Eksotiskā Šrilanka, 4 dienas, ceļojumi no marta 2021 līdz februārim 2022, Begonija - cena no 470€

EKSOTISKĀ ŠRILANKA
4 dienas / 3 naktis, ierašanās jebkurā dienā, individuāli


Šrilankas apskates objektu karte

1. diena : LIDOSTA/ GIRITALE – DAMBULA – HABARANA vai KANDALAMA
Ierašanās Kolmbo Starptautiskajā Lidostā. Tikšanās lidostas lobbi bārā ar kompānijas pārstāvi un gidu. Transfērs uz viesnīcu (saskaņā ar rajonu un viesnīcas kategoriju, pēc izvēles).
Vakariņas un nakts viesnīcā.

2. diena : GIRITALE rajons vai KANDALAMA/SIGĪRIJA/POLONNARUVA
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Sigīriju.
Uzkāpšana Sigīrijas kalnu cietoksnī (m.ē. 5. gadsimts), kas iekkļauts JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā.
Sigīrija bija dibināta pēc karaļa Kašjapa pavēles (m.ē. 477. – 495.g.). ‘Lauvas Kalns’ – tā ir neparasti skaista citadele, 200 m augsta, kas paceļas virs džungļiem. Pakājē, slavenie ūdens dārzi un visā pasaulē slavenās ‘debess jaunavu’ freskas kalna virsotnē, kas atrodas blakus vītņu kāpnēm. Freskas gleznotas ar krāsu naturālajiem pigmentiem, kas joprojām saglabājušas krāsu spilgtumu.
Atgriešanās viesnīcā vai papildus ekskursija dienas otrajā pusē.
Papildus ekskursija uz Polonnaruvu (60 ASV dolāri vienai personai )
Polonnaruvas apmeklēšana, šī senā pilsēta ir Šrilankas otrā senā galvaspilsēta, dibināta mūsu ēras XI- XII gs., JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojuma objekts. Šeit jū redzēsiet slavenas karaļu pils drupas, Gal Viharaja, kur atrodas lieliskas Budas statujas ‘Vertikālā’, ‘Sēdošā’ un ‘Horizontālā’ pozā, veidotas no kalnu masīva tik meistarīgi, ka to pat nevar pamanīt. Karaliskā Audienču Zāle, Lotusa vannas, Cara Parakramabahu un Parakrama Samudraja statuja un ezers , kas izraksts pēc Parakramabahu karaļa pavēles. Šeit tāpat atrodas slaveni reliģiozie vēstures pieminekļi: Dieva Šivas , Lankantilake, Vatadage, Galpota Tempļi, Kiri Vehara Templis, kur kādreiz glabājās Budas Zobs, kas tagad atrodas Kandi.
Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā.
Papildus ekskursija – Safari Minērijas Nacionālaja parkā ( 70 ASV dolāri vienai personai)
Safari pa Minērijas Nacionālo Parku vai Kaudullu ar džipiem. Minērijas Nacionālā Parka platība sastāda 8889 hektārus. Parka unikālajai dabai tik tiešām ir starptautiska nozīme, šeit var redzēt daudz retu dzīvnieku, zivju un augu sugu . Īpaši svarīgi, ka savvaļas ziloņus var vērot maksimāli tuvā attālumā.
Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas un nakts viesnīcā.

3. diena : GIRITALAS rajons vai KANDALAMA/ DAMBULA/ MATALE/ KANDI
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Dambulu.
Dambulas Kalnu Templis tika dibināts pēc karaļa Valagambahu pavēles 1.gadsimtā pirms m.ē. un tas iekļauts JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā.
Tas ir vispopulārākais Kalnu Templis Šrilankā. Piecās alās, ar kopējo platību 2000 kv.m., atrodas unikālas Budas statujas, kas veidotas no kalnu masīva un lieliskas apgleznotas sienas un griesti, kas lieliski saglabājušas savu krāsu spilgtumu. Platības ziņā tie ir vislielākie gleznojumi, kas atrasti vēsturiskā vieta uz Zemes, ar vairāk nekā 150 Budas atveidojumiem un Budas vislielāko statuju, kas veidota no kalnu masīva 14 m garumā.
Transfērs uz Kandi caur Matale.
Garšvielu dārza apmeklēšana Matalā, kur jūs redzēsiet dažādas garšvielas, kas aug Šrilankā. Šeit jūs varēsiet vērot, kā aug garšvielas, un uzzināsiet daudz interesantas informācijas par apstrādes procesu un tālāku ajurvedas produkcijas pagatavošanu.
Kandi – tā ir Šrilankas Karaļu pēdējā galvaspilsēta. Šī pilsēta iekļauta JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā. Nosakums ‘Kandi’ – tas ir spožums un burvīgums. Pilsētas iedzīvotāji līdz pat mūsdienām rūpīgi saglabājuši daudzas leģendas, tradīcijas, folkloru. Pastaiga gar slavenā Kandi ezera krastu, kas tika izrakts pēc Singalas pēdējā karaļa - Šri Vikrama Radžasingha pavēles 1798. gadā, un pilsētas centru. Populārā tirgus, lietišķās mākslas un arodu centra, dārgakeņu muzeja un dārgakameņu slīpēšanas un apstrādes studijas apmeklēšana.
Budas Tempļa apmeklēšana Kandi un tālāk nacionālais kultūras šovs koncertzālē.
Vakariņas un nakts viesnīcā.

