Экскурсии: Греция, Афины - ГРЕЦИЯ

Бухта контрабандистов

Тип: Обзорная

Продолжительность: 1 день


Ekskursijas apraksts: No Zantes pilsētas galvenās ostas ar kruīza kuģi dosimies neaizmirstamā piedzīvojumā uz salas ziemeļiem un atpakaļ. Uz kuģa klāja būs gids/pavadonis. Apkalpojošais personāls ir draudzīgs un profesionāls, un nodrošina augsta līmeņa pakalpojumu kvalitāti. Kuģis brauks gar dzīvojamo rajonu Krioneri, kūrorta vietām Tsilivi, Alikanas un Alikes, līdz pat Skinari, kas atrodas salas pašā ziemeļu daļā, no kurienes varēsiet redzēt bāku. Turklāt Skinari pie Agios Nikolaja ostas ir maza sala bruņurupuča formā, kas oficiāli pieder Vatikānam, jo tā netika atdota Grieķijai kopā ar pārējām Jonijas salām 18. gadsimtā. No šīs vietas ir redzams tuvākais kaimiņš – Kefalonija. Turpinājumā kuģis virzīsies uz slavenajām Zilajām grotām, kuras atklāja 1897. gadā. To nosaukums ir cēlies no ūdens krāsas, akvamarīna un tirkīza krāsu sajaukuma. Šī vieta ir arī dziļākā Vidusjūras daļa, ko sauc par Lonīsa aku („Well of Ionysos”), kas ir aptuveni 4500 metru dziļa. Virzīsimies uz Kontrabandistu līci, kur iespējams redzēt kuģa „Panayiotis”. Šeit jūs varat nopeldēties skaistajos, zilajos ūdeņos. Laiva griezīsies atpakaļvirzienā un brauks gar ziemeļu piekrasti, un kapteinis vēl pēcpusdienā pāris reizes pieturēs kuģi peldēšanas nolūkos. Līdzi jāņem: peldkostīms, fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure. Ekskursijas tips un ilgums: pilnas dienas apskates ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации

Вечер Закинф

Тип: Развлекательная

Продолжительность: пол дня


Ekskursijas apraksts: Pārliecinoša favorītizvēle daudziem cilvēkiem, kas atgriežas brīvdienās Grieķijā, kā arī visiem jaunpienācējiem, ir reiz slavenie grieķu vakari. Ēdiens, vīns, dejas, ģimene, jauni draugi, dažādu vecumu cilvēki, kas atpūšas un jautri pavada laiku lieliskā atmosfērā. Ieradīsimies Aresti villā, kas atrodas netālu no neliela ciematiņa Agios Dimitris. Šī vieta atrodas neskartā lauku vidē, un ēkas ir celtas tradicionālā stilā. Tiks pasniegti tradicionālie ēdieni, pieaugušie varēs tam uzdzert vietējo vīnu (ņemiet vērā, ka vietējie vīni parasti ir nedaudz stiprāki), bērni varēs baudīt sulu. Vakarā Jūs izklaidēs orķestris un grieķu dejotāji, un, iespējams, arī jūs pats tiksiet lūgts pievienoties un mazliet izmēģināt grieķu dejas. Līdzi jāņem: fotoaparāts, ērti apavi. Ekskursijas tips un ilgums: pus dienas izklaides ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации

