Ekskursijas: Pataija - TAIZEME

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Программа в национальный парк "Самет"

Veids: Обзорная

Ilgums: 2 дня


2-х дневная поездка на остров Самет. Завтрак, 2 обеда, ужин. Посещение рыбной фермы.

Pie navigācijas

"Alankarn" teātris

Veids: Izklaides

Ilgums: 3 stundas


Pasakains uzvedums "Alankarn" teātrī, šovs ar dzīvnieku piedalīšanos.

Pie navigācijas

Apskates ekskursija pa Bangkoku

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Karaļa pils, Smaragda Budas tempļa un Dusošā Budas tempļa apmeklējums. Brauciens pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas Taizemes visaugstākajā celtnē – Bayoke Sky. Skatu platforma. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.

Pie navigācijas

Bangkokas atrakciju parka "Sapņu pasaule" apmeklējums

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Āzijas "Disnejlenda". Pusdienas.

Pie navigācijas

Kabarē šovs "Alkazar"

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Ultramoderns muzikālais noformējums, bagātīgi kostīmi un dekorācijas izceļ šo visā pasaulē pazīstamo transvestītu šovu.

Pie navigācijas

Kabarē šovs "Tifānija"

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Ultramoderns muzikālais noformējums, bagātīgi kostīmi un dekorācijas izceļ šo visā pasaulē pazīstamo transvestītu šovu, kurā tiek izspēlētas ainas no operetēm un izpildītas pasaules estrādes "zvaigžņu” parodijas. Šovā piedalās transseksuāļi un transvestīti – starptautisko skaistuma konkursu uzvarētāji.

Pie navigācijas

Khao Kheow – brīvdabas zooloģiskais dārzs + ķīniešu tempļu komplekss

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Safari un brīvdabas zooloģiskais dārzs. Pusdienas zirgkopju rančo. Ķīniešu tempļu kompleksa "Trīs karalistes" apmeklējums.

Pie navigācijas

Kolanas sala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Tikai 20 minūšu laikā ātrgaitas kuteris Jūs aizvedīs no Patajas līdz salu grupai ar nelieliem koraļļu rifiem piekrastes ūdeņos. Debeszila jūra, baltas smilts, daudzveidīgas izklaides ūdenī – to visu Jūs varēsiet atrast šeit. Visizturīgākajiem būs iespēja uzkāpt līdz templim kalna virsotnē, no kurienes paveras satriecoša ainava ar jūras zilajās tāles izkaisītajām salām un zilā dūmakā tīto Pataju. Patīkams papildinājums atpūtai salās būs lieliskas pusdienas no svaigiem jūras produktiem.

Pie navigācijas

Krokodilu ferma un akmeņu parks

Veids: Apskates / Izklaides


Pārsteidzoši skaists parka ansamblis ar tropu augiem, dīvainu formu gigantiskiem akmeņiem, kuriemir vairāk nekā miljons gadu un mūžseniem kokiem. Parka teritorijā ir viena no pasaulē lielākajām krokodilu fermām. Jūs varēsiet vērot šo bīstamo reptiļu dresētāju meistarīgo uzstāšanos. Pēc šī šova Jums būs unikāla iespēja nofotografēties jāšus uz viena no krokodiliem.

Pie navigācijas

Makšķerēšana atklātā jūrā

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Ar visu nepieciešamo apgādātā tradicionālā Taizemes zvejnieku kuģītīJūs dosieties uz veselu dienu veiksmes "medībās" – pēc dienvidjūru Lielās zivs. Garšīgas pusdienas un lielisks noskaņojums Jums garantēts.

Pie navigācijas

Miniatūrā Siāma un pudeļu muzejs

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Miniatūru Siāma ir parks, kurā atrodas pasaulē slavenāko arhitektonisko celtņu miniatūras kopijas. Pastaigājoties pa parka taciņām, Jūs jutīsieties kā milzis, kas atklāj arvien jaunas pilsētas un valstis. Interesants fakts: ekspozīciju atklāj piemineklis Staļingradas aizstāvjiem – Volgogradas memoriāla fragments. Netālu no tā ir Vasilija Svētlaimīgā baznīcas kopija no Sarkanā laukuma Maskavā. Jūs šeit atradīsiet arī Eifeļa torni, Ķelnes katedrāli, Taizemes seno galvaspilsētu – Sukotajas un Ajutijas kopijas, kā arī moderno lielpilsētu fantastiskās urbanizētās celtnes. Īpašu iespaidu atstāj apmeklējums vakarā, kad tiek ieslēgts apgaismojums. Līdzās atrodas unikāls muzejs, kurā redzama miniatūri mākslas darbi, kas veidoti parastās stikla pudelēs.

