Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

TANZĀNIJA

Domājot par ekskursiju ceļojumu uz eksotisko Tanzāniju, uzreiz prātā uzzīmējas iedvesmojoši attēli: zebru ganāmpulki, antilopes un gazeles, kas mierīgi ganās milzīgajās savannās, piesardzīgs leopards, kurš noskatījis savu nākamo medījumu... Piepildot sapni par ceļojumu uz eksotisko Tanzāniju, šīs krāšņās fotogrāfijas varēsiet ieraudzīt paši savām acīm. Tūristi ekskursiju ceļojumus uz eksotisko Tanzāniju ir tik ļoti iecienījuši, jo viņiem patīk valsts krāsainība, siltie okeāna viļņi, kas apskalo sniegbaltās smilšu pludmales, dabas ainavas, kas paveras uz sniegotajām Kilimandžaro kalnu virsotnēm. Ja vēlaties iepazīt Āfrikas kontinentu, nekļūdīsieties, ja ceļojumus pa Āfriku sāksiet tieši ar Tanzāniju. Valsti, kas ir viena no jaunākajām Āfrikas valstīm un pamatoti lepojas ar lielāko Āfrikas dabas parku – Serengeti, augstāko Āfrikas kalnu – Kilimandžaro – un lielākajiem Āfrikas ezeriem, kas apskalo Tanzānijas robežas: Viktorijas, Tanganjikas un Njasas ezeriem.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Zanzibara

cena no 1770 €

Par kūrortu Zanzibara

Vēlaties doties eksotiskā atpūtas braucienā un tuvāk iepazīt Āfrikas kontinentu? Tad nekļūdīga izvēle ir eksotisks atvaļinājums Zanzibarā. Šajā atpūtas braucienā iepazīsiet ne tikai īsto safari, bet arī brīnišķīgi atpūtīsieties. Tieši tādēļ Zanzibara kā atvaļinājuma galamērķis būs pareizā izvēle. Brīnišķīgs klimats, maiga saule, silta jūra, balto smilšu pludmales, lieliskas viesnīcas – tas viss un vēl vairāk būs Jūsu rīcībā, ja izvēlēsieties eksotisko atpūtas braucienu uz Zanzibaru. Un, ja nu tomēr nogurstat no gulšņāšanas pludmalē vien, iesakām izbaudīt eksotiskās ekskursiju tūres pa Zanzibaru: apmeklēt pērtiķu mežu, bruņurupuču salu, klaiņot pa vecpilsētas mazajām ieliņām vai nogaršot svaigas jūras veltes, kas nopirktas pa taisno no zvejniekiem. Eksotiskajā Zanzibarā garlaicīgi nebūs nevienam! Zvejas fanus vienaldzīgus neatstās zivju bura, tāpat uz salas iespējamas plašas atpūtas iespējas, izvēloties niršanu vai snorkelēšanu, šādi atklājot skaisto zemūdens pasauli. Atpūtas brauciens uz Zanzibaru kļūs par Jūsu ideālo atvaļinājumu!

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Tanzānija

cena no 1540 €

Par kūrortu Tanzānija

Vēlaties atklāt īsto Āfriku? Dodieties ekskursiju ceļojumā uz eksotisko Tanzāniju – vienu no jaunākajām Āfrikas valstīm, kas tiek saukta arī par melno Āfriku. Zebru ganāmpulki, antilopes un gazeles, kas mierīgi ganās milzīgajās savannās, piesardzīgs leopards, kurš noskatījis savu nākamo medījumu... Piepildot sapni par ceļojumu uz eksotisko Tanzāniju, šīs krāšņās dabas ainavas ar eksotiskajiem dzīvniekiem un augu valsti varēsiet ieraudzīt paši savām acīm. Tūristi ekskursiju ceļojumus uz eksotisko Tanzāniju ir tik ļoti iecienījuši, jo viņiem patīk valsts krāsainība, siltie okeāna viļņi, kas apskalo sniegbaltās smilšu pludmales, dabas ainavas, kas paveras uz sniegotajām Kilimandžaro kalnu virsotnēm. Ja vēlaties iepazīt Āfrikas kontinentu, nekļūdīsieties, ja ceļojumus pa Āfriku sāksiet tieši ar Tanzāniju. Valsti, kas ir viena no jaunākajām Āfrikas valstīm un pamatoti lepojas ar lielāko Āfrikas dabas parku – Serengeti, augstāko Āfrikas kalnu – Kilimandžaro – un lielākajiem Āfrikas ezeriem, kas apskalo Tanzānijas robežas: Viktorijas, Tanganjikas un Njasas ezeriem.