Portu, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 28. decembrī, Flymeaway - cena no 649€

Portu
28.decembris - 02.janvāris

28. decembris
06:25 Izlidošana no Rīgas uz Portu
08:50 Ielidošana Portu, transfers no lidostas uz viesnīcu

Porto pilsētas ekskursija
28.12.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, portvīna degustācija
Izcili ainaviskā novietojumā Douru upes grīvā, Portu vēsturiskais centrs – Ribeira – iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apskates ekskursija ietvers Aliado Avēniju, pilsētas centrālo ielu, un Sao Bento dzelzceļa staciju, kuras iekštelpu sienas glezno milzīgi portugāļu flīžu (azulejos) zīmējumi. Netālu pilsētas ainavā izceļas Klerižuša baznīca un tās atsevišķi stāvošais tornis - Nikolau Nasoni projektētā būve. Tuvāk upes malai Ribeirai apskatīsim Sanfransisa baznīcu, kuras altāris, šķiet, ir būvēts no tīra zelta, kā arī Portu biržas namu un Portu katedrāli.
Vilanovā de Gaijā (Portu piepilsētā, kas atrodas upes otrā krastā), ko ar Portu savieno slavenā Gustava Eifeļa projektētais tilts, būs iespēja ciemoties vienā no portvīna pagrabiem un degustēt portvīnu.
Ekskursijas ilgums: aptuveni 4 stundas.

Gimaraeša, Braga, Viana du Koštelu
29.12.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Gimaraešas Grāfu pilī, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Šī ekskursija ved pa vietām, kas nozīmīgas visas Portugāles vēsturē. Gimaraeša ir portugāļu nācijas šūpulis un UNESCO pasaules mantojuma objekts. Gimaraešas pils bija pirmā Portugāles karaļa Dom Afonsu Henrikeša dzimtā vieta. Tās tuvumā atrodas Grāfu pils (15 gs). Pilsētas sirdi iezīmē Oliveiras laukums, kam vārdu devis vairākus simtus gadu sens olīvkoks tā centrā.
Braga ir Portugāles garīgā galvaspilsēta. Bragas katedrālē apglabāti Portugāles pirmā karaļa Afonsu Henrikeša vecāki. Bragas tuvumā atrodas pasaulslavenā Bom Žesus baznīca, uz kuru ved pasakaini greznas itāļu neobaroka stilā izbūvētas kāpnes ar 17 kāpņu laukumiņiem, kurus grezno simboliskas strūklakas un Bībeles tēlu statujas. Nedaudz noplukušās un tajā pat laikā ārkārtīgi greznās kāpnes FlyMeAway prāt ir viens no skaistākajiem skatiem visā Portugālē. Viana du Kaštelu atrodas okeāna krastā pie pašas Spānijas robežas. Tās lepnums ir Santalučijas katedrāle, kas atrodas kalnā ar skatu pāri pilsētai un Atlantijas okeāna pludmalēm.
Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

Douru ielejas ekskursija
30.12.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Casa de Mateus dārzos un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Aizvērt aprakstu
Douru ieleja ir UNESCO pasaules mantojuma objekts tās ainaviskuma un vēsturiskās nozīmes dēļ. Ekskursijā baudīsim skaistus skatus uz upi, kas vijas cauri vīnogulāju terasēm.
Apskatīsim Amaranti, kas ir mazs, jauks ciematiņš ar skatu uz upi. Ekskursijā iegriezīsimies Vilarealā, kur atrodas greznā Kasa de Mateuš - muiža ar dārziem, kur savas vasaras brīvdienas mēdza pavadīt Portugāles karaliskās ģimenes. Tā būvēta 18. gadsimta sākumā un to ieskauj dārzi baroka stilā. Peso da Reguā atkal sastapsimies ar Douru raksturīgo kultūrainavu, kur vīnogulāju terases pakāpeniski nolaižas līdz upes malai.
Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas.

Ekskursija uz Kuimbru
31.12.2018 09:00 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas maksa Kuimbras universitātē, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Pilnas dienas ekskursiju iesāksim ar Busaku Nacionālā parka apmeklējumu, kas ir mājvieta ap 700 dažādu augu sugām no visas pasaules un kas pazīstams kā slavenākais Portugāles parks. Tā centrā atrodas manuelīnu stilā būvētā bijusī karaliskā vasaras rezidence, kurā tagad izvietojusies luksus viesnīca.
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Kuimbru – vienu no vecākajām universitātes pilsētām Eiropā. Kuimbrā apskatīsim universitāti un pilsētas centru ar galvenajiem apskates objektiem - veco katedrāli un Santa Kružas klosteri.
Ekskursijas ilgums: aptuveni 8 stundas. 

01.janvārī
23:45 izlidošana no Portu uz Rīgu

02.janvārī
05:50 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 649 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Portu - Rīga (ar nododāmo bagāžu 17kg un rokas bagāžu 6kg)
* uzkodas lidmašīnā
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta
* dzīvošana 4 naktis viesnīcā Black Tulip 4* divvietīgā numurā ar brokastīm.
* vēlā izrakstīšanās no viesnīcas 01.janvārī plkst. 23:40

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Ievērojamākās vietas
Estrada da Pena. Sintra
Estrada da Pena. Sintra
Jūras alas
Jūras alas
Porto
Porto
Belem tornis
Belem tornis
Roka ciemats. Algarve
Roka ciemats. Algarve
Lisabona. Fatima
Lisabona. Fatima
Bom Jesus do Monte
Bom Jesus do Monte
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account