Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

DIENVIDKOREJA

Dienvidkoreja kā sava eksotiskā ceļojuma galamērķis patiks visiem tiem ceļotājiem, kuri alkst iepazīt pasaules kontrastus un pretstatus. Dienvidkorejā tūristus priecē ar vecajiem tempļiem, pilīm un pilsētām, daži, no kuriem celti pat pirms 5000 gadiem, savukārt mūsdienu celtnes patīkami kontrastē un ienes Dienvidkorejā pavisam citu atmosfēru.
Dienvidkoreja atrodas Austrumāzijā, Korejas pussalas dienvidu daļā. Lielāko valsts daļu klāj kalni. Raksturojot Dienvidkorejas klimatu, var teikt, ka tas pārsvarā ir mērens, ar lielākiem nokrišņiem vasarā.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Dienvidkoreja

cena no 702 €

Par kūrortu Dienvidkoreja

Plānojot eksotisko ekskursiju ceļojumu uz Dienvidkoreju, iesakām apskatīt Seulu, kas ir viena no pasaules lielākajām pilsētām un savās ielās glabā pagātnes liecības no gadsimtiem senas vēstures. Seulas pilsētas vidū atradīsiet Namsanas parku. Uzkāpiet tā tornī, jo varēsiet apskatīt Seulas eksotisko panorāmu.
Savukārt Jejudo Dienvidkorejas eksotisko salu iecienījuši jaunlaulātie, kas pavada šeit savu medusmēnesi. Jejudo ir daudz skaistu ūdenskritumu, pārgājienu taku, subtropu ainavu, smilšainu pludmaļu.
Tāpat eksotiskajā ceļojumā pa Dienvidkoreju iesakām apskatīt Mt.Seorak kalnu, kas atrodas valsts austrumu krastā. Tas piedāvā elpu aizraujošas dabas ainavas ar skaistām ielejām un ūdenskritumiem. Bet pavasaros kalna pakājē esošajā Nacionālajā parkā tiek organizēti Ziedu svētki.