Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

SINGAPŪRA

Eksotiskais atvaļinājums uz Singapūru būs brīnišķīgs ceļojums, kur izbaudīsiet īpaši siltu saules tveici (vidējā gaisa temperatūra Singapūrā ir + 27,2 grādi) un salu dzīves eksotiku. Singapūra ir mazākā Dienvidaustrumāzijas valsts, kas veidojusies no vienas lielākas salas un ap 60 mazāku salu. Singapūrā ir četras oficiālās valodas: angļu, mandarīnu (ķīniešu), malajiešu un tamilu. Dodoties eksotiskajā atvaļinājumā uz Singapūru, der zināt, ka Singapūras ielās ar likumu aizliegts izmest atkritumus, ēst metro un košļāt košļājamo gumiju sabiedriskās vietās.
Vēsturē Singapūra ir piedzīvojusi neskaitāmas okupācijas, tādēļ līdz mūsdienām saglabājusi daudz arhitektūras celtnes un kultūras tradīcijas, kas ikvienam ceļotājam vienā salā ļauj iepazīt vairāku kultūru sajaukšanos.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Singapūra

cena no 190 €

Par kūrortu Singapūra

Sava eksotiskā ceļojuma laikā Singapūrā būsiet patīkami pārsteigts, cik šī valsts ir zaļa! Ne velti Singapūra tiek saukta arī par Āzijas dārzu pilsētu, jo gandrīz uz katra stūra ir mazi dārziņi ar zaļojošiem kokiem. Staigājot pa pilsētu, paverieties arī debesīs, debesskrāpju virzienā. Pat starp debesskrāpju stāviem ieraudzīsiet zaļus dārzus. Singapūrā noteikti aizejiet uz Gardens by the Bay projektu, kas atrodas līdzās esplanādei. Tas ir 94 hektāru plašs dārzu komplekss, Singapūras lepnums un prieks. Ekskursiju ceļojumā pa eksotisko Singapūru iesakām apskatīt japāņu grāmatnīcu Kinokuniya Ngee Ann City iepirkšanās centrā. Tā pārsteigs ar neizsakāmi lielo izmēru un dažādu valstu arhitektūras, dizaina un mākslas grāmatu stūriem. Singapūra tiek dēvēta par iepirkšanās pērli. Kādēļ gan lai vienu dienu sava eksotiskā ceļojuma laikā pa Singapūru neveltītu brīnumaino veikalu iepazīšanai?
Ko vēl apskatīt Singapūrā? Lūk, tūristu iecienītākās apskates vietas: Fort Canning akvārijs, Putnu parks Jurong, Krokodilu paradīze Jurong, Singapūras Crocodilarium, Singapūras zoodārzs, Nakts safari, Singapūras zemūdens pasaule, kas ir tropiskais akvārijs, Arābu kvartāls, Mazā Indija, Malaizijas ciemats.... Dodieties ekskursiju ceļojumā pa Singapūru un atklājiet salas bagātības!