Ekskursijas: Almerija - SPĀNIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Almērijas apskates objekti un Tapas

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Mūsu ceļojums sāksies ar apskates braucienu pa pilsētu. Mēs apmeklēsim Alkasabas cietoksni – 10. gs. pirmās puses arābu cietoksni, kur vērosim brīnišķīgo skatu uz pilsētu un līci. Mēs apmeklēsim katedrāli („La Catedral”) – vienu no retajām pilīm-katedrālēm, izbrauksim cauri vecpilsētai („casto antiguo”), iepirksimies vecpilsētas skvērā („plaza vieja”), kuru mūsdienās sauc par Konstitūcijas skvēru („Plaza de la Constitución”), kur mēs redzēsim rātsnamu ar pulksteni, kurš tikšķ Andalūzijai raksturīgā ritmā („Fandango de Almeria”). Pusdienas ir iekļautas cenā, un tās mēs ieturēsim tradicionālajos, vietējos tapu bāros. Katrs cilvēks var nobaudīt 3 dzērienus (alu, vīnu, sangriju, minerālūdeni vai parastu ūdeni) un apmeklēt 3 tradicionālos tapu bārus. Paredzēts ir arī brīvais laiks pilsētas centrā, un tad pēc kāda laika mēs atgriezīsimies viesnīcās. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Apskates objekti Kordobā

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Ierašanās Kordobā. Pasaules unikālākās pilsētas apmeklējums – tās arābu un ebreju vēsturo iezīmju dēļ. Musulmaņu valdīšanas laikā tā kļuva par Al-Andalūzijas galvaspilsētu un rietumu kultūras pilsētu. Mēs apmeklēsim katedrāli – mošeju ar tās lielisko stilu un reliģiju sajaukumu, kas kopš 7. gadsimta bija lielākā musulmaņu mošeja. 1236. gadā tā tika pārveidota par kristiešu katedrāli. Sinagogu, kas ir sastopama tikai Andalūzijā, uzcēla mudehāri (musulmaņi, kas palika Spānijā pēc kristiešu rekonkistas) 1315. gadā. Ebreju kvartāls ar tā šaurajām ieliņām, ir jāapskata nesteidzoties. Korbodas ebreju centrs gan romiešu, gan vestgotu periodā kļuva par lielisku intelektuālo veidojumu Abderahmana III laikā, kad galms vilināja gan filozofus un dzejniekus, gan arī zinātniekus. Kā arī apskatīsim romiešu tilti, kura būvniecība attiecināma uz Senās Romas imperatora Augusta Oktaviāna laiku. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Boat Trip Carboneras+Cabo de Gata+ San Jose

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Puse dienas


Ekskursijas apraksts: Aptuveni 2 stundas ilgs brauciens ar mūsu katamarānu "Sea Dream" (Jūras sapnis), kura laikā mēs apmeklēsim Cabo de Gata dabas parku, apskatīsim Carboneras, kā arī zvejnieku ciematu ar nosaukumu San Jose. Kuģis dosies ceļā no Carboneras ostas, vispirms piestājot Playa de los Muertos, kur ūdens ir debeszils un kristāldzidrs. Mēs peldēsim pa dabas parka teritoriju, apskatīsim Roldānas bāku, kā arī dažādas alas, piemēram, Cala Castle, Cala Sorbas, Cala Arena un Cala Media Naranja. Atklāsim seno iežu paliekas, apskatīsim erozijas iedarbību uz klintīm, kā arī, liekot lietā kameras zemūdens filmēšanai, izbaudīsim plašās Posidonias zemūdens pasauli. Peldēties ir atļauts ar kuģa komandas piekrišanu vai piemērotā brīdī. Līdzi jāņem: peldkostīms, dvielis, fotoaparāts, sauļošanās krēms, dzeramais ūdens, galvassega. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: El Tojas, Mohakara, Roketsa de Mara, Agvadulče, Almerimara

Pie navigācijas

Brauciens ar laivu un Mohakara

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Apmēram trīs stundu ilgs brauciens ar laivu „Don Pancho”, kura laikā Jūs varat izbaudīt braucienu pa nelīdzeno austrumu piekrasti, cauri tās lielākajiem un gleznainākajiem anklāviem. Braukt garām klintīm, smilšainām pludmalēm, sarkanīgajām salām un milzīgo dzīvo būtņu daudzveidību, kas mīt Vidusjūrā. Būs arī apstāšanās, lai nopeldētos vienā no skaistākajām vietām visa brauciena laikā un vērot noslēpumaino jūras dibenu ar zemūdens kamerām. Pieredzējis nirējs ienirstot izmantos videokameru, lai parādītu visnepieejamāko un skaistāko jūras dibenu. Šajā brauciena laikā tiks pieaicināts gids, kas sniegs svarīgu informāciju visiem laivā esošajiem. Laivā ir ierīkots bārs, ko var izmantot brauciena laikā. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi, peldkostīms, dvielis.

