Ekskursijas: Šrilanka - ŠRILANKA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Galle

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Pēc brokastīm tūristi izbrauc uz Galli un tur apmeklē cietoksni, kuru 17. gs. cēluši holandieši. Atceļā – bruņurupuču fermas apmeklējums, kā arī tradicionālo lankiešu masku muzeja un fabrikas, kur tās tiek izgatavotas, apskate. Tāpat ir iespēja doties izbraucienā pa Maadu upi, aplūkojot mangrovju audzes un apmeklējot dažas no 64 upes saliņām (šis izbrauciens ar laivu ir par papildu samaksu: 20 USD).

Pie navigācijas

Jala

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Pirmā diena Pēc brokastīm transfers no viesnīcas uz Udavalavu (c. Ratnaru). Dienas otrajā pusē safari ar džipiem Udavalavas Nacionālajā parkā. Safari ar džipiem Jalas Nacionālajā parkā. Jalas Nacionālais parks ir lielākais valstī un arī viens no vecākajiem. Tā teritoriju pamatā aizņem mežs, pārējo platību veido ganības, ūdenskrātuves un mangrovju audzes. It visur redzami ziloņu, bifeļu, mežacūku un plankumaino briežu bari. Tāpat Nacionālā parka teritorijā mīt vairākas meža kaķu pasugas, leopardi, mangusti, pērtiķi, varāni, krokodili un daudzas reptiļu sugas. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā "Chaaya Wild”. Otrā diena Pēc brokastīm atpakaļceļš uz Bentotas pilsētu (c. Galli). Tūres cenā iekļauts: transportlīdzeklis ar kondicionētāju; gids (krieviski runājošs); brokastis un vakariņas viesnīcā. Papildu izmaksas: biļetes ieejai apskates objektos; atļaujas fotografēšanai un videomateriālu uzņemšanai; pusdienas; personīgie izdevumi.

Pie navigācijas

Jala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Slavenākais valsts Nacionālais parks ir Jalas (Yala) parks – tā teritorijā dzīvo 5 bruņurupuču sugas. Tāpat tajā ļoti liela putnu daudzveidība – ir arī pāvi, flamingo, pelikāni; sastopami ziloņi, bifeļi, leopardi, plankumainie brieži, mežacūkas, pērtiķi, krokodili un daudzi citi faunas pārstāvji. Ekskursija pa Nacionālā parka teritoriju notiek ar atklāta tipa džipu. Tūres cenā iekļauts: transportlīdzeklis ar kondicionētāju; gids (krieviski runājošs). Papildu izmaksas: biļetes ieejai apskates objektos; atļaujas fotografēšanai un videomateriālu uzņemšanai; pusdienas; personīgie izdevumi.

Pie navigācijas

Kandi

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Pa ceļam – ziloņu audzētavas-patversmes apmeklējums Pinnavelā. Pa ceļam no Kolombo uz Kandi atrodas Pinnavela, kur 1975. gadā dibināts t.s. „Ziloņu dārzs”, lai uzņemtu tajā pamestus un savainotus zilonēnus un ziloņus. Tagad tajā kā liela ģimene dzīvo 65 ziloņi, t.sk. arī zilonēni no dažādiem salas reģioniem un pavairošanas programmas ietvaros nebrīvē dzimušie 14 zilonēni. Vislabāk ziloņus aplūkot to barošanās un peldes laikā, kad visi ziloņi dodas uz upi. Karaliskā botāniskā dārza apmeklējums Peradenijā. Karaliskā botāniskā dārza platība ir gandrīz 60 hektāri. Tas tika ierīkots vēl 1374. gadā kā Kandi valdnieku izklaides dārzs. Botāniskajā dārzā ir vairāk nekā 5000 dažādu augu un koku, tostarp arī retu un endēmisku sugu augi, kā arī tropu floras pārstāvji no visas pasaules. Tūristu vidū ļoti populārs ir Speciju dārzs un Orhideju māja. Kandi pilsētas apskates ekskursija (augšpilsētas daļa ar skatu uz ezeru / tirgus laukums). Dalada Maligawa tempļa apmeklējums. Šrilankas un visas pasaules budistiem Kandi pilsēta ir viena no svētākajām vietām uz zemeslodes, jo Dalada Maligawa templī glabājas Budas svētais zobs. Vakarā atgriešanās viesnīcā.

Pie navigācijas

Kandi un Sigīrija

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Transfers no viesnīcas uz Kandi. Pa ceļam uz Kandi: tējas plantācijas un fabrikas, kā arī ziloņu audzētavas-patversmes apmeklējums Pinnavelā. Dienas otrajā pusē Kandi pilsētas apskates ekskursija un Dalada Maligawa tempļa (Budas svētā zoba tempļa) apmeklējums. Vakarā – nacionālo šrilankiešu deju priekšnesums un veikalu apmeklējums. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā "Cinnamon Citadel Kandi". Otrā diena Pēc brokastīm transfers uz Sigīriju. Atpakaļceļā Bentotas un alu tempļa Dambullā apmeklējums. Tūres cenā iekļauts: transportlīdzeklis ar kondicionētāju; gids (krieviski runājošs); brokastis un vakariņas viesnīcā. Papildu izmaksas: biļetes ieejai apskates objektos; atļaujas fotografēšanai un videomateriālu uzņemšanai; pusdienas; personīgie izdevumi.

Pie navigācijas

Kolombo

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Kolombo – vārti uz Āziju. Tā jau kopš seniem laikiem dēvē šo pilsētu. Vienlaikus Kolombo ir arī Šrilankas rietumu piekrastes lielākā jūras osta. Pilsētu dibināja arābu tirgoņi, aizsardzības mūrus savā valdīšanas laikā stiprināja portugāļi, tad iekaroja holandieši, līdz visbeidzot pārņēma un par iespaidīgu salas galvaspilsētu pārvērta angļi. Kolombo uztverama gan kā senā koloniālā laikmeta pilsēta, gan kā rosīga un moderna, mūsdienu lietišķo darījumu metropole. Kolombo pilsētas nozīmīgākie apskates objekti ir iespaidīgie hinduistu un budistu tempļi, Nacionālais muzejs, viens no visā Āzijā labākajiem zooloģiskajiem dārziem utt. Ekskursijā iekļauts pilsētas moderno tirdzniecības centru apmeklējums ("Odel”, "Arena”, "House of Fashion”).

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account