Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

TURCIJA

Turcija – paradīzes stūrītis zemes virsū. Turcija savaldzina ar krāšņo kultūru, kas sakņojas nacionālajās tradīcijās, ar viesmīlīgajiem un gurdajiem cilvēkiem, kuri vienmēr smaida un ir gatavi steigties palīgā, ar daudzveidīgo virtuvi, ko papildina mūzika, leģendas un austrumu pasakas. Turcija „ iekrīt” sirdī un aicina atkal un atkal apraudzīt šo apbrīnojamo zemi.
Atpūta Turcijā ir neparasti populāra. Turp brauc tūristi no visas pasaules, un arī Latvijas iedzīvotāji ir ļoti iecienījuši Turcijas kūrortus. Šī valsts ir savdabīgs tilts starp Austrumiem un Rietumiem, kur tiekas senatne ar mūsdienām, nacionālais kolorīts un modernisms – tas viss padara Turciju pievilcīgu atpūtai. Katrs, kas kaut reizi bijis Turcijā, zina – atpūta šeit nozīmē kvalitāti, komfortu, un, kas nav mazsvarīgi – pieņemamas cenas.

ATPŪTA

Antālija, Antalja, Kemera, Alānija, Beleka, Side

4 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 219 €

Par kūrortu Antālija, Antalja, Kemera, Alānija, Beleka, Side

Sapņojot, domājot vai plānojot atpūtas ceļojumu uz Turciju, pieredzējuši ceļotāji uzreiz iedomājas Antāliju – vispopulārāko Turcijas reģionu. Tieši šeit visinteresantāk, iespējams, ir tāpēc, ka visdažādāko valstu tūristi vispirms nokļūst tieši šeit, Antālijas starptautiskajā lidostā. Saukt pašu Antāliju par kūrortu ir nedaudz kļūdaini. Tā ir tūrisma zona, kas ietver sevī slaveno Alāniju, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, tāpat arī mazās pilsētiņas Aksu, Beldibi, Goiņuku, Kirišu, Čamjuva, Tekirovu. Katra no šīm vietām ir savdabīga un populāra savai atpūtnieku kategorijai.

Atpūtas ceļojums uz Antāliju der visām sabiedrības grupām. Tās kūrortu ielās var sastapt studentus un akadēmiķus, vientuļniekus un ģimenes cilvēkus, jauniešus un seniorus. Tas tāpēc, ka Antālija apmierina visdažādākās tūristu vēlmes. Katrs taču sapņo par kaut ko savu. Kāds vēlas apskatīt interesantas vietas, citam gribas laiskoties pludmalē, vēl kāds vēlas iepirkties vai izmēģināt spēkus niršanā. 
Lai kā arī būtu, Antālija piedāvā tieši tādu atpūtu, par kādu sen jau esat sapņojuši. Antālijas tūrisma kartē ir iezīmētas izpriecas jebkurai gaumei – garlaicīgi nebūs! Un, vissvarīgākais, pārskatot atpūtas laikā iegūtās fotogrāfijas, Jums sagribēsies šeit atgriezties. Atpūtas ceļojums uz Antāliju – tas ir labs laiks un izpriecu jūra.

Marmarisa, Fethije

cena no 490 €

Par kūrortu Marmarisa, Fethije

Atpūtas ceļojums uz Turcijas kūrortiem Marmarisa un Fethije ikvienam ceļotājam ļaus iepazīt, kādēļ tieši šie kūrorti tiek saukti par Turcijas Egejas jūras piekrastes pērli. Tas ir ekoloģiskākais Vidusjūras kūrorts ar gleznainām pludmalēm un lagūnām, priežu mežu kalnu masīviem un saules pielietām pludmalēm. Salīdzinot ar Antāliju, atpūtas ceļojums uz Marmarisa un Ferhije kūrortiem piedāvās sausāku klimatu, tīrāku gaisu, kas ik uz soļa smaržos pēc priedēm. Un, protams, sava ceļojuma laikā ieplānojiet arī ballītes iecienītākajos Marmarisa un Ferhijē pludmales naktsklubos. Vētraina naktsdzīve un atpūta garantēta!

Bodruma

cena no 490 €

Par kūrortu Bodruma

Bodruma – apburoša kūrortpilsētiņa ar kārtīgām, baltām mājiņām, kas celtas unikālā vietējā stilā un grimst zaļojošu dārzu košumā. Šaurie ieliņu labirinti un austrumu tirdziņi iekrāso pilsētu eksotiskā noskaņā. Piekraste piedāvā omulīgus bārus, restorānus un kafejnīcas, kas aicina nobaudīt slaveno turku kafiju un vietējo pavāru lieliskos ēdienu.

Izmira, Kušadasi

cena no 490 €

Par kūrortu Izmira, Kušadasi

Atpūtas ceļojums uz Kušadasi ir kā vidusceļš starp vienkāršu zvilnēšanu pludmalē vai peldēšanos jūrā un trokšņu pārpildītām kūrortu atpūtas vietām. Atvaļinājums Kušadasi ceļotājiem piedāvā dažnedažādas aktīvās atpūtas iespējas, kā arī skaistas dabas ainavas ar debeszilu ūdeni un tropu zaļiem augiem. Ja sava atpūtas atvaļinājuma laikā vēlaties apgūt jaunā līmenī niršanu, vindsērfingu vai burāšanu, Turcijas kūrorts Kušadasi ir īstā atvaļinājuma galamērķa izvēle.

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Turcija, Stambula

cena no 155 €

Par kūrortu Turcija, Stambula

Izvēloties ekskursiju ceļojumu uz Stambulu – Turcijas galvaspilsētu – būsiet patīkami pārsteigti, cik neticami dzīvīgu metropoli atklāsiet. Gluži kā rosīgā Londona vai Ņujorka, Stambula atklās Jums savu vēsturisko daudzveidību, kultūrvēsturiskus pieminekļus un muzejus, mūsdienīgumu un modernismu, ko pilsētā ienesušas jaunceltnes. Ekskursiju ceļojuma laikā pa Stambulu atklāsiet, ka pilsēta sastāv no septiņiem pakalniem, uz kuriem atrodas bizantiešu baznīcas, muzeji, diženas pilis vai ļaužu pārpilni tirgus laukumi. Ceļojot pa Stambulu, apskatiet arī skaisto Bosfora šaurumu, kas šķir Melno un Marmora jūru, un, starp citu, ir arī ģeogrāfiskā robeža starp Eiropu un Āziju. Viena no lielākajām Stambulas kultūrvēsturiskajām bagātībām ir Topkapi pils, kas celta 15.gadsimtā un līdz pat mūsdienām sevī saglabājusi islāma pasaules relikvijas. Sava atvaļinājuma laikā ļaujieties Stambulas vilinājumam!