Ekskursijas: Algarve, Faru - PORTUGĀLE

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Alu un delfīnu vērošana

Veids: Izklaides

Ilgums: 1-1,45 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Mēs piedāvājam jums kruīzu ar lielisku kuģi gar Algarves piekrasti, starp Albufeiras ostu un Karvoeiro pludmali. Mēs garantējam lielisku atpūtu un spilgtas emocijas. Šī brauciena laika jums būs iespēja ieraudzīt fantastiskas alas, klinšu veidojumus, kā arī nopeldēties okeānā. Atpakaļceļā laiva attālināsies no krasta, un mēs dosimies delfīnu meklējumos. Cenā iekļauts: brauciens ar kuģi.

Pie navigācijas

Ekskursija un iepirkšanās Lisabonā

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Mēs iebrauksim Lisabonā pa slaveno 25.aprīļa tiltu pāri Tagus upei, no kurienes paveras satriecošs skats uz visu Portugāles galvaspilsētu. Apmeklēsim vēsturisko rajonu, Heronima klosteri, Belem torni un Atklājumu pieminekli. Mēs pieturēsim pilsētas centrā, Rossio kvartālā, kur jūs varēsiet apmeklēt veikalus un paēst pusdienas (nav iekļautas cenā). Atpakaļceļā brauksim pa Vasko da Gama tiltu, kas ir garākais piekaramais tilts Eiropā. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošs gids.

Pie navigācijas

Ekskursija un iepirkšanās Seviļā

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Nepalaidiet garām iespēju doties uz brīnumskaisto Andalūzijas galvaspilsētu un ieraudzīt tās ievērojamākās vietas. Mēs dosimies cauri paviljoniem, kas tika celti Ibērijas-Amerikas 1929.gada izstādei. Jūs varēsiet apmeklēt pasaulē lielāko gotikas katedrāli, kā arī karaļu pili “Alcazar” (ieejas maksas nav iekļautas). Pēc tam mēs apmeklēsim citas galvenās Seviļas ievērojamās vietas: Plaza de España, Marijas Luīzes parku, Zelta torni un tipisku ebreju kvartālu. Jums būs arī brīvais laiks pusdienām (nav iekļautas cenā) un pirkumiem. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošs gids.

Pie navigācijas

Fatima

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Fatima ir viena no populārākajām svētvietām pasaulē. Mūsu ekskursija sāksies ar mācītāju nama apmeklēšanu Aljustrelā, tālāk dosimies uz Poso do Arneiro avotu, kur 1916.gadā notika otrā Eņģeļa parādīšanās. Fatimā jums būs brīvais laiks pusdienām (nav iekļautas cenā) un suvenīru iegādei. Mēs apmeklēsim arī Fatimas svētnīcu, baziliku, kapelu un jauno baznīcu Santissima Trindade, kur būs iespēja piedalīties dievkalpojumā. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošs gids.

Pie navigācijas

Laguša un Sagreša

Veids: Apskates

Ilgums: Pusdiena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Laguša ir Algarves pilsēta ar visbagātāko vēsturi, un šeit jūs varat aplūkot jūras braucēja Henrija statuju, apmeklēt Sv.Antonija Zelta baznīcu, kā arī pirmo Eiropas vergu tirgu un muzeju. Apstājieties Ponta da Piedade, lai apbrīnotu fantastisku skatu uz klintīm. Sagreša ir slavena ar savu cietoksni un bāku, savukārt Baleirā atrodas interesants zivju tirgus. Apmeklēsim arī Sv.Vinsenta zemesragu un izbaudīsim satriecošu skatu uz dienvidrietumu Eiropas kontinenta daļu. Šo vietu mēdz saukt arī par “pasaules galu”. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošs gids. Minimālais ekskursijas dalībnieku skaits: 13 (regulāra ekskursija) - otrdienās un piektdienās.

Pie navigācijas

Loule tirgus

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Brauciens uz Loule tirgu ir laba izvēle sestdienas rītam. Jums ir iespēja apmeklēt vienu no nozīmīgākajām Algarves lauku pilsētām. Iepazīstiet vienu no lielākajiem čigānu tirgiem Algarvē. Kad dosieties uz zivju un dārzeņu tirgu, nepalaidiet garām iespēju aplūkot arī pilsētas ielas un ieskatīties mazos veikalos, kā arī viduslaiku pili. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošais gids. Minimālais ekskursijas dalībnieku skaits: 13 (regulāra ekskursija) – sestdienās.

Pie navigācijas

Quarteira tirgus un Vilamūra

Veids: Izklaides

Ilgums: Puse dienas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Apmeklējiet lielāko un vecāko iknedēļas čigānu tirgu Algarvē, kur jūs varat iegādāties ādas izstrādājumus, apģērbus, apavus, somas, amatnieku ražojumus (neaizmirstiet pakaulēties). Mūsu ceļš turpināsies caur Vilamūras piestātni, lielāko Eiropā, kur jūs varat nedaudz pastaigāties un iedzert kaut ko atspirdzinošu. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošs gids.

Pie navigācijas

Vēsturiskā Algarve

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Albufeira, Alvora, Armacao de Pera, Karvoeiro, Portimao, Praia da Rocha, Praija do Vau, Quarteira, Vilamūra. Ekskursijas apraksts: Ja jums ir laiks tikai vienai ekskursijai, tad šī tūre būs laba izvēle. Algarves vēsturiskā daļa sākas Silvesā, kas ir bijusī Algarves galvaspilsēta. Šeit mēs apmeklēsim mauru pili (ieejas maksa nav iekļauta) un 13.gadsimta katedrāli. Tālāk dosimies uz Monchique reģionu, Algarves (Foia kalnā) augstāko punktu. Šeit, 902 metru augstumā, jūs varat vērot fantastiskus skatus, tepat būs arī brīvais laiks – varat nogaršot tradicionālu zemeņu “ugunsūdeni”, vai nokāpt lejā pilsētā, lai paēstu pusdienas (nav iekļautas cenā). Lagošā, kas zināma kā atklājumu pilsēta, mums būs brīvais laiks Sv.Antonija Zelta baznīcas un muzeja apmeklējumam. Mēs aplūkosim arī Sagrešas cietoksni un Sv.Vinsenta zemesragu, kas ir tālākais kontinentālās Eiropas dienvidrietumu punkts. Cenā iekļauts: brauciens ar autobusu, angliski runājošs gids.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account