Pie navigācijas

Niršana ar akvalangu

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Šis jūras atpūtas veids strauji iekaro arvien vairāk un vairāk pielūdzēju. Modernās programmas sniedz iespēju cilvēkiem, kas nekad nav bijuši zem ūdens vai pat neprot peldēt, veikt pilnvērtīgu zemūdens ceļojumu, kā to dara „Kusto odisejas” varoņi. Šim nolūkam starptautiskā zemūdens peldēšanas skola „PADI” ir izstrādājusi speciālu programmu „Discover Scuba Diving”. Tiem, kam jau ir tamlīdzīgu skolu starptautiskais sertifikāts, iespējams piedāvāt izvēlei interesantākas programmas – dziļūdens niršanu, niršanu naktī, zemūdens peldēšanu straumēs, divu dienu ekskursijas ar nakšņošanu uz kuģa. Taizemē būs lieliska iespēja veikt ieniršanu ļoti pieredzējušu, krievu valodā runājošu speciālistu vadībā. Vienas dienas laikā instruktors izvadās Jūs pa jūras dzīlēm divu „īstu” – Jūsu dzīvē pirmo – jūras dziļūdens ieniršanas reižu laikā. Labs garastāvoklis, jautra kompānija un garšīgas pusdienas Jums ir nodrošinātas. Tāpat kā neaizmirstami iespaidi no tikšanās ar lielisko zemūdens pasauli.

Pie navigācijas

Pataja: 3 in 1

Veids: Apskates


Skatu laukuma apmeklējums. Budistu templis Buddha Hill pakalnā. Iepazīšanās ar Siāmas līča dzīvās dabas bagātībām okeanārijā "Underwater World Pattaya". Suvenīru veikals. Aizraujoša izrāde ar karaliskajām kobrām čūsku audzētavā. Dārgakmeņu muzejs "World Gems".

Pie navigācijas

Patiesības templis + parks "Miniatūru Siāma"

Veids: Apskates

Ilgums: 5 stundas


Patiesības tempļa (The Sanctuary of Truth) un arhitektūras miniatūru parka "Miniatūru Siāma" apmeklējums. Vakariņas 5* viesnīcā.

Pie navigācijas

Pēc eksotikas uz Kvaijas upi

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Ekskursiju programma „Pēc eksotikas uz Kvaijas upi” ir gatava piedāvāt tūristiem reti sastopamo iespēju ieskatīties Taizemes mazpazīstamajās un eksotiskajās vietās. Brauciens ar laivām pa kanāliem un slavenā peldošā tirgus apmeklējums. Amatnieku centra apskate, kurā tiek izgatavotas unikālas grieztās mēbeles un priekšmeti no vērtīgām koku sugām. Čūsku fermas apmeklējums, kura laikā var vērot mangusta cīņu ar čūsku, kobras, pitona savaldīšanu, dresētāja cīņu ar trim indīgām čūskām un daudz citu interesantu lietu... Visi gribētāji varēs pavizināties uz varenajiem ziloņiem pie pašiem Kvaijas upes krastiem. Nakšņošana leģendārajā viesnīcā uz ūdens - Jungle Rafts, ar kuru pirms 29 gadiem sākās viesnīcu celtniecība uz ūdens Kančanaburi provincē. Viesnīcā nav elektrības, visas mājas romantiskā atmosfērā naktīs apgaismo petrolejas lampas. Jūs gaida vakariņas restorānā uz upes, ko apgaismo petrolejas lampas, radot maigu un omulīgu pasakas atmosfēru. Restorāns atrodas pārsteidzoši ainaviskā vietā, un iespaidi pēc tā apmeklējuma vēl ilgi paliks atmiņā visiem, kas tajā pabijis. Šajā vietā Roberts de Niro atstājis savu autogrāfu par apliecinājumu apmeklējumam, jo šeit viņš filmējās kinofilmā „Briežu mednieks”. Tieši šeit slavenā televīzijas programma “National Geographic” 2000. gadā uzņēma savu reportāžu par nobraucieniem ar kanoe. Tieši šeit katru rītu uz peldi atnākušie ziloņi taurē tik spēcīgi, ka no miega dieva apskāvieniem izrauj pat tos, kas nolēmuši neiet brokastis. Tieši šeit dzīvo monu tautības cilvēki, atnācēji no Birmas, – iepazīšanās ar viņu apmetni notiks ceļojuma programmas otrās dienas rītā. Šajā vietā, saskaņā ar vietējo ticējumu, atbalstot „krītošo klinti” ar bambusa stumbru, var saņemt tās labvēlību uz daudziem gadiem, iegūstot laimi un veiksmi. Mūka vientuļnieka ala, monu skola – arī to skatīsiet otrās dienas rīta pusē. Bet vēl pirmās dienas vakarā, tūlīt pēc vakariņām, mākslinieki-moni parādīs skaistu folkloras priekšnesumu. Starp citu, šeit Ajurvēdas masāžu cienītāji var izmantot profesionāļu pakalpojumus. Papildus šiem eksotiskajiem iespaidiem brauciena dalībniekus, tērptus glābšanas vestēs, gaida nobrauciens lejup pa upi (pēc dalībnieku vēlmes, taču retais no tā atsakās), tropisko augu dārza apmeklējums, peldēšanās skaistā lielā ūdenskritumā. Pēdējā šī ceļojuma izklaide būs peldēšanās termālajos minerālūdens avotos, bet pēc tam ekskursiju autobuss dosies atpakaļ uz Pataju.

