Ekskursijas: Antālija, Kemera, Alānija, Beleka, Side - TURCIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Akvaparks

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Lielums tomēr ir no svara! Tāpēc tūristi, ja vien rodas tāda iespēja, visbiežāk dos priekšroku milzīgiem, mūsdienīgi aprīkotiem ūdensatrakciju parkiem, kuros var izbaudīt lielu skaitu atrakciju. Tūristiem, kas atpūšas Antaljā vai Kemerā, ir iespēja tādus apmeklēt Antaljā. Jūs viesmīlīgi uzņems ūdensatrakciju parks "Aquapark", kā arī gigantiskais, nesen uzceltais "Aqualand". Tūristiem, kas atpūšas Belekā, Sidē vai Alanjā izvēle nav mazāk plaša tie ir jau pieminētie Antaljas akvaparki, kā arī "Water planet" Alanjā un "Troy Aqua & Delfinarium" Belekā. Ūdensatrakcijas un baseini, kafejnīcas un bāri dāvās Jums jautrus un patiesus svētkus visas dienas garumā!

Pie navigācijas

Alānija

Veids: Apskates

Ilgums: Pusdiena


Alanja ir ne vien populārs kūrorts, bet arī sena pilsēta ar bagātu un avantūristisku piedzīvojumu pilnu vēsturi. Tūristi varēs apmeklēt vienīgo pasaulē saglabājušos seldžuku cietoksni, kas lepni slejas pār pilsētu kalna virsotnē, aplūkot XIII gs. celto Sarkano torni, seno Kasras pirts kompleksu, kuras kupolu joprojām rotā veclaiku freskas, kā arī iepazīties ar šīs pilsētas slavenajām pirātu alām.

Pie navigācijas

Antalja

Veids: Apskates

Ilgums: Pusdiena


Ekskursija pa Vidusjūras piekrastes galvaspilsētu iekļauj sevī pastaigu pa Antaljas vecpilsētu – Kaleiči kvartālu. Tās laikā tiks apskatīti slavenākie senatnes un arhitektūras pieminekļi, piemēram: Adriāna vārti, kas celti par godu Romas imperatoram m.ē. 130. gadā, Rievotais minarets (Yivli minare), kas kļuvis par visas Antaljas simbolu, pilsētas cietoksnis un aizsardzības torņi. Tūristi apmeklēs Karaalioglu nacionālo parku pie Antaljas un varēs skatīt brīnumskaisto Djudenas ūdenskritumu. Ekskursija paredz arī specializēto juvelierizstrādājumu, tekstilizstrādājumu un ādas izstrādājumu tirdzniecības centru apmeklējumu.

Pie navigācijas

Ceļojums ar jahtu

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Izbrauciens ar jahtu – lieliska iespēja droši doties atklātā jūrā, izpeldēties dzidrā ūdenī un pilnīgi relaksēties. Jahta aplieks nelielas saliņas un piestās jaukos līcīšos. Brauciena-ekskursijas cenā ietilpst pusdienas uz jahtas klāja.

Pie navigācijas

Delfinārijs

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Delfīnu un mīlīgo roņu priekšnesumi Antaljas delfinārijā "Dolfinland" vienmēr izsauc vētrainu publikas sajūsmu. Kad priekšnesums galā, par papildu samaksu iespējams pat izpeldēties kopā ar delfīniem un... iegūt to zīmētas bildes! Šo ekskursiju var pieteikt tūristi, kas atpūšas Kemerā, Antaljā un Belekā, taču Kemerā mītošajiem iespējams apmeklēt arī savā kūrortā esošo delfināriju. Sajūsmā būs gan bērni, gan pieaugušie!

