Zviedrijas Lapzeme, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 03. maijā, Flymeaway - cena no 389€

ZVIEDRIJAS LAPZEME
03. - 06. maija


03. maija
06:00 Izlidošana no Rīgas uz Šelleftea
06:40 Ielidošana Šelleftea, transfers no lidostas uz viesnīcu.

Šelleftea pilsētas apskates ekskursija
03.05.2019
09:00 Došanās kājām no viesnīcas
Cena: 25 EUR
Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi
Gida pavadībā ar kājām dosimies apmēram divu stundu garā ekskursijā, lai apskatītu Šelleftea pilsētas ievērojamākās vietas, t. sk. Lejonstromsbron tiltu, ko uzbūvēja 1737. un kas ir vecākais, joprojām izmantojamais koka tilts Zviedrijā, lielāko Zviedrijas lauku baznīcu, kurā apskatāma 1100. gadā radītā koka skulptūra “Šellefteas Madonna”, kā arī Bonnstanu – no 19. gs. saglabātu pilsētas daļu, kurā apmetās atbraucēji no tuvākas un tālākas apkārtnes, kas bija ieradušies uz dievkalpojumiem vai baznīcas svētkiem.

Šelleftea alus darītavas apmeklējums

03.05.2019
18:00 Došanās kājām no viesnīcas
Cena: 25 EUR
Cenā iekļauts: ekskursija pa alus darītavu angļu valodā runājoša gida pavadībā, alus degustācija.
Ar kājām dosimies paviesoties viesnīcai blakus izvietotajā alus darītavā, kur mums pastāstīs par darītavas vēsturi, alus ražošanas procesu, kā arī piedāvās nogaršot divas šeit ražotās alus šķirnes. Atgriešanās viesnīcā ~ 19:00.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 8 personas!

Storforsen - Gammelstad- Lulea
04.05.2019
09:00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi Gammelstadē ar baznīcas un baznīcas pilsētas apskati, pusdienas (ūdens un kafija iekļauta)
Pēc divu stundu brauciena sasniegsim Storforsen, kas ir vienas no lielākajām upes krācēm Eiropā un atrodas Pitas upē. Krāču garums ir apm. 5 km un tās labi aplūkojamas no skatu laukumiem. Krāces un to apkārtne ir iekļautas Dabas parka teritorijā, ko katru gadu brauc aplūkot vairāk nekā 150000 tūristu. Pēc krāču apskates dosimies pusdienot uz Storforsenas viesnīcu. Pēc pusdienām mūsu ceļs vedīs uz Gammelstades Baznīcas pilsētu, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Tajā angliski runājoša gida pavadībā apskatīsim 15. gs. būvēto baznīcu un 424 koka mājas, kas tika uzbūvētas baznīcas apmeklētājiem, kuri pēc dievkalpojuma vai bazīcas svētkiem nevarēja tajā pašā dienā atgriezties savās mājās. Dienas noslēgumā dosimies uz vistālāk uz ziemeļiem atrodošos Zviedrijas pilsētu Lulea. Tajā dzīvo apmēram 75 000 iedzīvotāju un te atrodas septītā lielākā Zviedrijas preču osta. Lulea tiks dots brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā ~ 19:00.
Vietējais angliski runājošais gids paredzēts tikai Gammelstades pilsētas apskatei, pārējā laikā grupu pavadīs FlyMeAway grupas vadītājs!
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Malå brīvdabas nometne un siera izstāžu centra apmeklējums Burtraskā
05.05.2019
09:00 no viesnīcas
Cena: 125 EUR
Cenā iekļauts: transports, pusdienas (kafija un ūdens iekļauts), angļu valodā runājošu gidu pakalpojumi sāmu nometnē un siera rūpnīcas izstāžu centrā, degustācija
Pēc nepilnu divu stundu brauciena nonāksim teritorijā, kuru no senseniem laikiem apdzīvojusi sāmu tauta. Te varēsim iejusties neskartās dabas burvībā, apskatīt sāmu tradicionālo slieteni – būdu, ko izmantoja dzīvošanai, ar malku kurināmu pirtiņu un ezeru, pilnu ar forelēm. Te iepazīsimies ar sāmu dzīves veidu un kopā nobaudīsim tradicionālās pusdienas. Dienas otrajā daļā dosimies uz Siera rūpnīcas izstāžu centru, kur mums tiks pastāstīts par siera ražošanu kā arī notiks tā degustācija. Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00.
Vietējais angliski runājošais gids paredzēts tikai sāmu nometnē un siera rūpnīcas izstāžu centrā, pārējā laikā grupu pavadīs FlyMeAway grupas vadītājs!
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Bjurholm un Umeå

06.05.2019
09:30 no viesnīcas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, pusdienas (kafija un ūdens iekļauts), angļu valodā runājoša gida pakalpojumi aļņu audzētavā
Pēc divu stundu brauciena nonāksim Eiropas pirmajā un lielākajā aļņu audzētavā, kur tuvāk varēsim iepazīties šiem pieradinātajiem, vieniem no vislielākajiem Ziemeļeiropas mežu iemītniekiem. Te varēsim noskatīties slaidrādes prezentāciju, kā arī tuvu apskatīt šos milzīgos dzīvniekus un to mazuļus. Bjurholmas aļņu audzētavā izvietojies ne tikai muzejs, bet arī siera ražotne, kurā gatavo sieru no aļņu mates piena un kas ir viens no dārgākajiem sieriem pasaulē. Dienas otrajā pusē apmeklēsim Umeå – Norrlandes lielāko pilsētu, kas atrodas Umes upes grīvā, pie tās ietekas Botnijas jūras līcī. Umeå 2014.gadā kopā ar Rīgu bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Pilsētā dzīvo vairāk nekā 84 tūkstoši iedzīvotāju, no kuriem gandrīz puse ir pilsētā izvietoto divu Zviedrijas universitāšu studenti. Pilsētā tiks dots brīvs laiks. Atgriešanās Šelleftea ~ 18:00.
Vietējais angliski runājošais gids paredzēts tikai aļņu audzētavā, pārējā laikā grupu pavadīs FlyMeAway grupas vadītājs!
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

06. maijs
21:30 Transfērs no viesnīcas uz lidostu
23:55 izlidošana uz Rīgu

07. maijs
02:30 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā no 389 EUR ir iekļauts:

* lidojums Rīga – Šelleftea – Rīga (ar nododāmo bagāžu 20kg un rokas bagāžu 8kg)
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta
* dzīvošana 3 naktis viesnīvcā Quality Hotel Skellefteå Stadshotell 4* divvietīgā numurā ar brokastīm

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas angliski runājošā gida pavadībā (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account