Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

SPĀNIJA

Atvaļinājums Spānijā? Tā ir romantika. Karsta saule, glāsmaina jūra, spilgti zilu debesu un zelta smilšu kontrasts.
Spānijā atradīsiet ainavu, ekosistēmu, tradīciju, kultūru un klimatu dažādību, un pilsētas ir šīs dažādības spogulis. Vienās galvenais ir klusums un lēns laika ritējums, citās – galvu reibinoša dzīve. Ir pilsētas, kuru akmeņi glabā vēsturi un leģendas, ir tādas, kas izaicina ar betona un stikla būvēm. Kāda aizmieg pie jūras viļņu čalām, citu ieaijā dārzi un upes. Ja vienās ieelpo gaismu un neprātīgu krāsu spēli, tad citas apbur ar jūras miglas noslēpumiem un valguma smaržu.
Atvaļinājums Spānijā piedāvā ļoti daudzpusīgas atpūtas iespējas un interesantas ekskursijas. Vairākus simtus kilometru garos kontinentālās Spānijas krastus apskalo Vidusjūra, šeit novietojušās Katalonijas, Valensijas un Andalūzijas provinces. Spānijas kūrortu daudzums un dažādība mulsina - pat pieredzējušam ceļotājam grūti izvēlēties ceļojuma galamērķi.

ATPŪTA

Barselona, Kosta Brava, Kosta Dorada

5 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 390 €

Par kūrortu Barselona, Kosta Brava, Kosta Dorada

Ceļojumā uz Kosta Bravu iepazīsiet pasaulē pazīstamāko kūrortreģionu, kur neskartas dabas stūrīši mijas ar ērtām pludmalēm, bet priedēm apaugušie jūras līči – ar vismūsdienīgākajām kūrortpilsētām un ciemiem. Pateicoties mierīgajai jūrai un maigajam klimatam, ceļojums uz Kosta Bravu ļaus atklāt aktīvās atpūtas cienītāju paradīzi. Šeit var nodarboties ar burāšanu un citiem ūdens sporta veidiem, pavadīt laiku kādā no akvaparkiem, parādīt sevi golfa spēlē, ūdensslēpošanā un makšķerēšanā. Asu izjūtu cienītajiem piedāvājam pārgājienus, braucienus ar plostu, smailīti vai kanoe pa kalnu upi, izbraucienus ar kalnu motocikliem.
Kosta Dorada atpūtas baudītājus apbur un vilina ar patīkamo klimatu, gleznainām un kontrastējošām ainavām, veselīgu un uzmundrinošu gaisu, unikāliem dabas rezervātiem un bagātu provinces vēsturi, kā arī supermoderniem atpūtas centriem. Šī ir ļoti laba vieta ģimenes atpūtai - jūra pie krasta ir sekla un, pats svarīgākais, blakus Salou atrodas grandiozais tematiskais atpūtas parks „Portaventura”. Par atpūtnieku paradīzi Kosta Doradu padara viss kopumā – skaistās dabas ainavas, arhitektūras pieminekļi, lieliskās smalko, zeltaino smilšu pludmales un lielā izpriecu daudzveidība

Maljorka

4 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 490 €

Par kūrortu Maljorka

Atpūtas ceļojums uz kūrortu Maljorka ceļotājus patīkami pārsteidz ar plašo un mūsdienīgo viesnīcu tīklu, kas nodrošina pirmklasīgu komfortu un patiesi eiropeisku servisu. Pateicoties svētīgajam Vidusjūras klimatam, atpūtas ceļojumu uz kūrortu Maljorka varat izvēlēties jebkurā gada laikā, jo tas var uzņemt tūristus visu gadu.
Viesnīcas Maljorkā galvenokārt koncentrētas piekrastē, kas slavena ar burvīgām smilšu pludmalēm un pārsteidzoši zilu, dzidru jūru. Krasta līnija ir īpaša, pateicoties plašajām, kilometriem garajām pludmalēm un varenajām, priežu mežiem klātajām klintīm, kas veido vientulīgus jūras ielokus un gleznainus līčus. Mūsdienās tūrisms ir galvenā Maljorkas tautsaimniecības nozare.

