Ceļojumu apraksti un cenas: Maroka - MAROKA

Plānojot ekskursiju ceļojumus uz Maroku, esiet gatavi satikties ar vienu no pasaules skaistākajām valstīm, kura ir bagāta ar vēstures un kultūras notikumiem. Marokas klimats Jūs patīkami pārsteigs – Vidusjūras piekrastē ir viegla, subtropu vasaras gaisa temperatūra no + 30 līdz + 35 grādiem, bet ziemā temperatūra svārstās no + 15 līdz + 20 grādiem. Dienvidos klimats ir sauss, vasaras karstas, un ziemas – lietainas un veldzējošas.
Dodoties ceļojumā uz Maroku, vērts iepriekš apdomāt, kā tieši šajā eksotiskajā valstī vēlētos atpūsties: jo Marokā atpūtas iespējas ir tik plašas un daudzveidīgas! Aktīva un sportiska atpūta vai tieši pretēji – laiska zvilnēšana, ļaujoties saules peldēm Atlantijas okeāna krastā. Kalnu sporta prieku baudītājiem noteikti patiks gana ekstrēmās slēpošanas trases Atlasa kalnos. Ekskursiju ceļojums uz Maroku tā ir arī brīnumaina tikšanās ar pirmatnējo dabu – priežu meži, birzis, gleznaini kanjoni un sniegotas kalnu virsotnes. Ainavas Jūs patīkami pārsteigs un priecēs ar dažādiem tūrisma apskates objektiem.
Ja Jums patīk vēsture, tad ekskursiju ceļojums pa Maroku kļūs, iespējams, par Jūsu ilgotā sapņa piepildījumu. Viena no populārākajām tūrisma apskates vietām ir senā Marakeša. Tajā ir daudz muzeju un vēsturisku pieminekļu, lieliskas pilis, cietokšņi un mošejas, ziedoši dārzi... Noteikti apmeklējiet arī slaveno Marakešas tirgu, kurā atradīsiet visdažādākos suvenīrus un sastapsiet ielu muzikantus un pat čūsku dīdītājus.
Ne mazāk interesanta ir pilsēta Casablanca, kura slavena ar lielo Hassan II mošeju. Savukārt pilsēta Fesa pazīstama ar to, ka saskaņā ar senu leģendu, tieši uz šejieni bēga Muhameds, kad bija apdraudēta Meka. Šeit atradīsiet visdažādākās svētvietas, mošejas, tostarp arī vienu no vecākajām pasaules universitātēm. Tāpat ekskursiju ceļojuma laikā pa Maroku, vērts apskatīt arī Rabatu, kur atradīsiet gan karalisko pili, gan Muhameda mauzoleju, senlietu muzeju, Marokas mākslas muzeju un vēl, un vēl, un vēl... Starp citu, Rabatas pieminekļi ierakstīti UNESCO pasaules mantojumā.
Ekskursiju ceļojums uz Maroku – tā ir pasaka, kas kļūs par realitāti!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Ceļojumu meklēšana on-line

Ievērojamākās vietas
Atlasa kalni
Atlasa kalni
Marakešas tirgus
Marakešas tirgus
Muhameda mauzolejs. Rabatā
Muhameda mauzolejs. Rabatā
Hassan II mošeja. Casalbanca
Hassan II mošeja. Casalbanca
Kutubija mošeja. Marakeša
Kutubija mošeja. Marakeša
Sidi-Ifni pludmale
Sidi-Ifni pludmale
Sērfings Marokā
Sērfings Marokā
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account