Ekskursijas: Maljorka - SPĀNIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Arta alas, Kanjamelas pludmale un Maljorkas pērles

Veids: Apskates/Izklaides


Ceļš uz Arta alām ved caur visu salas centrālo daļu, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par Es-Pla. Šīs vietas vēl ir saglabājušas savu neatkārtojamo kolorītu – redzami vējdzirnavu desmiti, vīģeskoku un mandeļkoku plantācijas, senie Sanžordī (Sant Jordi), Montuiri un Vilafranka (Vilafranca de Bonany) ciemi. Manakoras pilsētiņā jūs apmeklēsiet pasaulslaveno mākslīgo pērļu ražotni, kuras zīmola "Majorica" izstrādājumiem piemīt nevainojama kvalitāte. Tālāk jūsu ceļš vedīs uz slavenajām stalagmītu un stalaktītu alām Artas pilsētiņā. Tas būs brīnišķīgs piedzīvojums ar pazemes alu un to unikālo veidojumu apskati, pastaigu pa pazemes eju sarežģītajiem labirintiem. Jums būs vajadzīgs arī pludmales apģērbs – blakus Arta alām atrodas viena no skaistākajām salas austrumu piekrastes pludmalēm – Kanjamela (Canyamel). Tas būs tīkams laiks, ko pavadīsiet mājīgajā pludmalē un peldoties jaukā līča debeszilajos ūdeņos. Iesakām līdzi ņemt pludmales apģērbu un piederumus, pretiedeguma krēmu, galvassegu, foto/video uzņemšanas tehniku.

Pie navigācijas

Flamenko šovs "Es Foguero"

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


"Dons Kihots" ir viens no pazīstamākajiem spāņu un arī visas pasaules literatūras šedevriem – šoreiz romāna darbība profesionālas spāņu baleta trupas izpildījumā risināsies uz "Es Foguero" centra skatuves. Ļaujieties svētku noskaņai, sadzirdiet spāņu kaismīgos sirdspukstus kastaņešu sistajā ritmā! Kvēlās flamenko taktis, apburošais spāņu ģitāras skanējums, spāņu klasiskā baleta tradīcijas, labākie Maljorkas salas mūziķi, kuri izpilda flamenko/rumbas stilu kompozīcijas, t.sk. no Gipsy Kings repertuāra, brīnišķīgās dekorācijas, greznie spāņu baleta mākslinieku kostīmi un pats koncerta iestudējums ievērojamā horeogrāfa Viktora Muro vadībā – tas noteikti ir jāredz! Izrādes laikā jūs varēsiet baudīt spāņu vakariņas: tipiskas Maljorkas uzkodas, slaveno paelju (paella) un spirdzinošo vasaras vīnu sangriju!

Pie navigācijas

Formentoras rags un lauku tirdziņš Sineu pilsētā

Veids: Apskates/Izklaides


Labālais veids, kā sajust Spānijas lauku provinciālo kolorītu, ir doties pastaigā pa lauku tirdziņu, kur tiek pārdoti vīni, olīvas, apetīti rosinošas desas un sieri, spāņu tradicionālais vītinātais šķiņķis (Jamón), dažādi konditorejas izstrādājumi, tāpat arī ādas izstrādājumi un dažādi spāņiem tipiski mājdzīvnieki. Aicinām jūs uz populāro lauku tirdziņu Sineu pilsētā! Par salas attālāko punktu tiek uzskatīts majestātiskais Formentoras zemesrags, no kura skatu laukuma paveras labākais panorāmas skats uz Maljorkas salu. Formentoras zemesrags slavens ar savu smilšu pludmali un dzidro smaragda krāsas ūdeni. Izbrauciens jūrā ar laivu šo iespaidīgo vietu ļaus iepazīt un apskatīt vēl labāk. Iesakām ekskursijā doties ērtā apģērbā un apavos, līdzi ņemot foto/video uzņemšanas tehniku.