Pie navigācijas

Efesa – Pamukale (ar autobusu)

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Divus brīnumus – vienu cilvēku roku radītu, bet otru dabas veidotu Jūs varēsiet skatīt šajā ekskursijā. IX gs. p.m.ē. dibinātajai Efesas pilsētai daudzus gadsimtus bija ievērojama loma antīkās pasaules dzīvē. Senie grieķi tajā uzcēla unikālo Artemīdas templi, kurš tika sagrauts un izpostīts pat veselas trīs reizes: vispirms to izdarīja Hērostrats, pēc tam goti, bet beigu beigās tā drupas sevī pēc zemestrīces iesūca purvainā augsne. Tagad, kad vienam no septiņiem pasaules brīnumiem veikta restaurācija, Jūs varēsiet aplūkot tempļa pamatus un kolonnu atliekas. Ar laiku Efesa kļuva par Romas impērijas Āzijas provinces galvaspilsētu, un kopš tām tālajām dienām gandrīz neskartas ir saglabājušās senās ielas, mājas, termas un antīkās Celza bibliotēkas fasāde. Vēl vēlāk Efesa kļuva par kristiešu centru, par ko atgādina apustuļa Jāņa bazilika, kurā šis evaņģēlists apglabāts, un Jaunavas Marijas māja, kurā viņa aizvadīja pēdējos savas dzīves gadus. Efesu Jūs apmeklēsiet pirmajā ekskursijas dienā, bet otrajā dosieties uz Pamukkali, kur daba, izmantojot termālos avotus, izveidojusi apbrīnojamu formu sniegbaltas travertīna terases, kur pazemes silto ūdeņu baseinā peldējusi dižā senatnes valdniece Kleopatra. Ekskursijas cenā iekļauta nakšņošana 3* viesnīcā, brokastis, pusdienas un vienas vakariņas

Pie navigācijas

Hamams – turku pirts

Veids: Izklaides


Turku pirts jeb "hamams" – labākais veids kā vienlaikus atjaunot spēkus, atpūtināt prātu un iepriecēt dvēseli! Un to nu sev nevajadzētu liegt. Ne velti šo pirts procesu paši turki sauc par "atgriešanos savā sākotnē". Ir taču tik patīkami, aizmirstot visas ikdienas raizes vai aizmirstot par augstāko domu lidojumu, izstiepties uz siltas marmora plāksnes, izjust, kā siltums maigi sasilda un pārņem visu ķermeni! Noteikti jāizmēģina putu masāža, kuras laikā pirtnieks ierīvē un izvingrina ķermeni, ko klāj iespaidīgs putu kalns.

Pie navigācijas

Izbrauciens ar jahtu pa Manavgatas upi

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Manavgatas upe ieplūst jūrā dažus kilometrus no Sides pilsētas – no turienes arī sāksies ceļojums pret straumi augšteces virzienā: garām klinšainajiem krastiem, maziem, taču straujiem ūdenskritumiem un plaukstošām ielejām. Brauciens ilgs līdz ārkārtīgi skaistajam Manavgatas ūdenskritumam un turku ciemam, kurā darbojas īsts austrumu tirgus. Tajā varēs iegādāties tradicionālos suvenīrus, apģērbus, garšvielas. Uz jahtas tūristiem priekšā tiks celtas brīnišķīgas pusdienas. Ceļojuma noslēgumā jahtai būs vēl viena pieturvieta – pludmalē pie Manavgatas ietekas jūrā, kur būs iespējams izpeldēties gan upes saldūdenī, gan jūras sāļajā.

Pie navigācijas

Jeruzaleme (ar lidmašīnu)

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jeruzaleme – viens no visnozīmīgākajiem garīguma centriem gan austrumu, gan rietumu kultūru pasaulē atrodas tikai 75 minūšu lidojuma attālumā no Antaljas, tāpēc nav nepieciešamas pat 24 stundas, lai veiktu šo brīnumaino ceļojumu, ko atcerēsieties visu mūžu (ekskursijas sākums ir 04.00, atgriešanās 01.00 nākamajā dienā). Ticīgs vai neticīgs, katrs cilvēks zina lasījis vai ir dzirdējis šo cilvēcei tik būtisko vietu nosaukumus: Eļļas kalns, Getzemanes dārzs, Pēdējā vakarēdiena kapela, Jaunavas Marijas dievnams, ķēniņa Dāvida kapenes, Krusta ceļš, Kristus kapa kapela, Raudu mūris u.c. Pēc pusdienu ieturēšanas Jums būs iespēja apmeklēt ortodoksālo ebreju kvartālu, savām rokām skart Raudu mūri. Tālāk ceļš ar autobusu vedīs uz Nāves jūru, kur varēsiet izpeldēties un pat noziesties ar dziednieciskajām dūņām. Pēc vakariņām Kumranas pilsētiņā autobuss Jūs nogādās lidostā, no kurienes lidosiet uz Antalju. Izraēlas vīzu var noformēt tajā Turcijas viesnīcā, kurā būsiet apmetušies, vien laicīgi jāinformē mūsu kompānijas viesnīcu gids par savu vēlēšanos.