Pie navigācijas

Eļļas rūpnīca, vīna pagrabs un Sorbas alas

Veids: Apskates/Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Ekskursijas apraksts: Rūpnīca “La Almazara Castillo de Tabernas” atrodas tikai 10 km attālumā no Tabernas tuksneša. Aptuveni stundu garā ekskursijā pa rūpnīcu gida pavadībā jūs aplūkosiet dažādus eļļas ražošanas posmus un uzzināsiet, kā pirms nosūtīšanas uz rūpnīcu tiek sagatavotas olīvas. Pie ieejas rūpnīcā vērosim olīvu piegādes procesu un apskatīsim, kā rūpnīcas apkārtnē salasītās olīvas pārvēršas eļļā. Ekskursijas beigās notiks eļļas "Castillo de Tabernas" bezmaksas degustācija. Pēc tam kāpsim autobusā, lai dotos uz vīnu pagrabu un uzzinātu par izsmalcināto balto, sarkano un rozā vīnu izgatavošanas un uzglabāšanas procesu. Pēc tam degustēsim vīnus kopā ar tiem piemērotajiem Alpujaras reģiona tradicionālajiem ēdieniem, piemēram, desas, cūkgaļas cīsiņi ar garšvielām, dažādi sieri, utml. Vīna pagraba apmeklētāji saņems dāvanu ekskursijas beigās (viena pudele vīna katriem diviem apmeklētājiem). Tālāk dosimies uz Sorbas alu dabas parkā "Karst en Yesos de Sorbas", kas ir valsts aizsargāta teritorija, kurā agrāk tika veikta ģipša ieguve, un šeit mums būs iespēja apskatīt stalaktītu un stalagmītu galerijas. Mēs šeit pavadīsim aptuveni 2 stundas. Pēc ekskursijas beigām atgriezīsimies viesnīcās. Līdzi jāņem: ērti apavi, fotoaparāts, sauļošanās krēms, dzeramais ūdens, galvassega. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: El Tojas, Mohakara, Roketsa de Mara, Agvadulče, Almerimara

Pie navigācijas

Gibraltāra apmeklējums

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Brauciens uz pilsētu La Lineju de la Konsepsjonu, Gibraltāra robežas šķērsošana. Gibraltāra apmeklējuma laikā tiks izmantoti vietējie mikroautobusi, kas nogādās tūristus līdz El Penjonas klintij. Apmeklēsim San Migela alas un pērtiķu zooloģisko dārzu. *Ceļojuma pieturvietu kārtība var tikt mainīta atkarībā no pērtiķu zooloģiskā dārza apmeklētāju skaita. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Granāda

