Haugesunda un Norvēģijas fjordi, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 10. aprīlī, Flymeaway - cena no 399€

Haugesunda un Norvēģijas fjordi
10. - 13. aprīlis

10. aprīlis
05:40 Izlidošana no Rīgas uz Haugesundu
06:40 Ielidošana Haugesundā
Transfers lidosta - viesnīca

Haugesunda, Skudeneshavna un Nordvegenas vēstures centrs
10. aprīlis
09:00 izbraukšana no viesnīcas
Gida pavadībā veiksim stundu garu ekskursiju Haugesundā, lai apskatītu ievērības cienīgākās pilsētas vietas. Pēc tam ar autobusu dosimies uz Skudeneshavnu, kas tiek dēvēta par Norvēģijas Vasaras pilsētu. Tā izveidojusies 19. gadsimta sākumā, pateicoties aktīvai siļķu zvejai. Nelielas pastaigas laikā izstaigāsim skaisto, balto mājiņu ciematu. Pēc pusdienām dosimies uz vienu no brīnišķīgākajām Norvēģijas pludmalēm Åkrasandenu, kur īsas apstāšanās laikā varēsim izbaudīt Ziemeļjūras burvību.
Tālāk dosimies uz Nordvegenas vēstures centru, kur uzzināsim šī reģiona vēstures līčločus. Haugesundas pilsēta sevi dēvē par Homeland of the Viking Kings ( Vikingu karaļu mājvietu) un šajā vēstures centrā arī izzināsim interesantus faktus, kas saistīti ar vikingu pirmajiem karaļiem. Centrā atrodas muzejs, foto stūris ar vikingu tērpiem, kafejnīca un suvenīru veikals. Ekspozīcijas apskati papildinās īss video par vikingu karaļiem. Pēc Centra apskates, atgriezīsimies viesnīcā.
Ekskursijas ilgums ~ 7,5 stundas.
Cena: 150 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa Vēstures centrā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti)

Ekskursija uz Nedstrandu un Himakana pārgājiens
11. aprīlis
09:00 izbraukšana no viesnīcas
Pēc ierašanās Nedstrandas pussalā, kas izveidojusies Nedstranda un Vinda fjordu saplūšanas vietā, varēs izvēlēties kādu no diviem aktīvās atpūtas veidiem:
1. trīs stundu garu pārgājienu uz Himakana virsotni, no kuras paveras brīnišķīgi skati uz Nedstrand ciematu, jūru un apkārtējiem fjordiem. Ceļš ved caur mežu, atklātu lauku un nedaudz purvainu apkārtni, ir arī stāvāki kāpumi. To var pielīdzināt vidējas grūtības pakāpes līmenim. Pēdējos gados Himakana virsotne strauji iekaro savu vietu popularitātes reitingos un ir iecienītākā vieta pašbilžu uzņemšanai. Ir vērts izmēģināt šo pārgājienu, jo no tā paveras iespaidīgi skati! Ne velti to sauc par mazo Trolltungu!
2. 4 km garu pastaigu Tveitu mežā ar iespēju aplūkot plašo apkārtni no skatu laukuma „Ērgļa ligzda” .
Pēc pusdienām, kuras ieturēsim vietējā kafejnīcā, dosimies uz nelielu fjordu ciematu Nedstrand Centrum, kur iegriezīsimies vietējā muzejā un pastaigāsimies pa molu.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas
Cena: 135 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa muzejā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti)

Ekskursija uz ÅkraFjorden un Langfoss ūdenskritumu
12. aprīlis
09:00 izbraukšana no viesnīcas
Pēc pāris stundu gara brauciena autobusā, ieradīsimies pie iespaidīgā Langfosa ūdenskrituma. Tas ir piektais augstākais ūdenskritums Norvēģijā (612 m) un CNN to nosaucis par pasaulē skaistāko.
Pusdienas ieturēsim Eljarvik Gard fermā. No tās teritorijas paveras skaisti skati uz Langfosa ūdenskritumu un ir dzirdama tā rīboņa. Pēc tam dosimies stundu garā braucienā ar kuģīti, lai apskatītu šī reģiona fjordus. Ekskursijas noslēgumā viesosimies Oddas pilsētā, kurā apskatīsim tās ievērības cienīgākās vietas.
Ekskursijas ilgums ~9 stundas.
Cena: 165 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, izbrauciens ar kuģīti pa fjordiem (1h) un pusdienas ( reģionam raksturīgo ēdienu un dzērienu bufete, ūdens, kafija vai tēja iekļauti)

12. aprīlis
10:15 Transfers uz lidostu

12:30 Izlidošana no Haugesunda uz Rīgu
15:10 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 399 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Haugesunda - Rīga (ar bagāžu 5 + 15 kg)
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 3 naktis viesnīcā Clarion Collection Hotel Amanda 4* divvietīgā numurā ar brokastīm.

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 4 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem 4-12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account