Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ŠRILANKA

Ja izvēlēsieties doties atvaļinājuma ceļojumā uz eksotisko Šrilanku, būsiet patīkami pārsteigti, ieraugot lieliskās smilšu pludmales, augstās palmas, baudot izteikti silto peldi Indijas okeānā, vērojot plašās ielejas un gleznainos ūdenskritumus, upes un tropu mežus, iepazīstot eksotisko augu un dzīvnieku pasauli... Zinājāt, ka vietējo valodā Šrilanka nozīmē laimīgo zeme? Izvēlieties eksotisko ceļojumu uz Šrilanku un izbaudiet uz savas ādas, kādēļ šī valsts tiek saukta par laimīgo zemi... Ziloņu pastaiga savā nodabā, gadsimtiem seni tempļi un vēstures arhitektūras objekti, pārsteidzoši krāšņi dabas skati... Tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida atvaļinājuma ceļojumā pa eksotisko Šrilanku.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Šrilanka

4 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 790 €

Par kūrortu Šrilanka

Atklājiet atpūtu un eksotiku, kādu spēj piedāvāt vien ceļojums uz Šrilanku! Jums patiks lieliskās smilšu pludmales, augstās palmas, izteikti siltā pelde Indijas okeānā, plašās ielejas un gleznainie ūdenskritumi, upes un tropu meži, eksotiskā augu un dzīvnieku pasaule... Zinājāt, ka vietējo valodā Šrilanka nozīmē laimīgo zeme? Izvēlieties atpūtas ceļojumu uz Šrilanku un izbaudiet uz savas ādas, kādēļ šī valsts tiek saukta par laimīgo zemi... Ziloņu pastaiga savā nodabā, gadsimtiem seni tempļi un vēstures arhitektūras objekti, pārsteidzoši krāšņi dabas skati... Tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida atpūtas ceļojumā pa eksotisko Šrilanku.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Ekskursiju Šrilanka

cena no 360 €

Par kūrortu Ekskursiju Šrilanka

Eksotiskajā ekskursiju ceļojumā uz Šrilanku atklāsiet seno valsts vēsturi un kultūras tradīcijas. Šrilanka tiek uzskatīta arī par pasaules budisma centru, tādēļ šeit sastapsiet un ieraudzīsiet daudz budisma pieminekļu. Ekskursiju ceļojumā pa Šrilanku izbaudīsiet pārsteidzoši dziļu miera sajūtu, tā, it kā ikkatra organisma šūna uzņemtu sevī valsts atmosfēru, kas apvīta ar vēsturiskiem tempļiem, klosteriem, milzu dievību statujām un noslēpumainību.
Taču ne tikai Šrilankas vēsturiskais mantojums ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu. Šrilanka atrodas tikai 800 kilometru attālumā no ekvatora, tādēļ piedāvā iepazīt tropu augu un dzīvnieku dažādību. Šrilankieši smej, ka viņu valstī pazīstamas vien trīs krāsas: debesu un okeāna zilā, pludmales zelta dzeltenā un tropu augu sulīgi zaļā. Atklājiet šīs izteiksmīgās dabas krāsas arī Jūs sava eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā pa Šrilanku! Jums noteikti patiks arī bezgalīgās tējas plantācijas, tēja ir viena no ievērojamākajām Šrilankas eksporta precēm. Varat atvest mājiniekiem gardu suvenīru.

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line