Pie navigācijas

Kapadokija (ar autobusu)

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Kapadokijas vēstures aizsākumi rodami laikā, kad cilvēku uz pasaules pat nebija. Vulkānu izvirdumi pārklāja visu apkārtni ar lavu un blīvu vulkānisko pelnu kārtu. Miljoniem gadu laikā šos izmešus plosīja un ārdīja lietus un vējš, kamdēļ Kapadokijas kalnu veidojumi tagad ieguvuši dīvainu, noslēpumainu, pat fantastisku izskatu – piemēram, iedomājieties klajumu, kurā redzat milzu sēnes, elfus, goblinus un pat falliskas formas veidojumus. Kapadokijas ielejas viena no otras atšķiras ne vien ar to formām, bet arī nokrāsu, kas mēdz vietām būt gan iesārta, gan pat šokolādes brūna. M.ē. I gs. Kapadokijā, vairoties no romiešiem, kas viņus vajāja, ieradās pirmie kristieši. Viņi mīkstajos klinšu iežos izcirta un izkala pilsētu ar baznīcām un klosteriem, kas saglabājusies līdz pat mūsdienām! Līdz ar to tūristiem būs iespēja skatīt savām acīm 7 stāvīgās Derinkuju un Kaimakli pazemes pilsētas, Ihlaras ielejas kanjonu, kā arī Geremas brīvdabas muzeju ar veselu baznīcu un kapelu kompleksu, kurā aplūkojamas arī freskas, kas saglabājušās vēl no tiem tālajiem laikiem. Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas, vakariņas un izmitināšana 3* viesnīcā. Jāpiemin, ka šī ekskursija saistīta ar ilgstošiem braucieniem (5-6 stundas) komfortablā autobusā, kas aprīkots ar kondicionētāju.

Pie navigācijas

Kekova un Likijas Miru

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ekskursijas pirmo pusi pavadīsiet uz jahtas klāja, kas Jūs nogādās brīnumskaistajā Kekovas salā. Dzidrie ūdeņi, kas apskalo šo salu, slēpj antīko pilsētu Kekovas un Simenas drupas, kas tika sagrautas kādas zemestrīces laikā. Pēc pusdienām zvejnieku ciemā (iekļautas ekskursijas cenā) Jūs ar autobusu dosieties uz Miru, senās Likijas pilsētu savienības kādreizējo galvaspilsētu. Augstāk par citām mākslām senie likieši vērtēja arhitektūru, īpaši to, kas saistījās ar kapeņu būvi un rotājumiem. Savus mirušos viņi centās apglabāt iespējami augstākā vietā, turklāt vertikālā stāvoklī, lai viņiem vieglāk būtu mērojams ceļš uz debesīm. Tas redzams, aplūkojot iespaidīgās „mājveida” kapenes, kas izkaltas klintīs. Miras klosterī Svētais Nikolajs līdz pat savai nāves dienai 325. gadā sludināja kristietību par spīti Romas valdības vajāšanām. Arheologi izrakumos ir atklājuši svētnamu, kura vecums attiecas uz minēto periodu, un tagad virs sarkofāga, kur iespējams apglabāts Sv. Nikolajs, novietotas svētītas ikonas.

