Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

FILIPĪNAS

Ieprieciniet sevi atvaļinājumā ar atpūtu eksotiskajās Filipīnu salās, kuras savus atpūtniekus pārsteidz ar daudzveidīgiem dabas skatiem un iedvesmojošu kultūrvēsturisku arhitektūru. Atpūta eksotiskajās Filipīnu salās ir kā pārsteidzošs romantisks baudījums, kurā atliek vien smaidā pievērt acis un baudīt, kā par Jums parūpējas...
Filipīnu salās ir tropu klimats, ar vidējo gada gaisa temperatūru 27°С. Lietus sezona – no jūnija līdz septembrim. Labākais laiks atpūtai eksotiskajās Filipīnu salās ir laika periodā no decembra līdz aprīlim.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Filipīnas

cena no 990 €

Par kūrortu Filipīnas

Atpūtas brauciens uz Filipīnu salām, kas atrodas Klusā okeāna dienvidu daļā, ikvienu ceļotāju iepriecinās ar pārsteidzošu atpūtu, kas piesātināta eksotikas un nebijušu piedzīvojumu. Zelta pludmales, kristāldzidrs ūdens, zemūdens koraļļu dārzi, bagātīga jūras augu valsts... Atpūtas ceļojums uz Filipīnām pavisam noteikti neatstās Jūs vienaldzīgus!
Ceļojot pa eksotiskajām Filipīnu salām, iesakām apskatīt Luzonas salu, kuras vecpilsētā Intramuros varēsiet apskatīt akmens mūri, kas būvēts 18.gadsimtā, vecāko mūra baznīcu Filipīnās, kas celta baroka stilā - Augustīna baznīcu, nacionālo muzeju, Pagsanjan ūdenskritumus, kas ir 100 metru augsti un atrodas divu stundu brauciena attālumā no Manilas. Sava atpūtas brauciena laikā pa Filipīnām, apskatiet arī Mindoro salu, kas ir otra lielākā sala šajā reģionā un piedāvā apskatīt vēsturiskus pieminekļus, Ērgļu rezervātu, orhideju plantācijas, Maktan salu, kas saukta arī par koraļļu salu. Boholas salā redzēsiet unikālu dabas parādību - Šokolādes kalnus.. un vēl un vēl un vēl... Atpūta eksotiskajās Filipīnu salās katru dienu ļaus iepazīt jaunu pasaules dabas brīnumu!