Ceļojumu apraksti un cenas: Nikaragva - NIKARAGVA

Ekskursiju ceļojums uz Nikaragvu – tikšanās ar unikālu un brīnišķīgu dabu. Cilvēka neskarts tropiskais mežs, grandiozi kalnu masīvi, vulkāni un dzidri ezeri - šeit joprojām ir saglabājušās daudzas civilizācijas neskartas vietas! Tieši šeit, džungļu biezokņos, laiku pa laikam, tiek atrastas seno indiāņu civilizāciju liecības: kādreiz dižo piļu, neieņemamu cietokšņu, cēlu tempļu drupas… Tas viss liecina par to, ka ekskursiju ceļojums uz Nikaragvu kļūs par neaizmirstamu un aizraujošu piedzīvojumu!
Nikaragvā ir obligāti jāapmeklē Nacionālais Masaijas vulkānu dabas parks, kas atrodas 23 km attālumā no valsts galvaspilsētas, Managvas: dabas parkā atrodas aktīvs vulkāns, ko ieskauj mazāku vulkānu un termālo avotu gredzens un apvij daudzas leģendas. Ir vērts apmeklēt neticami skaisto krātera ezeru Laguna-de-Hiloa, ko ieskauj El Trapiče restorāni un dārzi, kā arī Balto pilsētiņu jeb Pueblo-Blanco - tradicionālās amatniecības centru.
Ekskursiju tūre uz Nikaragvu – lielisks sērfings, makšķerēšana, kūrorti, apburošas pilsētas... Un vēl daudz kas cits - nezināms un neparasts - tāds, ko Jūs vairs nekur citur neredzēsiet!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Ceļojumu meklēšana on-line

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account