Ceļojumu apraksti un cenas: Kočanga - TAIZEME

Lai izbaudītu Kočangas eksotiku, ir vienkārši jāierodas šeit. Eksotika šeit ir uz katra stūra! Nepārvarami džungļi, sniegbaltas pludmales, smaragdzaļš jūras ūdens, iespaidīgi ūdenskritumi…
Kočangā ir arī kulta vietas. Galvenā svētnīca Čao Po: vietējie iedzīvotāji tic, ka, ja lūgšanas tiek skaitītas tieši šajā vietā, ir iespējams īsts brīnums. Leģendas stāsta, ka šeit ir noticis neviens vien brīnums.
Atpūta Kočangā tiek piedāvāta ikvienai gaumei. Vēlaties laiski atpūsties? Jūs gaida apburošas pludmales un maigā saule, SPA un slavenā Taizemes masāža. Ja dodat priekšroku aktīvai atpūtai, Kočanga piedāvā pastaigas un ekskursijas, niršanu, makšķerēšanu, paraseilingu, izbraukumus ar kajaku vai kanoe laivu, snorkelēšanu, īsus ceļojumus uz tuvākajām salām un daudzas citas iespējas. Šeit jūs varat doties izbraucienā īsta ziloņa mugurā vai apmeklēt mērkaķu skolu. Mīlat ekstremālu atpūtu? Jūs gaida brauciens ar kvadriciklu pa džungļiem vai lidojums ar vieglo lidmašīnu... Šī ir īsta "brīnumu sala", dzīvot, un, it īpaši, atpūsties Kočangā tiešām ir viegli un vienkārši!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account