Pie navigācijas

Rajongas alas un ūdenskritumi (ekskursija ar ekstrēmiem piedzīvojumiem)

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Ekskursija ar ekstrēmiem piedzīvojumiem uz Rajongas alām. Gājiens pa džungļiem un uzkāpšana pie ūdenskrituma. Pelde. Pusdienas. Tropisko augļu dārzs. Tempļa, kurā mīt pērtiķi, apmeklējums.

Pie navigācijas

Sametas sala

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Divu dienu brauciens no Patajas uz t.s. „Bounty salu”, kas atrodas Sametas jūras nacionālā dabas parka Rajongas provinces teritorijā. Taizemes ostas pilsētiņas Ban Phe ainavas un dažas stundas zem palmām tropu paradīzes žilbinoši baltajā pludmalē, kuru apskalo debeszilie okeāna ūdeņi, piešķirs papildu kolorītu Jūsu atpūtai.

Pie navigācijas

Taizemes senā galvaspilsēta – Ajutaja

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Vienas dienas ekskursija. Pusdienas. Trīs tempļu un karaļa residences Bang Pa In apmeklējums.

Pie navigācijas

Taizemiešu masāža

Veids: Izklaides

Ilgums: 4 stundas


Taizemiešu masāžas atšķirīga īpatnība ir trīs terapeitisko iedarbības līniju saplūdināšana uz ķermeņa. Lineārā masāža, kaulu dzīslu meridiānu dziļā masāža kopā ar manuālo terapiju (ar jogas elementiem) senajā Taizemē palīdzēja ārstēt daudzas iekšķīgās slimības bez ķirurģiskās iejaukšanās. Līdz pilnībai novestā masāžas tehnika mūsdienās spēj lieliski, tonizējoši iedarboties uz visu organismu. Pamēģiniet eļļas masāžu! Jūsu ķermenis nekad neaizmirsīs to vieglumu un mundrumu, ko Jūs gūsiet pēc šīs ārstnieciskās masāžas.

Pie navigācijas

Tropiskais dārzs "Nong Nuch"

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Divdesmit kilometru attālumā no Patajas, skaistā ielejā starp kalniem atrodas milzīgs tropisks dārzs ar skaistām dārza-parka kompozīcijām. Folkloras ansambļa uzstāšanās iepazīstinās Jūs ar senajām muzikālajām un horeogrāfiskajām Taizemes tradīcijām. Jūs nepaliksiet vienaldzīgi arī pret teatralizēto dresēto ziloņu šovu. Nong Nuch jeb Orhideju Parks, kā šo vietu dēvē tūristi, ir milzīga teritorija, ko dārznieku-mākslinieku rūpīgās rokas pārvērtušas par mūžam ziedošu dārzu. Iztēli īpaši pārsteidz sprosts ar dzīviem tauriņiem, kaktusu izstāde, palmu koku kolekcija, orhideju dārzs, kas devis nosaukumu pašam parkam. Apmeklējuma cenā iekļauti divi šovi – folkloras šovs un dresēto ziloņu šovs – dzīvnieki spēlē futbolu, zīmē gleznas, veic masāžu apmeklētājiem.

Pie navigācijas

Vat Jana templis un parks. Garkaklaino sieviešu ciemats

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Ķīnas muzejs un Budas klinšu attēls. Garkaklaino sieviešu ciemata apmeklējums.

Pie navigācijas

Ziloņu ciemats

Veids: Izklaides

Ilgums: 4 stundas


Jūs izbaudīsiet aizraujošu 40 minūtes ilgu braucienu šūpulī uz ziloņa muguras, pēc tam pastaigāsieties pa džungļiem un šķērsosiet nelielu ūdenskrātuvi uz plosta. Arī atgriešanās ciemā ar vēršiem vilkto nacionālo transportlīdzekli arbu sagādās Jums daudz prieka.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account