Madeira, lidojumi no Rīgas, 5 dienas, 29. decembrī, Flymeaway - cena no 999€

MADEIRA
29. decembris - 01. janvāris

29. decembrī
06:00 Izlidošana no Rīgas uz Madeiru (Funšalas lidosta)
10:00 Ielidošana Funšalā
Transfers no lidostas uz viesnīcu

Funšala, Pico dos Barcelos un Monte
29.12.2018 10:00 no lidostas
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas atrodas kalnos, kuri ieskauj Funšalu un kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Ekskursija uz Portu Moniž
30.12.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam, kas pazīstams arī kā Sera Vinstona Čercila ciemats. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Nākamā pieturas vieta būs Ribeirā Bravā – jaukā ciematā salas dienvidrietumos, lai apmeklētu nelielu brīnišķīgu baznīcu. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju, lai iemūžinātu plašos skatus pāri salas dienvidiem un ziemeļiem. Sao Vicentē – municipalitātē salas ziemeļos – nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Funšalā atgriezīsimies šķērsojot vienīgo salas plato – Paul da Serra.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Ekskursija uz Santanu un Mačiku
31.12.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju trīsstūrainie jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Ekskursija pa levadām
01.01.2019 14:00 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi
Šī pus dienas ekskursija tiks veltīta pastaigai gar Serras do Faial levadu – irrigācijas kanālu jeb akveduktu, kas ir vairāk nekā 100 gadus vecs. Mūsu ceļš sāksies Paradīzes ielejā un noslēgsies Ročau. Pa ceļam vērosim koptas kalnu terases un brīnišķīgus dārzus, kā arī plašus skatus pāri Kamačas ciematam. Pastaigas ilgums apm. 2,5 stundas, bet tās garums apm. 5.5 km.
Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas
Aizvērt aprakstu
Jaunais gads Madeirā kopā ar FlyMeAway
Skatīties galeriju

Dienvidrietumu krasta ekskursija
02.01.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lauksaimnieciskās izglītošanas saimniecībā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Aizvērt aprakstu
Pirmā mūsu pieturas vieta būs mazpilsēta Ponta du Sol, kuras nosaukums cēlies no klints škautnes, kas iestiepjas okeānā un atstaro saules starus. Nākamajā pieturas punktā Madalena du Mar, būs iespēja apskatīt banānu plantāciju. Tālāk sekos Prazers, kur apmeklēsim Lauksaimnieciskās izglītošanas saimniecību ar tās garšvielu dārziem, tīrumiem un eksotisko dzīvnieku daudzveidību.  Salas tālākajā rietumu punktā Ponta du Pargu apstāsimies aplūkot bāku un pasakainu panorāmu uz zvejnieku ciematiem Žardim du Mar un Paul du Mar, kas paveras skatienam no šīs vietas.  Mūsu pēdējais pieturas punkts ir Kaļetas municipalitāte, kur būs iespēja aplūkot cukurniedru dzirnavas.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas
Aizvērt aprakstu

02.janvārī
20:05 izlidošana uz Rīgu

03.janvārī
03:20 ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā no 999 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Madeira - Rīga (ar nododāmo bagāžu 10kg un rokas bagāžu 5kg)
* uzkodas lidmašīnā
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 4 naktis divvietīgā numurā viesnīcā Orca Praia 3*ar brokastīm un Jaunā Gada vakariņām (bez dzērieniem), vai Enotel Lido 5* ar "viss iekļauts" un Jaunā Gada vakarīņam

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account