Ekskursijas: Kosta del Sola, Malaga - SPĀNIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Gibraltara

Veids: Apskates

Ilgums: 8-10 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Torremolinosa, Benalmadena, Estepona, Fuengirola, Marbella. Ekskursijas apraksts: Gibraltāra klints atrodas pašā Eiropas dienvidu galā un tiek saukta par „Vārtiem un Vidusjūru”. Tā ir pieredzējusi ne mazums Spānijas un visa kontinenta vēstures pagriezieniem. Ar vietējiem minibusiem mēs dosimies uz klinti “el Peñón”, ieiesim San Miguel alās, un apmeklēsim pērtiķu rezervātu. Pēc tam brīvais laiks veikalu apmeklēšanai pilsētas centrā. Līdzi jāņem: fotoaparāts, cepure, ērti apavi, pase.

Pie navigācijas

Granāda

Veids: Apskates

Ilgums: 8-10 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Torremolinosa, Benalmadena, Estepona, Fuengirola, Marbella. Ekskursijas apraksts: Atklājiet vienu no visskaistākajām Spānijas pērlēm, kuru bieži dēvē par „pasaules astoto brīnumu”. Alhambra pils atrodas satriecošā vietā pie Siera Nevada kalniem, no kuras paveras skats uz visu Granadās pilsētu. Iespējams, pils ir visskaistākais arābu arhitektūras paraugs visā Spānijā. Pils brīnumskaistie dārzi ar vēsiem iekšējiem pagalmiem, strūklakām un smalkiem kokgriezumiem tika iekopti ar ieceri atveidot „paradīzi uz zemes”. Līdzi jāņem: fotoaparāts, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Kordova

Veids: Apskates

Ilgums: 8-10 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Torremolinosa, Benalmadena, Estepona, Fuengirola, Marbella. Ekskursijas apraksts: Vēsturiska Kordovas pilsēta ir slavena ar saviem daudzkrāsainajiem iekšpagalmiem un mauru atstāto mantojumu. Pilsētā ir vesela virkne arābu, ebreju un citu tautu vēsturisko pieminekļu – tādu kā Ebreju kvartāls, sinagoga, Romiešu tilts, un, protams, mošeja. Izstaigājiet burvīgu arku un kolonnu labirintu, lai atklātu lielisku katoļu katedrāli, kas ir uzcelta tā centrā – šī patiešām ir unikāla reliģiskā celtne. Līdzi jāņem: fotoaparāts, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Ronda

Veids: Apskates

Ilgums: 8-10 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Torremolinosa, Benalmadena, Estepona, Fuengirola, Marbella. Ekskursijas apraksts: Ronda ir unikāla pilsēta, ko divās daļās sadala dziļa aiza, kuras dziļums ir vairāki simti metri. Stāvot uz 18.gadsimta tilta Jūs varat fotogrāfijās iemūžināt lieliskus skatus. Mēs apmeklēsim vēršu audzētavu, kur audzē vēršus priekš koridas, kā arī vecāko Spānijā baznīcu St.Maria la Major. Līdzi jāņem: fotoaparāts, ērti apavi, cepure.

Pie navigācijas

Sevilja

Veids: Apskates

Ilgums: 8-10 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Torremolinosa, Benalmadena, Estepona, Fuengirola, Marbella. Ekskursijas apraksts: Mēs apmeklēsim katedrāli, kas ir trešā lielākā pasaulē. Redzēsim katedrāles torni, kas saucas La Giralda, kā arī Alkazāru, kas ir patiess Seviļas daudznacionālā kultūras mantojuma paraugs. Pastaigāsimies pa ebreju kvartāla Sta. Cruz šaurajām ieliņām, atklājot apslēptus skvērus un pagalmus ar atvēsinošām strūklakām un apelsīnu kokiem. Līdzi jāņem: fotoaparāts, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Tanžera

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ja atpūšaties Spānijas dienvidos, netālu no Lielbritānijai piederošā Gibraltāra un pārdesmit kilometrus no Ziemeļāfrikas krasta, nevar laist garām iespēju doties ekskursijā uz citu kontinentu – marokāņu pierobežas pilsētu Tanžēru. Jūs gaida gara, eksotiskām sajūtām un notikumiem bagāta diena.
Ekskursijai ieplānota visa diena ar izbraukšanu agri no rīta. Brauciens uz dienvidiem līdz Gibraltāra zemesragam. Sekos autobusa ekskursija Tanžērā un tās apkartnē. Jums būs iespēja no Espartel zemesraga aplūkot vietu, kur satiekas Vidusjūra un Atlantijas okeāns, šeit varēsiet arī nofotografēties kamieļa mugurā.
Pēc atgriešanās pilsētā pastaiga Kasbes cietoksnī pārcels jūs tālā pagātnē. Šaurajās ieliņās satiksiet čūsku dīdītājus, redzēsiet šuvēju un ādas apstrādes meistaru darbnīcas. Sekos pusdienas nacionālajā restorānā, kur jums tiks piedāvāti vietējie ēdieni – marokāņu zupa Harira, kus-kuss, kefta mouna, tēja un dažādi austrumu saldumi. Visbeidzot, pēc suvenīru veikalu apmeklējuma, ar prāmi atgriezīsieties Tarifu vai Alhesirasā, un autobuss pa Kosta del Sol piekrasti nogādās jūs atpakaļ kūrortzonā.

Pie navigācijas

Tetovana (Maroka)

Veids: Apskates

Ilgums: 9-11 stundas


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Torremolinosa, Benalmadena, Estepona, Fuengirola, Marbella. Ekskursijas apraksts: Atbraucot uz Tetovanu, mēs apmeklēsim „Medina”, veco pilsētas daļu, kur iepazīsimies ar Zoco (Tirgus). Mēs apstāsimies pie aptiekas, kur mums izrādīs dabiskus produktus un kosmētiku. Tad ieturēsim maltīti restorānā, kur pusdienu laikā baudīsim arī marokiešu mūziku. Pēc pusdienām dosimies uz veikalu, kā īpašnieki izrādīs mums savus skaistos un slavenos paklājus, un jūs varēsiet iegādāties tradicionālos marokiešu izstrādājumus. Līdzi jāņem: fotoaparāts, cepure, ērti apavi, pase.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account