Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

MELNKALNE

Atpūtas ceļojums Melnkalnē katru brīvdienu baudītāju patīkami pārsteigs ar Vidusjūras skaidri zilo un tīkami silto ūdeni, saules sasildīto klimatu, brīnišķīgām kalnu un ezeru ainavām. Melnkalne ir valsts Balkānu reģionā, viena no bijušās Dienvidslāvijas republikām, kura pamatoti tiek saukta par Vidusjūras pērli. Melnkalne tiek salīdzināta arī ar oāzi Eiropas viducī, kurā ikviens, kurš saguris no nekadnebeidzamo darbu skrējiena un pieaugošā stresa līmeņa var atpūsties, klausoties Vidusjūras viļņu šalkās un baudot dabas reibinošās smaržas.
Lai kurp arī dotos sava atpūtas ceļojuma laikā, Melnkalne piedāvās vērot neaizmirstamus dabas ainavas skatus, bet pilsētu ielās sastapsiet viesmīlīgus vietējos iedzīvotājus. Interesanti, ka 1991.gadā Melnkalne tika pasludināta par ekoloģiski tīrāko un mūsdienu civilizācijas neskartāko valsti. Melnkalnē vēl arvien var apskatīt neskaitāmi daudz dabas rezervuāru un nacionālo parku.
Vairāk kā pusi valsts teritorijas klāj meži. Melnkalnē ir septiņi kanjoni, vairāki desmiti ezeru un upju, apmēram trīs tūkstoš dažādu augu sugu. Baudot skaistos dabas skatus un atpūtu Melnkalnē, bieži var pārņemt sajūta, ka kalni it kā izauguši tieši no jūras.

ATPŪTA

Melnkalne

2 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 299 €

Par kūrortu Melnkalne

Ja par sava atpūtas ceļojuma galamērķi esat izvēlējušies Vidusjūras pērli - Melnkalni, lai atpūta kļūtu vēl neaizmirstamāka, iesakām apskatīt šādus ievērojamākos Melnkalnes apskates objektus: Durmitoru nacionālais parku, kas slavens ar Taras aizas un upes izlavēto krāšņumu, ko ievērojis arī UNESCO; Taras tiltu, kas slienas 172 metru augstumā un veidots no piecām milzu arkām; Dināru un Durmitoru kalnus, kas pateicoties to kaļķakmens sastāvam, izveidojuši skaistas krāsas, formas un kanjonus; Kotoras līci, kas iekļauts pasaules 10 skaistāko līču sarakstā; Budvas ostu un pludmali, kas Eiropā atzīta par vienu no skaistākajām un sakārtotākajām pludmalēm.