Ceļojumu apraksti un cenas: Panama - PANAMA

Ekskursiju ceļojums uz Panamu: ar ko tas paliks Jūsu atmiņā?
Protams, pirmkārt, ar grandiozo Panamas kanālu, kas ir viens no garākajiem mākslīgi izveidotajiem ūdens ceļiem pasaulē. Bet, tas nav viss! Panama, kā apgalvo tās iedzīvotāji: "ir daudz vairāk kā tikai kanāls"!
Īstenībā: Panamā atrodas lieliski nacionālie parki - Soberānijas nacionālais parks (220 km2) ir slavens ar tā daudzveidīgo tropisko faunu, Metropolitēna (265 ha) parks, Čagresas parks, ko veido 1290 km2 cilvēka neskartu džungļu, u.c., unikālā pilsētiņa Los Altos de Maria, kurā nepieradinātie tropiskie augi harmoniski sadzīvo ar futūristisku arhitektūru... Panamas viesus gaida pasakainās pludmales: Punta-Čame, Gorgona, Koronado, Rio Mar un citas. Iesakām apmeklēt arī Taboga salu, kas atrodas 20 km uz dienvidiem no Panama-Sitijas. Salu 1524. gadā atklāja spāņi, un tieši no šīs salas konkistadori devās iekarot Peru...
Neatkarīgi no tā vai dodat priekšroku unikālai dabai, ekstrēmai atpūtai, vēsturiskām apskates vietām vai kam citam, ekskursiju ceļojums uz Panamu Jums neliks vilties! Pietam, šeit var lieliski iepirkties: tirdzniecības centru ir ļoti daudz, bet cenas, pateicoties zemajiem nodokļiem, ir ļoti patīkamas.
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Ceļojumu meklēšana on-line

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account