Malaga, lidojumi no Rīgas, 5 dienas, 04. decembrī, Flymeaway - cena no 499€

Malaga
04. decembris - 08. decembris


04. decembrī
06:45 Izlidošana no Rīgas uz Malagu
10:30 Ielidošana Malagā, transfers no lidostas uz viesnīcu

Malagas pilsētas ekskursija

04.12.2020 12:00 no viesnīcas
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi un ieejas maksa Malagas katedrālē
Pirmās dienas ekskursijā dosimies ar kājām, lai apskatītu Malagas interesantākos vēsturiskos un mūsdienās radītos objektus. Tās laikā gids mums pastāstīs par pilsētas rašanos un tās spilgto vēsturi.
Ekskursijas laikā tostarp apmeklēsim Calle Larios – vienu no pašām elegantākajām un pazīstamākajām iepirkšanās ielām Spānijā. Apskatīsim Činitas pasāžu –bohēmisku pilsētas centra stūrīti. Dosimies uz Konstitūcijas laukumu un Malagas katedrāli, ko vietējie dēvē par vienroci.
Pēc ekskursijas kājām atgriezīsimies viesnīcā.
Ekskursijas ilgums ~3-4 stundas

Ekskursija uz Gibraltāru
05.12.2020 08:00 no viesnīcas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs pavadošais gids, angliski runājošs vietējais gids un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam. Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti – vistālāko Gibraltāra dienvidu punktu un tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti –Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Ekskursijas noslēgumā pilsētas centrā tiks dots brīvs laiks.
Ekskursijas ilgums ~11 stundas
Svarīgi! Līdzi jāņem pases!

Ekskursija uz Seviļu
06.12.2020 08:00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un austiņas Seviļas katedrālē un Giraldas tornī, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu ar lielo parku, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, kā arī Santa Cruz kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vienu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem.
Uzzināsim vairāk par pilsētas universitāti, veco tabakas fabriku, San Telmo pili, Zelta tiltu un citām nozīmīgakajām vietām.
Ekskursijas ilgums ~ 11-12 stundas, kopējais garums 342 km

Ekskursija uz Kordovu

07.12.2020 09:00 no viesnīcas
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā, pusdienas( vīns un ūdens iekļauts)
Ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Ekskursija ietvers: Kordovas Lielo mošeju-katedrāli, Ēbreju kvartālu, Andalūzijas vienīgo ēbreju sinagogu kā arī vecpilsētas šaurās, rosības pilnās ieliņas. Tiks dots arī brīvs laiks.
Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais garums 316 km

Ekskursija uz Rondu
08.12.2020 09:00 no viesnīcas
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas biļetes Rondas vēršu cīņas arēnā un Džona Bosko pilī, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās.
Šeit apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de torros de Ronda, vēršu cīņas muzeju kā arī apskatīsim brīnišķīgo vecpilsētu ar baznīcu, kas būvēta uz senas mošejas pamatiem un Džona Bosko pili – nelielu 20. gs. sākumā būvētu ēku modernisma stilā ar brīnišķīgu arābu stilā dekorētu patio, vietējās keramikas paraugiem pils iekšējā apdarē un riekstkoka mēbelēm. Pili apjož dārzs, no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni.
Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks.
Ekskursijas ilgums ~10 stundas, kopējais ceļš ~200 km

Transfērs no viesnīcas uz lidostu
21:40 izlidošana no Maltas uz Rīgu

09. decembrī
03:05 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 499 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Malaga - Rīga (5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža)
* uzkodas lidmašīnā
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 4 naktis viesnīcā Don Curro 3* divvietīgā numurā ar brokastīm.

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account