Джип-сафари

Тип: Развлекательная

Продолжительность: 1 день


Ekskursijas apraksts: Nav labāka veida, kā apskatīt Zakintas salas slēptās daļas, kā pievienojoties Džipu safari braucienam. Jūsu džipa gids/šoferis aizbrauks jums pakaļ uz kūrortu un aizvedīs jūs atklāšanas ceļojumā. Ceļā būs daudz vēsturisku un ainavisku pieturvietu, un jūs dzirdēsiet visu par salas vēsturi, kultūru, baznīcām, klosteriem un daudziem citiem nozīmīgiem faktiem. Maršruts jūs izvadās pa Agalām, Kiliomeno, Iperagakosu, Louhu un Giri, turklāt vēl sniegs iespēju braukt pa ceļu apkārt Vračiona kalnu grēdai. Noteikti turiet savas kameras gatavībā, kad apstāsieties augstākajā salas punktā, kur varēsiet iemūžināt elpu aizraujošu skatu, kas paveras uz visu Zakintu. Dienas laikā džipi brauks cauri Ekso Horas ciematam pirms apstāšanās gleznainajā Kampi apvidū pusdienošanas nolūkā. Pēc pusdienām jums jādodas cauri Marīsai uz Anafonitriju, kur jūs varēsiet iepirkties vietējo amatnieku stendos, nobaudīt un iegādāties vietējo vīnu, medu un olīveļļu. Atpakaļceļā jūs dosieties no salas ziemeļiem caur Volimes ciematiņam un dienas beigās nonāksiet Makris Gialos pilsētā, kur varēsiet piestāt, lai nopeldētos, tāpēc neaizmirstiet paņemt peldkostīmu. Līdzi jāņem: saulesbrilles, fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi, peldkostīms, dvielis. Ekskursijas tips un ilgums: pilnas dienas izklaides un apskates ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации

Кефалония

Тип: Обзорная

Продолжительность: 1 день


Ekskursijas apraksts: Sv. Džordža pils bija Kefalonijas centrā līdz 17. gadsimta beigām. Bizantieši sāka celtniecības darbus 12. gadsimtā, bet venēcieši bija tie, kas deva pilij savu mūsdienu izskatu. Kalna konusveida virsotne pili praktiski pilnībā pasargāja no ieņemšanas. Sv. Džordža pils bija Kefalonijas centrālā ēka līdz Napoleona karu laikiem. Baumo, ka tur ir bijuši pat pazemes tuneļi, kas reiz savienoja pili ar Argostoli, kas atradās 5km attālumā. Tie, protams, sabruka 1953. gada zemestrīces laikā! Pirmā pieturvieta būs Sv. Gerasimo – salas aizbildņa – klosteris. Sv. Gerasimo bija pazīstams ar savu brīnumaino spēju izdziedēt cilvēkus ar garīgām slimībām. Klosteris tiek uzskatīts par vienu no vissvētākajām svētceļojumu vietām, un tas atrodas Kefalonijas pilsētā un atrodas zem iespaidīgā Enosa kalna. Mūsdienās klosteris ir rekonstruēts, un tā ir iespaidīga celtne ar jaunuzceltu baznīcu. Tālāk jūs virzīsieties uz iespaidīgo Drogorati alu, kas atrodas ārpus Sami, kurā ir daudz smalku stalaktītu un stalagmītu. Zinātāji lēš, ka ala ir aptuveni 150 miljonus gadu veca. Dabas balkons izveidojās 1953. gadā zemestrīces rezultātā ar skatu uz telpu, kuras grīdas platība ir aptuveni 100 kvadrātmetri, sniedzot iespēju rīkot koncertus līdz 500 cilvēkiem. Turpinājumā dosieties uz Melissani ezeru un alu. Braucienā ar laivu varēsiet apskatīt alas stalaktītus, kas ir vairāk nekā 20 000 gadus veci. Iebrūkot „jumtam”, alā izveidojās iespaidīgs skats, kā rezultātā ūdens krāsas atspoguļojas uz alas sienām. Svarīgi arheoloģiskie atradumi tika atklāti arī ezera smilšu sēklī, viens no tiem ir nimfas Melisantes statuete, kuras vārdā ala ir nosaukta, un vēl tika atrasta arī dieva Pāna māla figūriņa. Pusdienas tiks ieturētas pilsētā Aghia Efimia – pirms 1953. gada zemestrīces tā bija viena no salas svarīgākajiem tirdzniecības centriem, ar cēlām ēkām, tās tika pārbūvētas ar palīdzību no Francijas. Mūsdienās tā ir brīnišķīga pilsēta ar nelielu ostu. Jums būs laiks šeit papusdienot, pastaigāties vai arī, ja vēlaties peldēt, pilsētā ir neliela pludmale. Pēc pusdienām brauksim uz Mirtosa līci, kas ir viena no Kefalonijas populārākajām pludmalēm, lai uzņemtu fotogrāfijas. Visbeidzot apmeklēsim Kefalonijas galvaspilsētu Argostoli, šeit jūs varēsiet atspirdzināties un atpūsties laukumā vai arī pastaigāties un izpētīt apkārtni pirms došanās atpakaļ uz autobusu, kas vedīs atpakaļ uz ostu. Līdzi jāņem: saulesbrilles, fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi, peldkostīms, dvielis. Ekskursijas tips un ilgums: pilnas dienas apskates ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas

