. Noteikti apmeklējiet Papaija ciematu- atpūtas un izklaides vietu visai Jūsu ģimenei!
Pusdienas neietilpst cenā.


Pie navigācijas

Pleimobiļu izklaides centrs

Veids: Izklaides

Ilgums: Rīta


Ģimenes ar maziem bērniem, kam nepietiek ar pludmales atpūtu, var apmeklēt Pleimobiļu rūpnīcu Halfarā. Tā ir pasaulē otra lielākā rūpnīca, kas ražo rotaļlietas. Jūs varēsiet redzēt pašu ražosanas procesu. Pēc ekskursijas rūpnīcā bērni dodas uz rotaļlaukumu, tie, kuri viņus pavada uz kafejnīcu. Rūpnīcas ceha apmeklēšanu iesaka bērniem sākot no 6 gadu vecuma, rotaļlaukuma apmeklēšanu sākot no 3 gadu vecuma. Nepieciešamības gadījumā tiek sniegti komentāri angļu valodā. Transfērs iekļauts programmas cenā. Ieteicams uzvilkt ērtus sporta apavus.


Pie navigācijas

Teatralizēts priekšnesums Forte Rinellā

Veids: Izklaides

Ilgums: Otra puse dienas


Atdzimst Rinellas forta vēsture, kur atrodas pasaulē lielākais lielgabals (100 tonnas) , ko konstruējis Armstrongs! Jūs iepazīsities ar 19.gs., karalienes Viktorijas laikmeta cietokšņa garnizona dzīvi un ikdienu, redzēsiet, kā tika darbināts lielgabals, kā forts aizstāvējās uzbrukumā, kā tika veidoti sakari ar citiem nocietinājumiem. Komentāri angļu valodā, transfērs ietilpst ekskursijas cenā.
€ 20.00

Pie navigācijas

Templis Hadžar Im, šovs "Akmens mantojums"

Veids: Izklaides

Ilgums: Puse dienas


Экскурсия по югу острова начнётся с посещения старого карьера, превращённого в очень информативное шоу. Вам подробно расскажут о традиционном мальтийском ремесле – добыче и обработке камня-известняка, который местные жители используют как строительный материал на протяжении многих тысячелетий. О тайнах истории Вы узнаете в одном из самых интересных доисторических храмов Мальты -Хаджар Им , расположенном на холме, на фоне Средиземного моря и маленького острова Филфля. Затем Вы проследуете в долину Зурри, где у Вас будет возможность совершить морскую прогулку на лодках и полюбоваться Голубым Гротом ( Катание на лодках не входит в стоимость экскурсии, так как зависит от погоды.)

€ 24.00

Pie navigācijas

Templis Hadžar Im, šovs "Akmens mantojums" un vietējais tirgus

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Ekskursija pa salas dienvidiem sāksies ar sena karjera apmeklēšanu, kas pārtapis ļoti informatīvā šovā. Jums sīki izstāstīs par tradicionālo Maltas arodu- ģipšakmens ieguvi un pārstrādi, ko vietējie iedzīvotāji izmanto kā celtniecības materiālu daudzus tūkstošus gadus. Par vēstures noslēpumiem Jūs uzzināsiet vienā no visinteresantākajiem Maltas tempļiem Hadžar Im, kas atrodas uz paugura, uz Vidusjūras un mazās Filflas salas fona. Pēc tam Jūs dosities uz Zurri ieleju, kur Jums būs iespēja doties braucienā pa jūru ar laivām un aplūkot Zilo Grotu ( Brauciens ar laivām neietilpst ekskursijas cenā, tā kā tas atkarīgs no laika apstākļiem).
Pēcpusdienā maršruta turpinājumā zvejnieku ciemats Marsašloka. Jums būs iespēja apmeklēt vietējo tirgu, kas atrodas krastmalā. Ekskursijas nobeigumā Ar Dalamas Alas apmeklēšana, kur arheologi atrada pierādījumus tam, ka Malta kādreiz bijusi Eiropas kontinenta sastāvdaļa. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā.
€ 52.00

Pie navigācijas

Tirgus Marsašlokā un zilā Grota

Veids: Apskates

Ilgums: Pagarināta puse dienas


Klusais, omulīgais zvejnieku ciemats Marsašloka, kas tūristus pārsteidz ar ‘luccu’ laivu spilgtākajām krāsām, ir ideāla svētdienas tirgus vieta. Pastaigāt pa tirgu krastmalā , aprunāties ar vietējiem iedživotājiem- kas var būt interesantāks svētdienas rītā. Tālāk Jūs dosities uz Zurri ieleju, kur Jums būs iespēja doties braucienā pa jūru ar laivām un aplūkot Zilo Grotu ( brauciens ar laivām neietilpst ekskursijas cenā, tā kā tas atkarīgs no laika apstākļiem). Pēc tam mūsu ekskursijas vadītājs Jums parādīs tipisku ciematu salas dienvidos. Jūs iesiet pa laukumu piacco katrā Maltas ciematā, kur atrodas baznīca un pūtēju orķestra klubs, kas izvietojušies šaurajās ieliņās, katra no tām var pavēstīt savu personīgo vēsturi.
€26.00

