Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

TRINIDĀDA un TOBĀGO

Atvaļinājums eksotiskajā Trinidādā un Tobago? Tā ir īstā izvēle, ja vēlaties iepazīt tuvāk kādreizējo Kurzemes hercogistes koloniju. Interesanti, ka sarunās ar vietējiem salas iedzīvotājiem, būsiet patīkami pārsteigts, ka viņi zina, kas tā tāda Latvija un kur atrodas. Eksotiskās Trinidādas un Tobago iedzīvotājiem par Latviju māca skolu programmās.
Izvēloties atvaļinājumu eksotiskajā Trinidadā un Tobago, varēsiet atklāt skaistās, elpu aizraujošās salas dabas ainavas. Ne velti abas salas tiek sauktas par Karību pērlēm, jo tās apskalo kristāldzidrs ūdens un tās pamatoti var lepoties ar gadsimtiem saudzētu dabu.
Trinidāda un Tobāgo ir arhipelāgu valsts, kas atrodas Karību jūras dienvidos, uz ziemeļiem no Dienvidamerikas valsts Venecuēlas un uz dienvidiem no Grenādas Mazajās Antiļās.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Tobago

cena no 890 €

Par kūrortu Tobago

Eksotiskais ceļojums uz Trinidādu un Tobago ļaus ikvienam izbaudīt atpūtu, kas saucas nekā nedarīšana un vienkārši laiskošanās. Katru savu atpūtas dienu šajās salās varēsiet piepildīt pēc sirds patikas, piemēram, izvēlēties niršanu, iepazīstot zemūdens aizraujošo valstību, makšķēt, vērot putnus dzīvā dabā, apskatīt, cik industriāli attīstīta ir šī valsts, piedāvājot brīnišķīgus veikalus, krodziņus un ballīšu izklaides vietas.
Tālajā 17.gadsimtā eksotiskā Tobago sala bija Kurzemes un Zemgales hercogistes kolonija, no kuras uz Latviju tika eksportēta tabaka un kokvilna. Līdz pat mūsdienām Trinidādas un Tobago teritorija ir viena no attīstītākajām visā Karību jūras reģionā.
Baudīt mežonīgu dabu un vienlaikus arī infrastruktūras komfortu – tas Jūsu aizjūras eksotisko ceļojumu uz Trinidādu un Tobago padarīs par īpaši aizraujošu un neaizmirstamu!