К навигации

Олимпия

Тип: Обзорная

Продолжительность: 1 день


Ekskursijas apraksts: Jūs agri no rīta un ar autobusu aizvedīs uz Zantes pilsētu. Tad ar kuģi dosimies uz kontinentālo Grieķiju. Ierodoties Killini ostā, jūs dosieties atpakaļ uz savu autobusu pie gida, un pēc brauciena uz dienvidiem mēs sasniegsim brīnišķīgo vietu Olimpiju. Olimpijā galvenais mērķis ir izpētīt šo arheoloģisko vietu. Šeit jūs sagaidīs īpašs vietējais gids, kas jūs vedīs ekskursijā apskatīt dažus no Grieķijas dārgumiem. Jūs redzēsiet vietu, kur atradās Zeva templis, viens no septiņiem pasaules brīnumiem; Hēras templi, vietu, kur tika atrasta Hermes statuja un Olimpisko liesmu sākotnējo pozīciju un oriģinālo Olimpisko stadionu. Šie ir tikai daži vēsturiski punkti. Olimpijā jūs apmeklēsiet arī muzeju. Mēs atgriežamies Olimpijas ciematā, lai papusdienotu, un tiek dots brīvais laiks, lai iepirktos. Olimpija ir brīnišķīga vieta, kur varat kaulēties par zelta, ādas izstrādājumu, grāmatu, un suvenīru cenām. Ir pietiekami daudz laika, lai jūs varētu arī apmeklēt medaļu muzeju, kas veltīts mūsdienu 1896. gada Olimpiskajām spēlēm. Līdzi jāņem: saulesbrilles, sauļošanās krēms, fotoaparāts, cepure, ērti apavi. Ekskursijas tips un ilgums: pilnas dienas iepazīšanās ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации

Подводное плавание

Тип: Развлекательная

Продолжительность: 1 день


Ekskursijas apraksts: No kūrorta jūs tiksiet nogādāts Sv. Nikolasa piekrastē uz niršanas sesiju ar profesionālajiem niršanas speciālistiem. Šī vieta atrodas 30 min braucienā no Zakintas caur Argassi un Vassilikos. Ierodoties Sv. Nikolasa pludmalē pirmais uzdevums būs aizpildīt medicīnisko veidlapu, ko jums izsniegs viens no instruktoriem, un jūs tiksiet instruēts par niršanas procedūru. Pēc tam jums tiksiet apmācīts 15 min pirms sadalīšanas grupās un pirmās niršanas reizes. Faktiskais niršanas laiks ir 15-20 minūtes. Tie no jums, kas būs ieradušies pavadīt zemūdens nirējus, bet paši nevēlēsies nirt, varēs atpūsties skaistajā smilšu pludmalē. Zemūdens niršanas klubā ir pieejami atspirdzinoši dzērieni un uzkodas. Līdzi jāņem: peldkostīms, fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure. Ekskursijas tips un ilgums: pilnas dienas izklaides ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации

Экскурсия в пещеры Кери на лодках кайки

Тип: Развлекательная

Продолжительность: пол дня


Ekskursijas apraksts: Savu dienu sāksiet Agios Sostis ostā, kur jūs sagaidīs kaiki laiva. Šeit jūs uzsāksiet savu 3 stundu braucienu skaistā apkārtnē. Burājiet uz dienvidiem līdz reibinoši skaistajām Keri alām, kas būs jūsu pirmā pieturvieta, kur varēsiet uzņemt pāris fantastiski skaistas fotogrāfijas. No šejienes jūsu kruīzs turpināsies uz nelielo Maratonissi salu. Tā atrodas Laganas līcī. Šeit atrodas septiņas diskrētas pludmales, kurās ligzdo jūras bruņurupuči, un Maratonissi ir viena no tām. Šīs nelielās salas daba ir ārkārtīgi eksotiska, jo tā nav apdzīvota. Šeit jums tiks dots aptuveni 30 minūtes ilgs brīvais laiks, lai nopeldētos skaidri zilajos ūdeņos. Pēc tam dodieties atpakaļ uz kaiki laivu, kur jūs lēni vizināsieties ap Maratonissi salu un Laganas līcī varēsiet vērot bruņurupučus. Jūras bruņurupuči ir aizsargājama suga, un tie ir vieni no Zakintas populārākajiem iedzīvotājiem. Atgriežoties Agios Sostis ostā, jūs sagaidīs autobuss, kas aizvedīs atpakaļ uz jūsu kūrortu. Līdzi jāņem: saulesbrilles, fotoaparāts, cepure, sauļošanās krēms. Ekskursijas tips un ilgums: pus dienas apskates ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации

Экскурсия по острову

Тип: Обзорная

Продолжительность: 1 день


Ekskursijas apraksts: Zakinta ir fantastiska sala ar senu vēsturi un kultūru. Tā lepojas ar savu plašo vietējo produktu un amatniecības darinājumu klāstu, sākot ar olīvām, olīveļļu, saldumiem, medu, vīniem un beidzot ar mežģīnēm, paklājiem un keramiku. Pirmā pieturvieta ir tradicionāls ciemats Mačerā. Šeit varēsiet apskatīt Agia Mavras (Melnā Madonna) muzeja baznīcu, kas daudzu iemeslu dēļ ir viena no pazīstamākajām muzeja baznīcām uz salas. Pa ceļam uz kalniem mēs apmeklēsim olīvu rūpnīcu. Šeit varēsim redzēt, kā ziemā tiek ražota slavenā Zakintas olīveļļa. Turpinot ceļu, dosimies uz ziemeļrietumiem pa kalnu ciematu Kiliomeno un pēc tam caur Agios Leonu dosimies uz ciematu Kampi. No šejienes paveras iespaidīgs skats uz klintīm un lielisks skats uz izstiepto Jonijas jūru. Šeit būs arī iespēja dabūt uzkodas. Turpinot ceļu, viņas ceļā uz Romu Marija Magdalēna esot piestājusi Marīsā, lai protestētu pret Kristus krustā sišanu, un sāka sludināt kristietību. Mūsu nākamā pieturvieta būs alas salas ziemeļos. Šeit tūristi var doties papildu ekskursijā uz alām. Mazās laivas ievedīs tūristus alās, kurām ir raksturīgi jūras izskaloti iedobumi. Ikviens, kas nevēlas doties izbraukumā ar laivām, var atpūsties krastā vai aši nopeldēties. (Par braucienu ar laivu tiks piemērota papildu maksa par katru personu). Nākamā pieturvieta būs Anafonitrija, šeit mēs apmeklēsim slaveno Sv. Denisa – salas svētā aizbildņa – klosteri. Šeit Sv. Deniss kalpoja kā abats lielāko daļu savas dzīves līdz pat viņa nāves dienai 1622. gada 17. decembrī. Sv Deniss bija labi pazīstams ar savām dziedināšanas spējām un līdzjūtību. 1703. gadā viņš tika atzīts par svēto. Ir vērts pieminēt, ka klosteris ir nesen restaurēts, un šobrīd tas atklāj skatam freskas no 15. gadsimta. Pusdienas ieturēsim vienā no tradicionālajiem kalnu ciematiem. Būs arī iepirkšanās pauze, lai jūs varētu nogaršot un iegādāties dažādus vietējos produktus. Autobuss pēc tam novirzīsies uz ziemeļaustrumiem un dosies uz fotogrāfiju uzņemšanas pieturvietu Katastari, kur paveras galvu reibinošs skats uz Alikes pilsētu un plašumiem aiz tās. Līdzi jāņem: saulesbrilles, fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi, peldkostīms, dvielis. Ekskursijas tips un ilgums: pilnas dienas apskates ekskursija. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Planosa, Zakintos pilsēta, Argassi, Vasilikos, Kalamaki, Laganas.

К навигации
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account