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Pēc tam, kad visi viesi tiks sagaidīti pie viņu viesnīcām, mēs dosimies uz Granādu un Gvadiksu. Mūsu pirmā pieturvieta būs 25 minūšu ilga kafijas pauze Los Abadesā. Pēc ierašanās Granādā mūsu ceļojuma programma būs šāda (kārtība ir atkarīgā no ieejas laika Alhambrā): 1. Viena stunda brīvā laika pilsētas centrā, lai apmeklētu Karalisko kapelu un katedrāli (cenā nav iekļauts). Granādas katedrāle ir pirmā renesanses baznīca Spānijā. Karaliskā kapela tika uzcelta pēc katoļticīgo monarhu rīkojuma, kas paredzēja, ka Enrikem Egasam ir jāiebūvē tajā viņu kapavietas. 2. Alhambras un Generalifes dārzu apmeklējums (apm. 2 stundas) Alhambra ir interesantākais Granādas vēsturiskais piemineklis un visu laiku un valstu skaistākais arābu mākslas meistardarbs. Nosaukums ir saistīts ar tā sienu sarkano krāsu (arāb. v. ‘qu’lat al Hamra’). Tas tika uzcelts kā Nasridu valdnieku atpūtas vieta. Tas atrodas pašā Al-Sabikas kolonijas galā tieši virs pilsētas. Šīs vietas un tās apkaimes milzīgajos plašumos paveras daudz skatu uz pilsētu un tai raksturīgajām kaimiņpilsētām (Albaicina, Alkasaba u.c.) un to apkārtni. Alhambrā mēs īpaši uzsveram Lauvu pagalmu („Patio de los Leones”), kura nosaukums ir saistīts ar 12 lauvu ieskautu strūklaku pilsētas centrā, Miršu pagalmu („Patio de los Arrayanes”), kura centrālajā dīķi atspīd gaisma un izgaismo visas blakustelpas, Vēstnešu salonu („Salon de los Embajadores”), kura troņa istabas griesti simbolizē septiņas islāma kosmoloģijas paradīzes, un Kārļa V pili. Generalife atrodas pie Alhambras. Tur Jums būs iespēja apskatīt brīnišķīgo ūdens spēli, dīķus u.c. rūpīgi koptā dārzā ar daudziem ziediem. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Kabo de Gata / Nihārs

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Mūsu ceļojums sāksies ceļā pa automaģistrāli līdz populārajai pilsētai Nihārai, kas ir reģiona administratīvais centrs un kurā sastopami tādi tradicionāli produkti kā segas, māla izstrādājumi un špata figūriņas. Mēs izmantosim savu brīvo laiku, lai iepirktos vai pastaigātos pa pilsētas ielām. Mūsu ceļojums uz piekrasti turpināsies, un mēs nonāksim Kabo de Gatas nacionālajā parkā, kura reģions ir viena no lielākajām pašvaldībām valstī, lai sasniegtu vecu zvejnieku ciematu San Hosē, kas mūsdienās ir kļuvis par nacionālā parka tūrisma centru. Mums būs brīvais laiks, lai apmeklētu pludmales un ieturētu pusdienas (cenā nav iekļauts). Mēs turpināsim savu ceļu līdz parkam La Islete del Moro – vienkāršam zvejnieku ciematam ar balsinātām mājām. Uz neilgu brīdi mēs apstāsimies Ametista skatpunktā („Mirador de la Amatista”), un tad dosimies taisnā ceļā uz Rodalkilāru – bijušo kalnrūpniecības pilsētu, kuru sāka izmantot pēc britu kolonijas iniciatīvas un kur mēs apmeklēsim raktuvju izstādi un Botānikas muzeju. Šajā nacionālajā parkā ir vairāk nekā 1000 augu, kas ir ļoti īpaši nelabvēlīgo dabas apstākļu dēļ, kā arī daudz putnu. Pēc tam mēs dosimies uz Kabo de Gatas San Migelu, kur kopējais piekrastes garums pārsniedz 7 km. Mēs aplūkosim sāls ezeru Las Salinas un īpašo augu daudzveidību, kā arī putnus, kas šeit atlido, lai atpūstos to ceļojuma laikā no Eiropas uz Āfriku. Un tieši pirms bākas, mūs pārsteigs neparastā, ļoti skaistā vulkāniskās izcelsmes ainava ar nelielajiem līčiem, klintīm un kristālisko ūdeni. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi, peldkostīms, dvielis.

Pie navigācijas

Kajaku ekskursija pa Pirātu maršrutu Cabo de Gata

Veids: Izklaides

Ilgums: Puse dienas


Ekskursijas apraksts: Kopš 2006. gada Cabo de Gata tūkstošiem cilvēku ir izbaudījuši mūsu pludmales, klintis, jūras rezervātu un saikni ar dabu, kas pastāv tikai šeit. Ekskursija ilgst aptuveni trīs stundas. Ekskursijas sākumā dalībnieki tiks apmācīti kanoe laivas vadīšanā, bet vēlāk mēs snorkelēsim. Pirmā pietura būs Baložu alā, kuru milzīgās platības dēļ agrāk izmantoja pirāti un kontrabandisti. Ceļā uz Playazo mēs apskatīsim baltās klintis un rifus, kuras izveidoja senie vulkāni. Šķērsojot līci, mēs nokļūsim pie La Polacra vulkāniskajām klintīm, kas dažviet sasniedz 100 metru augstumu. Dosimies alās un atgriezīsimies pa gleznainu maršrutu. Līdzi jāņem: ērti apavi, peldkostīms, dvielis, fotoaparāts (ūdensizturīgs), sauļošanās krēms, dzeramais ūdens, galvassega. Izbraukšana no šādiem kūrortiem: El Tojas, Mohakara, Roketsa de Mara, Agvadulče, Almerimara