Almerija

cena no 549 €

Par kūrortu Almerija

Ceļojums uz Almeriju – provinci Spānijas dienvidos, Andalūzijā – patīkami pārsteigs pat visprasīgākos ceļotājus. Maigs klimats, gleznainas ainavas un, protams, kilometriem garās smilšu pludmales, kas piedāvā dažādas izklaides – ūdens motocikli, katamarāni, atrakcijas bērniem... Almerijā daudzi restorāni un kafejnīcas gaida viesus, piedāvājot nobaudīt Vidusjūras virtuvi. Veikalu un suvenīru bodīšu durtiņas allaž viesmīlīgi atvērtas, aicinot ienākt...
Un vēl – atpūta Almerijā – piedāvā plašas iespējas cilvēkiem, kuriem patīk apskatīt un iedvesmoties no dažādiem vēsturiskiem objektiem. Piemēram, katedrāle, kas celta uz musulmaņu mošejas Almedina drupām, Viduslaikos tā kalpoja par cietoksni, kuras sienās pilsētnieki patvērās no ienaidniekiem uzbrukumu laikā. Tāpat ir vērts apmeklēt Arheoloģijas muzeju, seno cietoksni Alcazaba, Santo Domingo, Las Claras Convent klosteri un Santa María de la Encarnación katedrāli un daudz, daudz citu skaistu arhitektūras pieminekļu, kas ir Almerijas bagātība.

Kosta del Sola, Malaga

2 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 290 €

Par kūrortu Kosta del Sola, Malaga

Ceļojumā uz Kosta del Sol (saulaino krastu) izbaudīsiet īstu atpūtu Pireneju pussalas dienvidos, kur plešas 300 km gara krasta līnija, ietverot sevī Kadisas, Granādas un Malagas provinces.
Ceļojums uz Kosta del Sol ir ideāla vieta sporta mīļotājiem. Šeit atradīsiet sporta kompleksus un stadionus, vindsērfinga klubus, daivinga centrus, golfa laukumus. Kūrorts ar milzīgu vēsturisko mantojumu, dažādu kultūru un laikmetu sajaukumu - no Romas impērijas līdz arābu Halifu varenībai, saglabājis dažādu tautu pieredzi.
Un, protams, kā pieaugušajiem, tā bērniem noteikti jāapmeklē slavenais „Tivoli” atrakciju parks Benalmadenā.
Malaga ir Kosta del Sol galvaspilsēta, otra lielākā Andalūzijas pilsēta un viena no Spānijas lielākajām ostām. Pilsētas veidols ir nedaudz izplūdis – apkārt visai elegantajam centram ar skaistiem bulvāriem, nepabeigtas katedrāles sastatņu konstrukciju un tipiskiem ostas kvartāliem, izvietojušies pieticīgi dzīvojamie rajoni un tūrisma servisa uzņēmumi. Malaga nedaudz atgādina šokolādes kasti – no visām pusēm, izņemot pilsētas dienvidu daļu jūras krastā, to ieskauj kalni. Tā ir mūžīgā pavasara pilsēta ar gada vidējo gaisa temperatūru +22 C.

Ibica

cena no 310 €

Par kūrortu Ibica

Ar ko īpašs būs Jūsu atvaļinājums, ja izvēlēsieties ceļojumu uz Ibicu – populārāko Baleāru arhipelāga salu, kas atrodas Vidusjūrā starp Spānijas un Āfrikas krastiem? Ceļojums uz Ibicu garantēti nodrošinās nebeidzamas izpriecas nakts un dienas ballītēs, brīnišķīgas pludmales, ūdens atrakciju parkus, kvalitatīvus restorānus. Tā ir atpūta visām gaumēm, vecumiem un interesēm. Ļaujieties ceļojumam uz Ibicu!

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Spānija, Barselona, Madride, Valensija

cena no 203 €

Par kūrortu Spānija, Barselona, Madride, Valensija

Ekskursiju ceļojumā pa Spāniju, atklāsiet, ka patiesībā visa Spānija ir viens liels brīvdabas muzejs, kas atrodas lielisku jūras krastu un kūrortu ielokā, un, starp citu, daudzi no tiem ir labākie Eiropā. Madride – atvērta un samiernieciska pilsēta. Neraugoties uz viduslaiku izcelsmi, tā ir izteikta deviņpadsmitā gadsimta pilsēta ar arābu stila iezīmēm.
Barselona – eleganta un pieticīga, tās pilsētplānošana balstās uz simetrisku līniju shēmu. Pilsētas sirds ir gotu kvartāls – kā dzīvs skudrupūznis ar līkumotām ieliņām un ēnainiem skvēriem. Barselona ir visdzīvākā, viseiropeiskākā Spānijas pilsēta. Tās iedzīvotājiem ir mākslas mīļotāju slava. Barselona ir Katalonijas galvaspilsēta un lielākā Vidusjūras osta. Šeit savus mākslas darbus radījis Antonio Gaudi un mācījies Pablo Pikaso. Turklāt pilsēta ir valsts tirdzniecības un industriālais centrs, ko var izbaudīt ikviens, kurš izvēlējies ekskursiju ceļojumu uz Spāniju.

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line