Pie navigācijas

Kipras ziemeļu daļa (ar lidojumu)

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Juridiski Kipras ziemeļu daļa ir Turcijas teritorija, tādēļ tās apmeklēšanai nav nepieciešama vīza. Pēc pusotras stundas ilga lidojuma Jūs varēsiet doties uz seno pilsētu Salamīnu (Salamis), izstaigāt pilsētas drupas, aplūkot ģimnāzijas ēku, teātri, ostu, termas, kā arī skatīt Sv. Epifānija baziliku un Olimpijas Zeva templi. Tālāk ceļš vedīs uz Famagustu, kuras greznība un bagātības viduslaikos bija padarījusi pilsētu slavenu plašā pasaulē. Šeit būs iespēja aplūkot vecpilsētas kvartālus, venēciešu celtos pamatīgos nocietinājumu mūrus, Sv. Nikolaja katedrāli, kas vēlāk tika pārveidota par Lala Mustafa Pašā mošeju, kā arī „mirušo pilsētu”, kurai pieguļošā pludmale atzīta par vienu no labākajām pasaulē. Jau 11 no rīta ceļš vedīs cauri salas galvaspilsētai Nikosijai, garām Ledra Palace, kas vienlaikus ir arī robežpārejas punkts. Tālāk grupa dosies uz Kireniju, Kipras ziemeļu daļas tūrisma galvaspilsētu. Pilsētas senajā daļā joprojām ir saglabājušās vērtīgas vēsturisku celtņu paliekas vēl no bizantiešu laikiem, kas piešķir pilsētai īpašu šarmu – 1200. g. uzceltā Bellapē abatija un bruņinieku pils. Pēc tam ceļotāji ar jahtu dosies izbraucienā gar salas krasta līniju, tieši uz jahtas klāja baudot vietējās virtuves gardums. Pievakarē vēl paliks brīvs brīdis pastaigai pa seno Kirenijas ostu un kafejnīcas vai restorāna apmeklējumam. Ap 20.00 vakarā grupa dosies uz lidostu.

Pie navigācijas

Makšķerēšana

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Tas būs aizraujošs ceļojums uz gleznainiem ezeriem zemes iekšienē, kur makšķernieki varēs netraucēti nodoties savai mīļotajai nodarbei un gūt tik nepieciešamo adrenalīna devu (aprīkojums būs uz vietas). Savukārt tie, kas pavadīs makšķerniekus, varēs vienkārši atpūsties, sauļoties, peldēties un beigu beigās baudīt lieliski pagatavotus barbekjū produktus!

Pie navigācijas

Motosafari

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Kvadracikls apvieno sevī gluži vai nesavienojamo: tas sniedz ekstrēmas izjūtas un vienlaikus ir drošs, tas ir ātrs un stabils vienlaikus. Šo mūsdienu spēļu traktora un īsta visurgājēja hibrīdu ir ļoti viegli vadīt, un tam nav vajadzīgas pat tiesības! Tāpēc šajos safari braucienos prieku gūst ne tikai īsti sacīkšu mīļotāji, bet arī viņu mazliet nedrošās draudzenes un bērni. Jūs gūsiet iespaidu gūzmu, traucoties pa mežainiem celiņiem, pārvarot kalnu nogāzes un dažādus šķēršļus, lai nokļūtu kalna virsotnē, no kura paveras brīnišķīgs panorāmas skats! Protams, būs arī pusdienas un atspirdzinoša pelde dzidrā kalnu upītē! Aicināti ir visi!

Pie navigācijas

Nakts brauciens ar jahtu

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Jūsu jahta naksnīgajā laikā klusi slīd gar Turcijas Rivjēras piekrasti, uz klāja publika līksmi dejo turku un modernās mūzikas ritmos – īstais brīdis, lai gūtu jaunus draugus un paziņas, pavadītu vakaru romantiskā gaisotnē jeb arī vienkārši gūtu prieku no tā, ka varat sajusties harmonijā ar sevi un jūru, zvaigžņotajām debesīm un ceļabiedriem.

Pie navigācijas

Pamukkale (ar autobusu)

Veids: Apskates

Ilgums: 1 diena


Природа создает чудеса, которые не под силу сотворить смертным: больше двух тысяч лет бесчисленные термальные ручьи текут по снежно-белому меловому плато, образуя в мягкой породе террасные бассейны и сталактиты, которые и получили название «Хлопковый замок» (так переводится с турецкого слово Памуккале). Туристов попросят снять обувь и подняться босиком по тропинке, которая приводит к бассейну Клеопатры. Когда-то в нем купалась капризная царица, а теперь может окунуться каждый желающий. Даже после недолгого купания в теплой (около 35С) минеральной воде кожа становится мягкой и шелковистой, тело расслабляется, а ревматические и мышечные боли уходят. Экскурсия продолжается в античном городе Иераполисе, где сохранились руины античного театра, терм и огромного некрополя. По дороге будет сделана остановка в торговом центре в районе Денизли, который известен своей текстильной промышленностью и изделиями из оникса.