Pie navigācijas

Trīs pilsētas

Veids: Apskates

Ilgums: Pirmā puse dienas , Augusts


Atklājiet sev Trīs Pilsētu vēsturisko rajonu: Vittoriozo, Kaspikua un Sengleja, kas atrodas Lielajā Ostā , pretējā krastā no Valetas. Tā bija hospitāliešu pirmā apmetne Maltā. Ekskursija sākas ar skatu laukumu Senglejas pilsētā. Lielās Ostas panorāma neatstās Jūs vienaldzīgus! Jums redzams arī Sv. Eņģeļa Forts, no kurienes Lielais Maģistrs Žans De la Valets vadīja salas aizstāvēšanu 1565.g. uzbrukuma laikā. Tālāk, izbraucot cauri Kaspikua pilsētai, Jūs nokļūsiet Vittoriozo pilsētā, staigāsiet pa tās šaurajām ieliņām, seno ēku, baznīcu ēnā. No Vittoriozo pilsētas krastmalas tradicionālajās laivās ‘Daisa’ Jūs brauksiet pa Lielās Ostas glezanainajiem līčiem.
€ 28.00

Pie navigācijas

Vakara Gozo ( no21.jūlija līdz 25.augustam)

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Jūs varēsiet redzēt un novērtēt saulrietu Gozo salā! Ekskursija sākas ar Džgantijas megalīta tempļu apmeklēšanu, kas ir senākās celtnes uz zemes, tās ir senākas nekā Ēģiptes piramīdas! Pēc tam Jūs uzkāpsiet Citadelē- viduslaiku cietoksnī salas centrā, no bastionu augstuma redz visu Gozo salu. Tuvāk vakaram pa šauru, līkumotu ceļu Jūs iebrauksiet Dveirā, lai vērotu lielisku saulrietu uz arkas fona klintī- slavenajā ‘Azurro logā’. Eskursijas nobeigumā vakariņas vienā no Gozo restorāniem. Vakariņas nav iekļautas ekskursijas cenā.


Pie navigācijas

Valetta vēsturiski-dokumentālais šovs

Veids: Apskates

Ilgums: No oktobra līdz jūnijam -pēcpusdienā; No jūlija līdz septembrim - no rīta un pēcpusdienā


Pastaiga Valetas vēsturiskajā kvartālā Jums atklās šīs pilsētas- cietokšņa skaistumu un burvīgumu, pilsētu uzcēla bruņinieki hospitālieši XV1 gs. Sv. Jāņa Ordeņa bruņieki valdīja pār šo salu 268 gadus un atstāja milzīgu kultūras mantojumu, Valeta ir kā galvenais apliecinājums tam. Ekskursija sāksies ar aizraujošu Lielās Ostas panorāmu Barakkas Augšējos Dārzos, pēc tam Jūs dosities uz Jāņa Krsitītāja baznīcu, kas slavena ar savu bagāto interjeru un unkālu marmora grīdu inkrustāciju. Šīs baznīcas oratorijā atrodas divas lielā itāļu gleznotāja Karavadžo gleznas. Jūs apmeklēsiet baznīcas muzeju, kur galvenais eksponāts – reta flāmu gobelēnu kolekcija, kas baznīcai uzdāvināta 18.gs. sākumā. Tālāk Jūs iesiet pa Republikas ielu līdz Lielo Maģistru Pilij un nesen restaurētajam Sv. Georgija laukumam. Ekskursija beigsies ar dokumentālā šova noskatīšanos, šovs parāda nozīmīgākos Maltas vēstures notikumus.

Pie navigācijas

Vēsturiskais Gozo mantojums

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Pēc 20 minūšū brauciena ar prāmi Jūs nokļūsiet Gozo salā. Neraugoties uz to, ka ir kopīga vēsture un salas atrodas tuvu viena no otras, Gozo stipri atšķiras no Maltas. Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet Dveiru, kur atrodas slavenā arka klintī ‘Azurro logs’, Citadeles cietoksnis galvenajā pilsētā Viktorija, skaisto Šlendi līci. Jūs tāpat uzzināsiet par visiem salas laikmetiem, noskatoties vēsturiski- dokumentālu šovu. Jums būs brīvais laiks suvenīru iegādei, jo Gozo slavena ar saviem adījumiem un mežģīņu izstrādājumiem, kas ir roku darbi.Pie navigācijas

Vēsturiski-dokumentālais šovs ”Malta experience”

Veids: Apskates

Ilgums: No jūnija līdz septembrim - no rīta; No oktobra līdz maijam - pēcpusdienā


Pastaiga Valetas vēsturiskajā kvartālā Jums atklās šīs pilsētas- cietokšņa skaistumu un burvīgumu, pilsētu uzcēla bruņinieki hospitālīeši XVI gs. Sv. Jāņa Ordeņa bruņinieki valdīja pār šo salu 268 gadus un atstāja milzīgu kultūras mantojumu, Valeta ir kā galvenais apliecinājums tam. Eksursija sāksies ar aizraujošu Lielās Ostas panorāmu Barakkas Augšējos Dārzos, pēc tam jūs dosities uz Jāņa Kristītāja baznīcu, kas slavena ar savu bagāto interjeru un unikālu marmora grīdu inkrustāciju. Šīs baznīcas oratorijā atrodas divas lielā itāļu gleznotāja Karavadžo gleznas. Jūs apmklēsiet baznīcas muzeju, kur galvenais eksponāts – reta flāmu gobelēnu kolekcija, kas baznīcai uzdāvināta 18.gs. sākumā. Tālāk Jūs iesiet pa Republikas ielu līdz Lielo Maģistru Pilij un nesen restaurētajam Sv. Georgija laukumam. Ekskursija beigsies ar dokumentālā šova noskatīšanos, šovs parāda nozīmīgākos Maltas vēstures notikumus.


Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account