Ceļojumu apraksti un cenas: Seišelas - SEIŠELU SALAS

Seišelu salas ir viena no pasaules gleznainākajām eksotiskā atvaļinājuma atpūtas vietām. Šī kokospalmu paradīze pārspēj pārdrošākos sapņus ar trakulīgām krāsām un augu valsts daudzveidību, zemūdens pasaules skaistumu un dīvainiem rezervātiem, fantastiski veidotām klintīm un koraļļu rifiem, neskaitāmiem krāšņiem putniem un milzu bruņurupučiem, kā arī kreolu kultūras mantojumu un tradīcijām, kas apvieno eiropiešu, afrikāņu, indiešu un ķīniešu kultūras.
Seišelu arhipelāgu veido vairāk nekā simts koraļļu un granīta salas Indijas okeānā pie Āfrikas dienvidaustrumu krasta. Salas atrodas pietiekami tālu gan no krasta, gan viena no otras, lai būtu neatkārtojami daudzveidīgas: neviena no tām nav līdzīga otrai, un tas nozīmē, ka jūsu eksotiskā atvaļinājuma atpūta Seišelu salās būs unikāla un neatkārtojama.
Seišelu salas par ceļojuma galamērķi bieži izvēlas zemūdens sporta cienītāji, jo šeit sastopamo 100 sugu koraļļu, dīvainu gliemežvāku un tropisko zivju krāsas gluži vai apžilbina. Arī virs ūdens gaida ne mazums izklaides iespēju, piemēram, ūdensslēpošana un vindsērfings, bet makšķerēšanas mīļotājiem Seišeļu salas ir vieta, kur piepildās sapņi. Var makšķerēt gan no krasta, gan laivas – bagātīgs eksotisko zivju loms ir garantēts. Asu izjūtu cienītājiem tiek piedāvāti lidojumi ar deltaplānu un paraseilinga nodarbības. Azartspēļu cienītājiem šeit ir pieejami kazino, bet turīgākie ceļotāji Seišelu salās var nomāt jahtas un kuterus un apceļot skaistākos atolus.  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account