Pie navigācijas

Raftings

Veids: Izklaides


Interesanti un aizraujoši, asu izjūtu cienītajiem! Raftings jeb nobrauciens ar laivu (4-12 vietīgām) vai piepūšamajiem plostiem pa strauju kalnu upi – tajā ir sava odziņa, savs pipariņš un deva tīra adrenalīna! Īpašas iemaņas nav nepieciešamas, tūristiem tiek izsniegtas glābšanas vestes un ķiveres, instruktori (kas noteikti atrodas uz katra peldlīdzekļa) izskaidro noteikumus, un... sākas nobrauciens. Stāvie viļņi, krāces, ātrā straume – tas viss sniedz daudz prieka un adrenalīna gan pieaugušajiem, gan bērniem! Vairākās gleznās vietās Jūs varēsiet piestāt krastā, atvilkt elpu un izpeldēties, bet pēc tam turpināt nobraucienu, lai ekskursiju pabeigtu ar pusdienām jaukā restorānā klusā upes krastā.

Pie navigācijas

Safari ar džipiem

Veids: Izklaides


Lieliska iespēja skatīt Turciju no vēl neiepazītās puses: ar džipiem pāri kanjoniem, kalniem un straujām upēm doties projām no piekrastes uz valsts vidieni, vērojot mežonīgo dabu, savdabīgās klinšu formas, ūdenskritumus, mežus un ielejas. Tie, kam līdzi būs autovadītāja tiesības, varēs šīs priekšrocības izmantot, sēžoties pie stūres. Safari ar džipiem sniedz ne vien pieklājīgu adrenalīna devu, bet ļauj arī saskatīt neadaptēto, civilizācijas labumu „nesasukāto” Turciju, pabūt īstā turku ciemā, kur saglabātas senās tradīcijas un lauku sadzīve. Tur ekskursijas noslēgumā Jums piedāvās izbaudīt turku tējas dzeršanas ceremoniju.

Pie navigācijas

Stambula (ar lidmašīnu)

Veids: Apskates

Ilgums: 1 diena


Pilsēta, kura kā tilts savieno Eiropu ar Āziju. Pilsēta, kas bijusi triju impēriju – Bizantijas, Romas un Osmaņu – galvaspilsēta. Pilsēta, kas savulaik bijusi triju reliģiju – kristietisma, pagānisma un islāma – citadele. Šī pilsēta neapšaubāmi ir lielākais un spožākais briljants Turcijas tūrisma ārkārtīgi greznajā kaklarotā. Tiešām, līdz šim nav dzirdēts par cilvēku, kurš būtu nožēlojis par vienu vai divām Stambulā pavadītām dienām. Ekskursijas laikā iespējams aplūkot majestātisko Sv. Sofijas katedrāli, tās brīnumainās mozaīkas, flīzes un frīzes, antīko Hipodromu, Zilo mošeju ar tās fantastiskajām Iznikas keramikas flīzēm, kurās dominē zilā krāsa, viduslaiku Topkapi sultānu pili, kura vēl pagājušā gadsimta sākumā Eiropai un Āzijai bija kā biedējošs dūmojoša vulkāna simbols, kurš apdraud mieru. Toties tagad tur apskatāma Osmaņu sultānu brīnišķīgu dārgumu kolekcija. Ekskursijas noslēgumā Jums būs iespēja apmeklēt Stambulas milzīgo Lielo tirgu.

Pie navigācijas

Zirgu izjāde

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Vispirms pieredzējuši instruktori tiem, kas nekad nav jājuši ar zirgu, ierādīs, kā pareizi jāturas seglos un kā zirgs jāvada, kā arī pārbaudīs, cik sekmīga bijusi šo zināšanu un prasmju apguve. Un tad... tad romantiska izjāde (7 km garumā) pa skaistu priežu mežu, kam sekos pusdienas un atspirdzinoša pelde baseinā. Pēc tās Jūs jau noteikti būsiet sapratuši, cik jauki izvērtusies šī diena.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account