Pie navigācijas

La Granha muiža un Valdemosa

Veids: Apskates


Salas gleznainākais un materiālu ziņā bagātākais etnogrāfiskais komplekss atrodas elegantajā La Granha muižā, kurai ir vairāk nekā 500 gadu ilga vēsture. Šis ir unikāls nostūrītis kalnainajā Maljorkas daļā, kur jūs iepazīsieties ar salas amatniecības vēsturi, Maljorkas muižnieku sadzīves reālijām, kā arī varēsiet nodegustēt vietējā ražojuma delikateses. Valdemosa – gleznains kalnu ciems ar daudzām no akmeņiem celtām mājām, kas izdaiļo bruģētās līkloču ieliņās. Pašā pilsētas centrā ir 1399. gadā dibinātais kartēziešu mūku klosteris. Valdemosa laika plūdumā kļuvusi par iecienītu vietu, kur pulcējas radošā bohēma. To visa pasaule atpazīst, kā vietu, kur klosterī tikušies "pirmie salas tūristi" – Frederiks Šopēns un Žorža Sanda. Ar bruģakmeni izklātās Valdemosas ielas un mājas, kuras rotātas puķu dekoriem, rada iespaidu, ka ciems tapis kā ilustrācija kādai senai pasakai – tikai pasaka pārcelta no grāmatas realitātē. Šo iespaidu vēl vairāk pastiprina apgleznoto keramisko plāksnīšu mozaīkas, kuras redzamas pie katras ciema mājas – tajās amatnieki attēlojuši ainas no šajā pusē dzimušās Sv.Katalīnas Tomasas dzīves. Iesakām ekskursijā doties ērtā apģērbā un apavos, līdzi ņemot foto/video uzņemšanas tehniku.

Pie navigācijas

Maljorka – salas apskates ekskursija

Veids: Apskates


Aicinām jūs piedalīties vienā no populārākajām mūsu programmas ekskursijām, kurā, ja tā ļauts izteikties, stihija nomaina stihiju. Ielejas, jūra un kalni – ekskursijas laikā šīs trīs stihijas, kas veidojušas šo pārsteidzošo salu, atklās Jums visu savu skaistumu. Braucot pa Maljorkas salas ielejām, jūs nokļūsiet Inkas pilsētā – visā Eiropā slavenā ādas ražošanas centrā, tad veiksiet galvu reibinošu pārbraucienu kalnos, kurā ietilpst arī slavens ceļa fragments ar "adrenalīna piegaršu", dēvēts par kaklasaites mezgla cilpu, apmeklēsiet seno Lukas pilsētas klosteri – Maljorkas salas garīgo centru. Pēc tam, jau no ziemeļu piekrastes jaukā Kolobras līča (Sa Kalobra) ekskursiju kuteris nogādās jūs gleznainajā Soljeras ostā (Port de Sollera). Iesakām ekskursijā doties ērtā apģērbā un apavos, līdzi ņemot foto/video uzņemšanas tehniku.

Pie navigācijas

Palma de Maljorka

Veids: Apskates


Šī būs ekskursija pa Baleāru arhipelāga galvaspilsētu. Palma — brīnišķīga pilsēta, kas plešas pie Maljorkas salas lielākā līča. Palmā harmoniski vienā veselumā "sadzīvo" senie cietokšņa aizsargmūri, mauru valdīšanas laika celtnes, katoliskie Dievnami ar dekorētiem zvanu torņiem, šaurās ieliņas, kuras aizvijas no viena vecpilsētas laukumiņa līdz nākamajam. No pilsētas augstākā punkta, Belveras cietokšņa pils skatu laukuma, jūs skatīsiet Palmas pilsētas, šīs Vidusjūras pērles, panorāmu. Ekskursijas nozīmīgākais notikums būs Palmas katedrāles – tā lepni slejas jūras krastā – apmeklējums. Katedrāle ir viens no lielākajiem gotiskā stilā uzceltajiem Dievnamiem pasaulē, un tā celtniecība vairākus gadsimtus bijusi leģendu apvīta. Katedrāles centrāla kapela ir dižā Antonio Gaudi iedvesmas un darba auglis. Pastaiga pa senās pilsētas ielām un laukumiem ļaus jums iejusties pievilcīgās Vidusjūras dzīves gaisotnē. Iesakām ekskursijā doties ērtos apavos, līdzi ņemot foto/video uzņemšanas tehniku.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account