Ceļojumu apraksti un cenas: Norvēģija - NORVĒĢIJA

Ekskursiju tūre uz Norvēģiju - tas ir pasakains ceļojums! Leģendārie fjordi, stāvās klintis, brīnišķīgi zaļās pļavas, kristāldzidra ūdens ezeri un upes...
Ja Jūsu ekskursiju ceļojums Norvēģijā notiks jūnijā , ļoti iesakām apmeklēt Nordkapu - Norvēģijas tālāko ziemeļu punktu: šajā laikā saule šeit vispār nenoriet! Nordkapā atrodas unikāls pazemes tūrisma centrs; precīzi pusnaktī, skanot varenā Grīga mūzikai, tiek paceltas biezās žalūzijas un skatītājiem caur stikla sienu tiek dota iespēja vērot unikālo vasaras saulgriežu ainu: sarkanīgi-ugunīgā bumba virs majestātiskajiem Ziemeļu Ledus okeāna ūdeņiem.
Norvēģija ir makšķerēšanas, kalnu slēpošanas un senatnes cienītāju paradīze. Oslo ir vērts apmeklēt Akešhūsa cietoksni, Munka, Fram, Kon-Tiki un Jūras muzeju, vikingu kuģus un citas apskates vietas. Lieliskus iespaidus Jums dāvās arī ekskursiju tūre uz Bergeni: Jums būs iespēja pastaigāties senajās šaurajās Bergenes ieliņās, apmeklēt netālu esošo Trolhaugeni, kas ir Edvarda Grīga dzimšanas vieta, kā arī ar funikuleri uzbraukt vienā no septiņām virsotnēm, kuras ieskauj Bergeni. Protams, Jūs varēsiet apmeklēt slavenos fjordus, kuru dēļ Norvēģija ir tik pazīstama visā pasaulē.
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Ceļojumu meklēšana on-line

Cenas, speciālie un pēdējā brīža piedāvājumi, karstās ceļazīmes

Хеугесунн и Норвежские фьерды, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 10. aprīlī, Flymeaway cena no 399€
Tiešais reiss no Rīgas Lieldienu brīvdienās
Pirmā iemaksa 200 EUR! Cenā iekļautas brokastis un vakariņas, kā arī pēcpusdienas kūka un kafija!
Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 30.novembrim, dāvanā bufetes brokastis iebraukšanas rītā!

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account