Iepazīšanās ar paradīzes salu, 5 dienas, ceļojumi no marta 2021 līdz februārim 2022, Begonija - cena no 640€

IEPAZĪŠANĀS AR PARADĪZES SALU
5 dienas / 4 naktis, ierašanās jebkurā dienā, individuāli

Šrilankas apskates objektu karte

1. diena : LIDOSTA/ Rajons pēc izvēles PIRATALE – DAMBULA – HABARANA – KANDALAMA
Ierašanās Kolmbo Starptautiskajā Lidostā. Tikšanās lidostas lobbi bārā ar kompānijas parstāvi un gidu. Transfērs uz viesnīcu (saskaņā ar rajonu un viesnīcas kategoriju, pēc izvēles).

2. diena : SIGĪRIJA/ MINĒRIJAS NACIONĀLAIS EKO PARKS VAI KAUDULLA
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Sigīriju.
Uzkāpšana Sigīrijas kalnu cietoksnī (m.ē. 5. gadsimts), kas iekkļauts JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā.
Sigīrija bija dibināta pēc karaļa Kašjapa pavēles (m.ē. 477. – 495.g.). ‘Lauvas Kalns’ – tā ir neparasti skaista citadele, 200 m augsta, kas paceļas virs džungļiem. Pakājē, slavenie ūdens dārzi un visā pasaulē slavenās ‘debess jaunavu’ freskas kalna virsotnē, kas atrodas blakus vītņu kāpnēm. Freskas gleznotas ar krāsu naturālajiem pigmentiem, kas joprojām saglabājušas krāsu spilgtumu.
Transfērs no Sigīrijas uz Minēriju.
Ap pusdienlaiku, safari pa Minērijas Nacionālo Parku vai Kaudullu ar džipiem. Minērijas Nacionālā Parka platība sastāda 8889 hektārus. Parka unikālajai dabai tik tiešām ir starptautiska nozīme, šeit var redzēt daudz retu dzīvnieku, zivju un augu sugu . Īpaši svarīgi, ka savvaļas ziloņus var vērot maksimāli tuvā attālumā.
Transfērs no Minērijas uz viesnīcu.

3. diena : GIRITALA- KANDALAMAS RAJONS/ DAMBULA- MATALE/ KANDI
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Dambulu.
Dambulas Kalnu Templis tika dibināts pēc karaļa Valagambahu pavēles 1.gadsimtā pirms m.ē. un tas iekļauts JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā.
Tas ir vispopulārākais Kalnu Templis Šrilankā. Piecās alās, ar kopējo platību 2000 kv.m., atrodas unikālas Budas statujas, kas veidotas no kalnu masīva un lieliskas apgleznotas sienas un griesti, kas lieliski saglabājušas savu krāsu spilgtumu. Platības ziņā tie ir vislielākie gleznojumi, kas atrasti vēsturiskā vieta uz Zemes, ar vairāk nekā 150 Budas atveidojumiem un Budas vislielāko statuju, kas veidota no kalnu masīva 14 m garumā.
Transfērs uz Kandi caur Matale.
Garšvielu dārza apmeklēšana Matalā, kur jūs redzēsiet dažādas garšvielas, kas aug Šrilankā. Šeit jūs varēsiet vērot, kā aug garšvielas, un uzzināsiet daudz interesantas informācijas par apstrādes procesu un tālāku ajurvedas produkcijas pagatavošanu.
Kandi – tā ir Šrilankas Karaļu pēdējā galvaspilsēta. Šī pilsēta iekļauta JUNESCO Pasaules Kultūras Mantojumā. Nosakums ‘Kandi’ – tas ir spožums un burvīgums. Pilsētas iedzīvotāji līdz pat mūsdienām rūpīgi saglabājuši daudzas leģendas, tradīcijas, folkloru. Pastaiga gar slavenā Kandi ezera krastu, kas tika izrakts pēc Singalas pēdējā karaļa - Šri Vikrama Radžasingha pavēles 1798. gadā, un pilsētas centru. Populārā tirgus, lietišķās mākslas un arodu centra, dārgakeņu muzeja un dārgakameņu slīpēšanas un apstrādes studijas apmeklēšana.
Budas Tempļa apemklēšana Kandi un tālāk nacionālais kultūras šovs koncertzālē.
Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.