4. diena : KANDI/PERADENIJA/ PINNAVELA/ VIESNĪCA PIEKRASTĒ
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Peradeniju.
Peradenijas Karaliskā Botāniska Dārza apmeklēšana, kas dibināts pēc Karaļa pavēles un ko tālāk paplašināja briti. Tie ir 147 akri zemes, kur ir daudz neparastu un unikālu koku, augu un ziedu. Transfērs no Peradenijas uz Pinnavelu.
Ziloņu audzētavas apmeklēšana, kas dibināta 1975. gadā.
Audzētavas dibināšanas momentā, šeit bija tikai 7 zilonēni. Šodien dažiem no šiem ziloņiem ir laime dzīvot kopā ar saviem mazbērniem, kuri šeit dzimuši. Sākumā ideja par audzētavas izveidošanu pamatojās uz tūrisma attīstību, bet drīz vien rezervāts kļuva par izglītojošu centru un par ziloņu aizsradzības centru. Ar vietējo un ārzemju speciālistu palīdzību, Pinnavelas rezervāts ir daļa no zinātniskas programmas par ziloņu vairošanos nebrīvē. Asptākļi, kas ir maksimāli tuvi dabiskajiem, palielina izredzes ziloņiem pulcēties kopā, iepazīties un atrast savu mīlestību. 1984. gadā, Pinnavelā piedzima pirmais zilonēns. Pinnavelas rezervāta panākumu vēsture pievērsa zinātnieku uzmanību no visas pasaules. Par Pinnavelas rezervātu izdotas daudzas grāmatas un uzrakstīts daud zinātnisku rakstu daudzās pasaules valodās. Par Pinnavelas ziloņiem tika uzņemtas daudzas filmas un profesionālas reportāžas.
Transfērs no Pinnavelas uz viesnīcu Bentotas piekrastē Dienvidos vai Maravilu Ziemeļos.

* Programma paredzēta , lai to kombinētu ar pludmales atpūtu jebkurā Šrilankas kūrortā.

Ceļojuma cenā ir iekļauts:
* dzīvošana standarta numurā viesnīcā, pēc izvēles ar brokastīm/vakariņām 3 naktis, sākot ar vakariņām 1. dienā un beidzot ar brokastīm pēdējā, ceļojuma 4. dienā
* transfērs ar mašīnu (mikroautobusu) ar kondicionieri visa ceļojuma laikā un līdz lidostai vai viesnīcai piekrastē, līdz Bentota rajonam (Dienvidi) vai Maravilas rajonam (Ziemeļi), saskaņā ar izvēli
* ieejas biļetes, saskaņā ar programmu
* krievu valodā runājošs gis, saskaņā ar programmu

Cenā nav iekļauts:
* lidojums Rīga – Kolombo – Rīga
* apdrošināšanas polise
*transfērs no pludmales kūrorta viesnīcas līdz lidostai
* atļauja filmēt ar video Pinnavelas Ziloņu Rezervātu
* atļauja filmēt ar video Budas Templī Kandi
* lenčs visa ceļojuma laikā
* piemaksa par Ziemassvētku un Jaungada vakariņām viesnīcā
* ieejas biļetes vietās, kas nav iekļautas programmā
* papildus ekskursijas
* dzērieni ceļojuma laikā
* personīgie izdevumi
* dzeramnauda
* Šrilankas elektroniskā vīza 40€ (tiek noformēta iepriekš)


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Ievērojamākās vietas
Dambulla templis. Šrilanka
Dambulla templis. Šrilanka
Gleznainais Sigīrijas kalns. Šrilanka
Gleznainais Sigīrijas kalns. Šrilanka
Zaļās tējas lauka ainava. Šrilanka
Zaļās tējas lauka ainava. Šrilanka
Tropu pludmale Šrilankā
Tropu pludmale Šrilankā
Saama dagabo, Galle, Šrilanka
Saama dagabo, Galle, Šrilanka
Yala Nacionālais parks. Šrilanka
Yala Nacionālais parks. Šrilanka
Vietējais zvejnieki Ahangamā, Šrilanka
Vietējais zvejnieki Ahangamā, Šrilanka
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account