Ceļojumu apraksti un cenas: Samui - TAIZEME

Samui eksotika liks sevi manīt jau ar pirmo brīdī, kad nonāksiet šajā nelielajā, bet apburošajā 21 km garajā un 25 km platajā salā, ko ieskauj Ang Tong dabas rezervāta saliņas.
Samui tiek saukta par kokospalmu salu, jo to šeit ir vairāk par 3,5 miljoniem! Visām ēkām, tai skaitā viesnīcām, nav vairāk par trim stāviem, jo būvēt augstāk par palmām šeit ir aizliegts ar likumu.
Samui piedāvā visdažādākās atpūtas iespējas. Ir iespējams vienkārši gozēties saulītē vai nodarboties ar kādu no ūdens sporta veidiem, jo ūdens atrakciju šeit ir ļoti daudz, bet zemūdens pasaule ir vienkārši pasakaina. Ir vērts apmeklēt Ang Tong nacionālo jūras parku, ko veido tirkīzzilā ūdens ieskautās saliņas, kur apmeklētājiem tiek piedāvātas iespējas apmeklēt zoodārzu, izbaudīt ziloņu, krokodilu un mērkaķu šovu, aplūkot tauriņu dārzu, apskatīt "Magic Garden" skulptūru parku, vērot Taizemes boksa cīņas Lamai līcī, apskatīt Lielā Budas statuju un budistu tempļus, kā arī apmeklēt daudzos ūdenskritumus un skatu laukumus salas centrā.
Saule, jūra, garda jūras velšu virtuve, tropiskie augļi — ceļojums uz Samui sagādās Jums milzīgu baudu!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account