4. diena : KANDI/PERADENIJA/ PINNAVELA/ NUVARA ELIJA
Brokastis viesnīca. Izbraukšana uz Peradeniju.
Peradenijas Karaliskā Botāniska Dārza apmeklēšana, kas dibināts pēc Karaļa pavēles un ko tālāk paplašināja briti. Tie ir 147 akri zemes, kur aug daudz neparastu un unikālu koku, augu un ziedu. Transfērs no Peradenijas uz Pinnavelu.
Ziloņu audzētavas apmeklēšana, kas dibināta 1975. gadā.
Audzētavas dibināšanas momentā, šeit bija tikai 7 zilonēni. Šodien dažiem no šiem ziloņiem ir laime dzīvot kopā ar saviem mazbērniem, kuri šeit dzimuši. Sākumā ideja par audzētavas izveidošanu pamatojās uz tūrisma attīstību, bet drīz vien rezervāts kļuva par izglītojošu centru un par ziloņu aizsradzības centru. Ar vietējo un ārzemju speciālistu palīdzību, Pinnavelas rezervāts ir daļa no zinātniskas programmas par ziloņu vairošanos nebrīvē. Asptākļi, kas ir maksimāli tuvi dabiskajiem, palielina izredzes ziloņiem pulcēties kopā, iepazīties un atrast savu mīlestību. 1984. gadā, Pinnavelā piedzima pirmais zilonēns. Pinnavelas rezervāta panākumu vēsture pievērsa zinātnieku uzmanību no visas pasaules. Par Pinnavelas rezervātu izdotas daudzas grāmatas un uzrakstīts daud zinātnisku rakstu daudzās pasaules valodās. Par Pinnavelas ziloņiem tika uzņemtas daudzas filmas un profesionālas reportāžas.
Vakariņas un nakts viesnīcā Nuvara Elija.

5. diena : NUVARA ELIJA/ KITULGALA/ VIESNĪCA PIEKRASTĒ
Brokastis viesnīcā. Ceļojums caur Nuvara Eliju. Ārstnieciskais klimats un neparasti skaistā daba dāvās mieru jebkuram ceļiniekam, kurš šeit ir bijis. Nuvara Eliju ieskauj lieliski ūdesnkritumi, sulīgi zaļi lauki un koloniālas savrupmājas , dažkārt to dēvē par ‘Mazo Angliju’. Šeit atrodas populārie golfa laukumi un tiek rīkotas elitāras zirgu izjādes.Šī rajona tējas plantācijas pazīstamas visā pasaulē.
Izbraukšana uz viesnīcu piekrastē caur Kitulgalu.
Kelani upe (visplatākā Šrilankas upe) tek cauri Kitulgalas pilsētai. Šeit tika uzņemta slavenā filma ‘ Tilts pāri Kvai upei’, nominēta ar ‘Oskara’ prēmiju. Paugurā, kas paceļas virs pilsētas, vienā no senajām alām , tika atrastas nezināmu civilizāciju apmetnes.

Papildus ekskursija Raftings pa Kitulgalas upi (45 ASV dolāri vienai personai)
Raftings pa upi - 45 minūtes.

Transfērs no Kitulgalas uz viesnīcu piekrastē līdz Bentotai Dienvidos vai Maravilai Ziemeļos.

* Programma paredzēta , lai to kombinētu ar pludmales atpūtu jebkurā Šrilankas kūrortā.

Ceļojuma cenā ir iekļauts:
* dzīvošana standarta numurā viesnīcā, pēc izvēles ar brokastīm/vakariņām 4 naktis, sākot ar vakariņām 1. dienā un beidzot ar brokastīm pēdējā, ceļojuma 5. dienā
* transfērs ar mašīnu (mikroautobusu) ar kondicionieri visa ceļojuma laikā un līdz lidostai vai viesnīcai piekrastē, līdz Benota rajonam (Dienvidi) vai Maravilas rajonam (Ziemeļi), saskaņā ar izvēli
* ieejas biļetes, saskaņā ar programmu
* džipa noma safari pa Minērijas Parku
* krievu valodā runājošs gis, saskaņā ar programmu

Cenā nav iekļauts:
* lidojums Rīga – Kolombo – Rīga
* apdrošināšanas polise
* transfērs no pludmales kūrorta viesnīcas līdz lidostai
* atļauja filmēt ar video Pinnavelas Ziloņu Rezervātu
* atļauja filmēt ar video Budas Templī Kandi
* lenčs visa ceļojuma laikā
* piemaksa par Ziemassvētku un Jaungada vakariņām viesnīcā
* ieejas biļetes vietās, kas nav iekļautas programmā
* papildus ekskursijas
* dzērieni ceļojuma laikā
* personīgie izdevumi
* dzeramnauda
* Šrilankas elektroniskā vīza 40€ (tiek noformēta iepriekš)


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Ievērojamākās vietas
Dambulla templis. Šrilanka
Dambulla templis. Šrilanka
Gleznainais Sigīrijas kalns. Šrilanka
Gleznainais Sigīrijas kalns. Šrilanka
Zaļās tējas lauka ainava. Šrilanka
Zaļās tējas lauka ainava. Šrilanka
Tropu pludmale Šrilankā
Tropu pludmale Šrilankā
Saama dagabo, Galle, Šrilanka
Saama dagabo, Galle, Šrilanka
Yala Nacionālais parks. Šrilanka
Yala Nacionālais parks. Šrilanka
Vietējais zvejnieki Ahangamā, Šrilanka
Vietējais zvejnieki Ahangamā, Šrilanka
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account