Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

KALNU SLĒPOŠANA

Braucieni uz kalnu slēpošanas kūrortiem

Ceļojumu grafiks - paskatīties visu ceļojumu sarakstu

ITĀLIJA

Itālija kā kalnu slēpšanas galamērķis tūristiem ir iecienīta, jo Itālija ir bagāta ar augstas klases kalnu slēpošanas kūrortiem. Vairāk kā tūkstoš kilometru gara kalnu grēda ar Alpu pļavām, ledājiem un ziedošām ielejām – tādi ir Itālijas Alpi. Tieši uz Francijas robežas atrodas augstākā un skaistākā Rietumeiropes virsotne – Monblāns, kura pakājē izvietojies labi zināmais slēpošanas kūrorts Courmayeur. Vēl divas lieliskas sniegotās virsotnes - Matterhorna un Montē, slejas uz Sveices robežas, kur tūristus gaida viesmīlīgais un slavenais Cervinijas slēpošanas kūrorts.
Itāļi kalnu slēpošanu uzskata par patīkamu laika kavēkli, kad var ne tikai slēpot, bet arī labi paēst un skaisti nosauļoties. Pieskaitiet tam vēl stilīgu nakts dzīvi, īpaši nedēļas nogalēs, un jūs iegūsiet priekšstatu par to īpašo atmosfēru, kas valda Itālijas kalnu slēpošanas kūrortos.

AUSTRIJA

Austrijas kalnu slēpošanas kūrorti daudzkārt ierindoti starp labākajiem Eiropā, turklāt šeit pieejamo pakalpojumu cenas der jebkura biezuma maku saimniekiem. Tieši tāpēc eiropieši tik ļoti iecienījuši ziemas atpūtu Austrijā.
Austrija vairāk kā jebkura cita valsts asociējas ar kalnu slēpošanu. Jūs iebildīsiet – un kā tad ar Šveici? Tomēr piekritīsiet, ka Šveice – tas vairāk ir bizness, bankas, izcili pulksteņi, prātā nāk arī Šveices siers. Bet ja dzirdam „Austrija” - tā ir kalnu slēpošana, pirmklasīgi kalnu kūrorti un viesnīcas – gan pirmkārt, gan otrkārt, gan vispār... Ar ko gan vēl var asociēties valsts, kuras teritoriju galvenokārt, bet precīzāk – 62%, aizņem Austrumu Alpi. Ziemas atpūtai paredzēto kūrortu, viesnīcu skaita un kalnu slēpošanas trašu garuma ziņā Austrija ir pasaules līdere.

VĀCIJA

Vācijas slēpošanas kūrorti ir piemēroti gan iesācējiem (plaša lēzenu nogāžu izvēle), gan pieredzējušiem slēpotājiem, kurus gaida augstas, sarežģītas un labākajā līmenī sagatavotas nogāzes. Ņemto vērā lielisko infrastruktūru un īstu "vāciešu" līmeņa apkalpošanu, uzreiz kļūst skaidrs: ziemas atvaļinājums Vācijas slēpošanas kūrortā (jebkurā) ir garantēti patīkama atpūta!
Kalnu slēpošanas sezona Vācijā sākas decembrī un ilgst līdz aprīlim. Pats populārākais kūrorts, Gārmiša- Partenkirhena, atrodas Cugšpices, Vācijas augstākā kalna (apt. 3000 m), pakājē. Slēpotājiem tiek piedāvātas visu iespējamo līmeņu trases. Otrs populārākais Vācijas kalnu slēpošanas kūrorts Berhtesgādene galvenokārt piedāvā iesācēju un vidējā sarežģītības līmeņu trases. Šeit atrodas arī snovborda centrs, bobsleja trase, kā arī tiek piedāvātas dažādas izklaides: nobraucieni ar ragaviņām, slidotavas uz aizsalušiem kalnu ezeriem, un citas izklaides. Arī citi Vācijas kalnu slēpošanas kūrorti piedāvā lieliskas atpūtas iespējas — katrs ar savu unikālo "odziņu": pavadīt šeit ziemas atvaļinājumu būs vienkārši lieliski!

FRANCIJA

Romantiķi un mīlētāji ziemā izvēlas kalnu slēpošanu Francijā. Lai šo brīnišķīgo valsti izbaudītu, nav noteikti jādodas uz pašu Parīzi – Francijas kalnu slēpošanas kūrorti ir tikpat lieliski.
Ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem „Francija” un „kalnu slēpošana” ir absolūti nedalāmi jēdzieni. Francijas kalnu slēpošanas kūrorti vilina gan snovborda cienītājus, gan kalnu slēpošanas sporta profesionāļus, un nav jau brīnums – Francija tiek uzskatīta par vērienīgāko kalnu slēpošanas teritoriju pasaulē. Francija piedāvā iespēju pārbaudīt savu kalnu slēpotāja meistarību, un izvēlēties jebkādas sarežģītības pakāpes trasi. Kalnu slēpošanas tūres uz Francijas Alpiem nozīmē desmitiem mūsdienīgu kalnu slēpošanas kūrortu, vairāk pacēlāju kā jebkur citur Eiropā, stabilus laikapstākļus, veselīgu kalnu gaisu, ideālu sniega segumu un burvīgas Alpu ainavas.

ŠVEICE

Šveice...  ne velti to sauc par kalnu slēpošanas pasaku – 70% valsts teritorijas klāj kalni. Šeit ir izveidota lieliska infrastruktūra ziemas atpūtai, un neskaitāmi kalnu slēpošanas cienītāji līdz ar sezonas sākumu ierodas sniegainajās nogāzēs.
Šveices kalnu slēpošanas kūroti  - tie ir kalnu ciemati, kas iekārtoti kā slēpošanas reģions. Šurp brauc dažādas sagatavotības pakāpes slēpotāji no visas pasaules. Pirmatnējā daba un gadsimtiem senās vietējās tradīcijas, restorāni augstu kalnos, after-ski izklaides, lieliskās kalnu nogāzes un teicamā tehniskā bāze apmierina pat visprasīgākos tūristus. Ne velti tieši Šveices kalnu kūrortos jau daudzus gadus atpūšas pasaules slavenības.

ANDORA

Slēpošanas sezona Andorā sākas decembrī un ilgst līdz pat aprīlim. Nav brīnums, ka tūrisms ir viena no galvenajām valsts ekonomikas nozarēm, bet kalnu slēpošanas kūrorti kopumā – viens no ekonomikas flagmaņiem. Andorā ir visplašākās kalnu terases Pirenejos, bet šajā kalnu reģionā valdošie klimatiskie apstākļi ļauj nodarboties ar slēpošanu visā tās daudzveidībā veselus 5 mēnešus gadā.
Andoras kūrorti tiek uzskatīti par saulainākajiem pasaulē, jo Andoru praktiski no visām pusēm, izņemot dienvidu, ieskauj kalni. Atpūta Andoras slēpošanas kūrortos ir brīnišķīga, mēdz pat teikt, ka katram kalnu slēpošanas mīļotājam vismaz reizi mūžā tā ir jāizbauda. Te valda ne vien augsta servisa līmenis attiecībā pret aktīvās atpūtas piekritējiem, te ir arī beznodokļu zona, kas noteikti atspoguļosies arī maciņa saturā. Un vēl Andorā valda kalnu subtropu klimats. Ziemas sezonā temperatūra naktī sasniedz -12º С, bet dienas laikā tā spēj sasniegt arī + 10º С . Sniega segas biezums: 40-300 cm. Jūs esat laipni aicināti slēpošanas un prieka svētkos Andorā!

GRUZIJA