Serbija, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 17. oktobrī, Flymeaway - cena no 479€

Serbija 17. - 20. oktobris

17. oktobris
07:35 Izlidošana no Rīgas uz Belgradu
08:50 Ielidošana Belgradu, transfers no lidostas uz viesnīcu.

Belgradas pilsētas ekskursija
17.10.2020 11.30 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi
Pilsētas apskates ekskursijas laikā viesosimies Sv. Savas baznīcā, kājām izstaigāsim Belgradas vēsturisko centru: Republikas laukumu, Terazije laukumu, Tasmajdanas parku, Skadarlijas kvartālu, apskatīsim Albānijas pili, Nacionālo parlamentu un Belgradas pilsētas parlamentu, kā arī Sv. Marka baznīcu.
Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

Fruska Gora, Sremski Karlovici, Petrovaradin un Novi Sad
18.10.2020 09.00 no viesnīcas
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un degustācijas vīna darītavā un Medus muzejā, pusdienas (ūdens, viens dzēriens un kafija iekļauti). Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 30.aprīlim, ekskursija dāvanā (standarta cena 65 EUR)!
Pirmā apstāšanās vieta šīs ekskursijas laikā, būs Fruska Gora – kalns, kur 16 gadsimtā tika uzbūvēts serbu ortodoksu klosteris. Tas kalpoja par apbedīšanas vietu visievērojamākajiem reģiona cilvēkiem. Klostera baznīcā varēs apskatīt vēlīnā viduslaiku periodā radīto ikonastāzi un dažas freskas.
Pavisam netālu atrodas Sremski Karlovici – neoficiālā serbu galvaspilsēta Habsburgu valdīšanas laikā, kas pazīstama ar baroka arhitektūru pilsētas centrā un lieliskiem vīniem, kurus, pēc pilsētas apskates, nobaudīsim vietējā vīna darītavā.
Pēc tam apskatīsim Petrovaradinas cietoksni, kuru Donavas piekrastes klintīs uzbūvēja Habsburgu dinastijas pārstāvji, lai aizsargātos pret turku iebrucējiem.
Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim Novi Sad pilsētu, kas ir Vojevodinas autonomā apgabala galvaspilsēta. Pilsēta lepojas ar 19. gadsimtā būvētu centrālo daļu, muzejiem, izstāžu galerijām un stilīgiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri runā vienā no sešām pilsētas oficiālajām valodām.
Ekskursijas ilgums~ 8,5 stundas

Golubački cietoksnis, Djerdapa aiza un Lepenski Vir
19.10.2020 08.00 no viesnīcas
Cena: 90 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas maksa Golubačķi cietoksnī un Lepenski Vir kompleksā, pusdienas (viens dzēriens un tēja vai kafija iekļauti)
Ekskursijas sākumā apmeklēsim Golubački cietoksni – kas atrodas Donavas upes dienvidu krastā. Cietoksnis uzbūvēts 14. gadsimtā un viduslaikos kalpoja Ungārijas karalistes aizsardzībai pret Otomaņu impēriju. Cietoksnim ir 9 savstarpēji nesavienoti un apm. 25m augsti sargtorņi, kā arī viduslaiku freskas, kas apskatāmas tā centrālajā daļā.
Pēc pusdienām dosimies izbraukumā ar kuģīti par Djerdapa aizu, kas ir viena no dziļākajām Eiropā un veido Serbijas lielāko Nacionālo parku. Uz kuģīša pavadīsim orientējoši 1 - 1,5 stundas.
Ekskursijas noslēguma daļā apmeklēsim Lepenski Vir – nozīmīgu arheoloģisko izrakumu vietu. Ar jaunākajām zinātniskajām metodēm noteikts, ka šajā vietā izvietotā Mezolīta laikmeta apmetne un tai pieguļošie desmit ciemati ir izveidojušies apm. 9000 g. pirms Kristus un, tā kā organizēta cilvēku dzīve šajā vietā noritēja gadsimtiem, to var dēvēt par vienu no pirmajām Eiropas pilsētām.
Ekskursijas ilgums ~ 12-13 stundas

Kalemegdans un pazemes Belgrada
20.10.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa pazemes Belgradā
Pēdējās dienas ekskursijas laikā ar kājām dosimies uz Belgradas cietoksni, kas izvietojies brīnišķīgajā Kalemegdana parkā. Aplūkosim arī ievērojamus Belgradas vēstures pieminekļus - Viktors, Despota Stefana tornis un Zindana vārti ir tikai daži no tiem. Pazemes Belgrada atklās paslēptus objektus un nežēlīgo pagātni. Apskatīsim seno romiešu aku, Tito perioda militāro bunkeru, austriešu šaujampulvera glabātuvi, ar romiešu sarkofāgiem, ziedojumu altāriem un kapakmeņiem. Dzirdēsim gida stāstījumu par seno Belgradu. Apmeklēsim dziļas alas, kur senāk glabāja pārtiku un vīnus.
Ekskursijas ilgums ~ 3.5 stundas

Transfers no viesnīcas uz lidostu
17:55 izlidošana no Belgrada uz Rīgu
21:15 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 479 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga – Belgrada – Rīga (ar nododāmo bagāžu 23kg un rokas bagāžu 8kg)
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta
* dzīvošana 3 naktis viesnīcā Royal Inn 4* divvietīgā numurā ar brokastīm.
* !!! Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 30.aprīlim, dāvanā pilnas dienas ekskursija ar pusdienām uz Fruska Gora, Sremski Karlovci, Petrovaradin & Novi Sad (65 EUR vērtība)!

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account