Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

MAROKA

Eksotiskā atpūta Marokā ir kā pārcelšanās uz dažām dienām vai nedēļām austrumu pasakā, kur netrūkst ne piļu, ne parku, ne dārzu, ne ezeru. Četras kalnu grēdas ar ūdenskritumiem un mūžīgajiem sniegiem virsotnēs, simtgadīgi ciedru meži kalnu pakājēs, plaši apelsīnu un mandarīnu audzēm klāti līdzenumi, upes, kas plūst kalnu aizās pašā tuksneša pievārtē... daba padarījusi Maroku par vienu no skaistākajām pasaules valstīm, tādēļ atpūta Marokā noteikti kļūs par eksotisku piedzīvojumu. Pludmales sezona Marokā ilgst visu gadu. No Sahāras mokošās svelmes piekrasti glābj kalni, tāpēc pat pašā vasaras vidū šeit varat justies pietiekami komfortabli. Maroka turpina vilināt visas pasaules ceļotājus. Šeit Jūs gaida satriecoši kūrorti un pludmales, labas viesnīcas, neaizmirstamas vēsturiskās ekskursijas, pārgājieni un kalnu kūrorti. Ļaujoties eksotiskajai atpūtai Marokā, varēsiet laiskoties mūsdienīgos piekrastes kūrortos vai arī izpētīt senās pilsētas, kas dāvinās jums Arābijas nakts pasakaino burvību.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Agadira

cena no 380 €

Par kūrortu Agadira

Kādēļ tūristi visā pasaulē iecienījuši eksotiskos ceļojumus uz kūrorta pilsētu Agadiru, kas atrodas Marokā? To varat uzzināt arī paši, savām acīm skatot un baudot krāšņo dabu, silto pludmali un piesātināto kultūras pilsētu Agadiru. Tā ir ļoti eiropiska pilsēta, kas pa jaunam pārbūvēta pēc zemestrīces 1960.gadā. Interesanti, ka Agadira pārbūvēšanas brīdī jau apzināti tika būvēta kā kūrorta un ceļojumu pilsēta.
Iedomājaties, augstākās klases viesnīcas, promenādes pludmales ar kafejnīcām, restorāniem, naktsklubiem, kazino, jahtu ostām un golfa laukumiem...

Marakeša

cena no 420 €

Par kūrortu Marakeša

Izvēloties par sava kūrorta ceļojuma galamērķi Marakešu, Jūs sagaida karaliska atpūta eksotiskajā, vienā no skaistākajām un kultūras vēstures liecībām bagātākajām Marokas pilsētām. Marakeša ir nozīmīgs Marokas kultūras centrs. Savulaik bijusi Marokas galvaspilsēta, kas slavena ar tirgus laukumiem, kurus, starp citu, tūristi iecīnījuši vēl arvien. Marakešas tirgus laukumā noķersiet īsto arābu pasaules fīlingu. Tur sastapsiet gan īstus čūsku dīdītājus, gan tirgotājus, gan muzikantus, kas galvenokārt naudu pelna ar to, ka ļauj sevi nofotografēt. Sastapsiet arī burvju māksliniekus, akrobātus un vietējos pilsētas iedzīvotājus.
Kūrorta ceļojums uz Marakešu Jums patiks arī tad, ja vēlaties atrast salīdzinoši lētas naktsmītnes, jo šejienes lētos diskonta hoteļus iemīļojuši daudzi eksotiskās Marokas baudītāji.
Baudot eksotisko kūrorta ceļojumu pa Marakešu, iesakām apskatīt pilsētas lepnumu – mošejas.