Pie navigācijas

Mini Holivuda

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Atstājot piekrasti aiz muguras, mūs apņem tuksneša ainava, kas nogādā mūs Mini Holivudas atrakciju parkā – vienā no svarīgākajām Almērijas brīvdabas kinostudijām, kas tika izmantota daudzu zināmu vesternu scenārijos, piemēram, „Arābijas Lourenss” vai „Par dažiem dolāriem vairāk”, kuras uzņēma slaveni režisori un piedalījās tādi lieliski aktieri, kā Sofija Lorēna, Bērts Lankasters, Klints Īstvuds u.c. Jums būs iespēja apmeklēt Kariešu muzeju un kaktusu dārzu, kā arī Jūs pārsteigs salons, cietums, banka un šerifa ofiss. Mēs redzēsim īstu kovboju dueli ar karietēm un zirgiem. Atrakciju parkā ir arī suvenīru veikals, kafetērija, restorāns-bufete, fotostudija ar tā laika kostīmiem, zirgi u.c. Turpat ir arī zooloģiskais dārzs, kas atrodas Tabernas tuksnesī, tā platība ir 200 000 m2, un tajā mīt vairāk nekā 100 Ibērijas un Āfrikas savvaļas dzīvnieku. Jūs varat apmeklēt putnu māju, reptiļu māju, kurā ir vairāk nekā 40 reptiļu sugu, krokodilu dīķi, apskatīt savvaļas kaķveidīgos to dabiskajā vidē, kā arī žirafes, briežus un citus dzīvniekus pusbrīvē. Šeit ir arī zooloģiskais dārzs bērniem. Vasaras mēnešos no plkst. 12:00 līdz plkst. 19:00 Jūs varat izmantot arī baseinu. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Sjerra Nevada un Gvadiksa

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Agvadulče, Roketasa de Mara, Almerimara, El Toja, Mohakara. Ekskursijas apraksts: Mūsu ceļojums iesāksies ar gleznaino Sjerra Almērijas ciematu apmeklējumu, kur mēs pirmo reizi apstāsimies, lai nobaudītu šim apgabalam raksturīgo vīnu. Mēs turpināsim ceļu, lai nokļūtu Sjerra Nevadas – vienas no Eiropas skaistākajām kalnu sistēmām – dienvidu daļā. Tur mūsu pieturvieta būs La Raguas osta. Sjerra Nevada ir augstākais kalns Rietumeiropā, un tā augstums pārsniedz 3000 m. Mulhacen ir Ibērijas pussalas augstākais punkts. Kāpjot Sjerra Nevadas kalnos, paveras skats uz klimatisko apstākļu daudzveidību – no mežiem, kas ir raksturīgi Vidusjūras klimatam, līdz tundras mikroklimatam ar tā bagāto un pārpilno savvaļu. Kopš 1986. gada Sjerra Nevadas kalni ir atzīti par UNESCO biosfēras rezervātu, un no 1989. gada šī ir nacionālā parka teritorija. Gvadika ir pazīstama ar tās alām, kas ir pārtapušas par kalnu mājām. Apmēram 2000 alu ir apdzīvotas, un tās vēsturiskā izvietojuma dēļ ir pārtapušas par aizvēsturisku pilsētu, kur atrodas arī pilsēta Ermita Nueva. Pēc šī apmeklējuma mēs ieturēsim pusdienas restorānā (cenā nav iekļauts). Gvadikā mums būs apmēram stunda brīvā laika, lai apmeklētu katedrāli (cenā nav iekļauts) un parkus, vai arī iepirkties. Gvadika ir arī viena no lielākajām un senākajām pilsētām provincē. Tā ir arī viena senākajām Spānijas apmetnēm. Viņu novados ir saskatāma vēstures ietekme. Visbeidzot mēs apstāsimies Alhābijā, kur apmeklēsim podnieka darbnīcu. Līdzi jāņem: fotoaparāts, sauļošanās krēms, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account