Madeira, lidojumi no Rīgas, 5 dienas, 30. decembrī, Flymeaway - cena no 949€

Madeira
30. decembris - 03. janvāris

30. decembrī
06:00 Izlidošana no Rīgas uz Madeiru (Funšalas lidosta)
10:00 Ielidošana Funšalā
Transfers no lidostas uz viesnīcu

Funšala, Pico dos Barcelos un Monte
30.12.2020 10:00 no lidostas
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas atrodas kalnos, kuri ieskauj Funšalu un kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu.

Ekskursija uz Portu Moniž
31.12.2020 09:00 no viesnīcas
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā). Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.02.2020 - dāvanā!
Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam, kas pazīstams arī kā Sera Vinstona Čercila ciemats. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Nākamā pieturas vieta būs Ribeirā Bravā – jaukā ciematā salas dienvidrietumos, lai apmeklētu nelielu brīnišķīgu baznīcu. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju, lai iemūžinātu plašos skatus pāri salas dienvidiem un ziemeļiem. Sao Vicentē – municipalitātē salas ziemeļos – nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Funšalā atgriezīsimies šķērsojot vienīgo salas plato – Paul da Serra.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas
Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.02.2020 - dāvanā!

Ekskursija pa levadām
01.01.2021 14:00 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi
Šī pus dienas ekskursija tiks veltīta pastaigai gar Serras do Faial levadu – irrigācijas kanālu jeb akveduktu, kas ir vairāk nekā 100 gadus vecs. Mūsu ceļš sāksies Paradīzes ielejā un noslēgsies Ročau. Pa ceļam vērosim koptas kalnu terases un brīnišķīgus dārzus, kā arī plašus skatus pāri Kamačas ciematam. Pastaigas ilgums apm. 2,5 stundas, bet tās garums apm. 5.5 km. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Ekskursija uz Santanu un Mačiku
02.01.2021 09:00 no viesnīcas
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju trīsstūrainie jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

03.janvārī
16:00 izlidošana uz Rīgu
23:20 ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā no 949 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Madeira - Rīga (ar nododāmo bagāžu 10kg un rokas bagāžu 5kg)
* uzkodas lidmašīnā
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 4 naktis divvietīgā numurā viesnīcā Orquidea 3* ar brokastim vai Enotel Lido 5* ar "viss iekļauts"
!!! Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 29.februārim, dāvanā pilnas dienas ekskursija ar pusdienām uz Portu Moniž (65 EUR vērtība)!

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account