Riohas vīnu zeme Vitorija, lidojumi no Rīgas, 5 dienas, 18. aprīlī, Flymeaway - cena no 649€

RĪOHAS VĪNU ZEME VITORIJA
18. - 22. aprīlis


18. aprīlis
02:15 Izlidošana no Rīgas uz Vitoriju
05:00 Ielidošana Vitorijā
Transfers no lidostas uz viesnīcu

Vitorijas pilsētas ekskursija
18.04.2019
09:30 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Vitorijas katedrālē un tornī
Pirmo divu ekskursijas stundu laikā ar kājām izstaigāsim Vitorijas pilsētas vēsturisko centru. Vispirms apskatīsim pilsētas centrālo – Spānijas laukumu ar tā neoklasicisma manierē būvētajām ēkām un pilsētas domi. Pilsētas vecākajā kvartālā apskatīsim Kāršu muzeju ( Museo Furnier), dažas Renesanses stilā būvētas pilis un gotisko San Migela baznīcu, kas veltīta Vitorijas svētajam aizbildnim.
Dodoties tālāk cauri Baltās Jaunavas laukumam, šķērsosim vietu, kur pilsēta paplašinājās 19. gadsimtā un iegriezīsimies Jaunajā katedrālē. Ceļš turpināsies pa Paseio de la Senda, kur varēsim redzēt daudz ievērības cienīga – t. sk. 1821. gadā izveidoto Floridas parku, kā arī Zuluetas un Ajuria Enea pilis.
Ekskursijas pēdējo pusotru stundu pavadīsim, apskatot Vitorijas Katedrāli un tās torni.
Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

Ekskursija uz San Sebastjanu
19.04.2019
09:00 no viesnīcas
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Igueldo kalnā un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
San Sebastjana jeb Donostija ir pērle La Končas līča krastā. Tā kļuva populāra 1886. gadā pateicoties karalienei Marijai Kristīnai un ir spāņu aristokrātijas iemīļota arī mūsdienās. Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas moderno daļu kā arī vecpilsētu: Bueno Pastor katedrāli un pilsētas Domi. Arī San Sebastjanas pils, Miramaras dārzi, teātris un karalienes vārdā nosauktā luksusa viesnīca, kurā apmetās slavenības būs dažas no vietām, ko mums parādīs gids. Pēc pusdienām dosimies uz Igueldo kalnu.
Ekskursijas ilgums ~ 10 stundas.

Riohas vīna tūre
20.04.2019
09:00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla un Baigori vīna darītavās un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens, kafija un vīns iekļauts)
Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.
Tālāk dosimies apskatīt gan veco, gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šet degustēsim vietējā ražojuma vīnus.
Pēc pusdienām apmeklēsim moderno un inovatīvo Baigori vīna darītavu, kuras ārējo veidolu radījis un pašu vīna darītavu projektējis arhitekts Iñaki Aspiazu.
Iespaidīgais stikla skatu laukums ļauj vērot plašu apkārtni ar bezgalīgiem vīnogulāju laukiem un Kantabrijas kalniem pamalē. Ietilpīgās un skatienam atvērtās ēkas septiņos stāvos, apmeklētāji var vērot, cik tīrs un kārtīgs ir visur. Tai ir arī izglītojoša loma, jo šeit var uzzināt par katru vīna darīšanas procesa soli. Apmeklējuma nobeigumā degustēsim divus no vīna darītavā gatavotajiem vīniem, klāt nobaudot vietējā šefpavāra gatavotās tapas ( spāņu uzkodas).
Pirms vai pēc Baiguri vīna darītavas apmeklējuma aizbrauksim arī uz 10 km attālo Ysios vīna darītavu – vienīgo vīnadarītavu, ko projektējis pasaulslavenais arhitekts Santjago Kalatrava un kas pilnībā integrēta apkārtējā ainavā. To varēsim no ārpuses nofotografēt.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas

Bilbao pilsētas ekskursija

21.04.2019
09:00 no viesnīcas
Cena: 77 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Gugenheima Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.
Pēc pusdienām dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas

Agrā iereģistrēšanās viesnīcas numurā iebraukšanas rītā

18.04.2019
05:30 no viesnīcas
Cena: 80 EUR
Iespēja iegādāties agro iereģistrēšanos viesnīcas numurā 18.aprīlī uzreiz pēc ierašanās. Cena norādīta par istabu (DBL un SGL). Par pakalpojuma izmaksām trīsvietīgam numuram lūgums interesēties individuāli.
Rezervācijā lūdzam atzīmēt vienu personu!
Pakalpojumu nodrošinām tikai tiem klientiem, kas iegādājušies ceļojuma komplektu (aviobiļete + mūsu piedāvātā viesnīcā).

12:15 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu
14:45 Izlidošana no Vitorijas uz Rīgu
19:25 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 649 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga - Vitorija - Rīga (ar nododāmo bagāžu 17kg, 6kg rokas bagāža )
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta
* dzīvošana 4 naktis viesnīcā Hotel NH Canciller Ayala Vitoria divvietīgā numurā ar brokastīm

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Ievērojamākās vietas
Madrides karaliskā pils
Madrides karaliskā pils
Madride. Komunikācijas pils. Sibeles laukums
Madride. Komunikācijas pils. Sibeles laukums
Spānijas laukums. Sevilja.
Spānijas laukums. Sevilja.
Figeras. Salvadora Dalī muzejs
Figeras. Salvadora Dalī muzejs
Barselona. Gueļa parks
Barselona. Gueļa parks
Barselona. La Pedrera. Antonio Gaudi arhitektūra.
Barselona. La Pedrera. Antonio Gaudi arhitektūra.
Barselona. Svētās Ģimenes baznīca (Sagrada Familia)
Barselona. Svētās Ģimenes baznīca (Sagrada Familia)
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account