Ekskursijas: Marmarisa, Fethije - TURCIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Akvaparks

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Lielums tomēr ir no svara! Tāpēc tūristi, ja vien rodas tāda iespēja, visbiežāk dos priekšroku milzīgiem, mūsdienīgi aprīkotiem ūdensatrakciju parkiem, kuros var izbaudīt lielu skaitu atrakciju. Marmarisā ūdenspriekus var baudīt ūdensatrakciju parkā "Atlantis Waterpark". Ūdensatrakcijas un baseini, kafejnīcas un bāri dāvās Jums jautrus un patiesus svētkus visas dienas garumā!

Pie navigācijas

Daivings

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Vai zemūdens pasaulei piemīt mazāks skaistums un jaukums kā piekrastes ainavām? Varbūt vēlaties papriecāties un pajūsmot par to, ko parasti redzēt nevarat, bet kas ir tik savdabīgs, aizraujošs un krāšņs, ka reizēm vai elpa aizraujas? Nevajag baidīties iemaņu trūkuma dēļ: pieredzējis instruktors krievu vai angļu valodā pastāstīs, kā pareizi izmantot ekipējumu, un uzraudzīs Jūsu pirmos soļus zemūdens pasaulē. Priekšpusdienā pirmā ieniršana no jahtas klāja notiks īpaši interesantā vietā un ilgs pusstundu, bet pēc pusdienām uz klāja un atpūtas sekos vēl viena. Par papildus samaksu iespējams iegūt savu foto arī uz zemūdens objektu fona! Būs ko atcerēties!

Pie navigācijas

Daljana – bruņrupuču sala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Šī ekskursija, kas ilgst aptuveni 10 stundas, iepazīstinās Jūs ar Egejas jūras piekrastes dabu, tās putnu un dzīvnieku pasauli. No Daljanas ciema Jūs pa niedrām aizaugušu upi ar motorlaivām aizvedīs uz gleznainu ieleju. Tur, pie Ilidžas ciema, būs iespēja baudīt veselības kūri dabiskās dūņu vannās (temperatūra ~ 400 C), pēc kuras āda kļūst gluži vai zīdaina, bet ķermenis atgūst spēku un mundrumu. Pēc pusdienām restorānā (iekļautas ekskursijas cenā) Jūs dosieties atpakaļ, pa ceļam piestājot vietā, kur atrodas unikālas liķiešu kapenes (izcirstas klintīs). Nākamās divas stundas Jūs pavadīsiet vienreizīgajā Bruņurupuču pludmalē, kas ir apdraudētās Vidusjūras bruņurupuču sugas (Carreta carreta) vairošanās vieta.

Pie navigācijas

Džipu safari

Veids: Izklaides


Lieliska iespēja skatīt Turciju no vēl neiepazītās puses: ar džipiem pāri kanjoniem, kalniem un straujām upēm doties projām no piekrastes uz valsts vidieni, vērojot mežonīgo dabu, savdabīgās klinšu formas, ūdenskritumus, mežus un ielejas. Tie, kam līdzi būs autovadītāja tiesības, varēs šīs priekšrocības izmantot, sēžoties pie stūres. Safari ar džipiem sniedz ne vien pieklājīgu adrenalīna devu, bet ļauj arī saskatīt neadaptēto, civilizācijas labumu „nesasukāto” Turciju, pabūt īstā turku ciemā, kur saglabātas senās tradīcijas un lauku sadzīve. Tur ekskursijas noslēgumā Jums piedāvās izbaudīt turku tējas dzeršanas ceremoniju.

Pie navigācijas

Efesa

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Divus brīnumus – vienu cilvēku roku radītu, bet otru – dabas veidotu, Jūs varēsiet skatīt šajā ekskursijā. Aptuveni 10 gs. p.m.ē. dibinātajai Efesas pilsētai daudzus gadsimtus bija ievērojama loma antīkās pasaules dzīvē. Senie grieķi tajā uzcēla unikālo Artemīdas templi, kurš tika sagrauts un izpostīts pat veselas trīs reizes: vispirms to izdarīja Hērostrats, pēc tam goti, bet beigu beigās tā drupas sevī pēc zemestrīces iesūca purvainā augsne. Tagad, kad vienam no septiņiem pasaules brīnumiem veikta restaurācija, Jūs varēsiet aplūkot tempļa pamatus un kolonnu atliekas. Jūs skatīsiet arī imperatora Adriāna strūklaku un akveduktu, tāpat divus ar musulmaņu valdīšanas laiku saistītus pieminekļus: Isabeja mošeju (m.ē. 13.gs.) un seldžuku celto cietoksni. Ar laiku Efesa kļuva par Romas impērijas Āzijas provinces galvaspilsētu, un kopš tām tālajām dienām gandrīz neskartas ir saglabājušās senās ielas, mājas, termas un antīkās Celza bibliotēkas fasāde. Vēl vēlāk Efesa kļuva par kristiešu centru, par ko atgādina apustuļa Jāņa bazilika, kurā šis evaņģēlists apglabāts, un Jaunavas Marijas māja, kurā viņa aizvadīja pēdējos savas dzīves gadus. Šo namu Jūs apmeklēsiet pēc pusdienām (maksa iekļauta ekskursijas cenā).

Pie navigācijas

Efesa - Pamukkale (ar autobusu)

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Divus brīnumus – vienu cilvēku roku radītu, bet otru dabas veidotu Jūs varēsiet skatīt šajā ekskursijā. IX gs. p.m.ē. dibinātajai Efesas pilsētai daudzus gadsimtus bija ievērojama loma antīkās pasaules dzīvē. Senie grieķi tajā uzcēla unikālo Artemīdas templi, kurš tika sagrauts un izpostīts pat veselas trīs reizes: vispirms to izdarīja Hērostrats, pēc tam goti, bet beigu beigās tā drupas sevī pēc zemestrīces iesūca purvainā augsne. Tagad, kad vienam no septiņiem pasaules brīnumiem veikta restaurācija, Jūs varēsiet aplūkot tempļa pamatus un kolonnu atliekas. Ar laiku Efesa kļuva par Romas impērijas Āzijas provinces galvaspilsētu, un kopš tām tālajām dienām gandrīz neskartas ir saglabājušās senās ielas, mājas, termas un antīkās Celza bibliotēkas fasāde. Vēl vēlāk Efesa kļuva par kristiešu centru, par ko atgādina apustuļa Jāņa bazilika, kurā šis evaņģēlists apglabāts, un Jaunavas Marijas māja, kurā viņa aizvadīja pēdējos savas dzīves gadus. Efesu Jūs apmeklēsiet pirmajā ekskursijas dienā, bet otrajā dosieties uz Pamukkali, kur daba, izmantojot termālos avotus, izveidojusi apbrīnojamu formu sniegbaltas travertīna terases, kur pazemes silto ūdeņu baseinā peldējusi dižā senatnes valdniece Kleopatra. Ekskursijas cenā iekļauta nakšņošana 3* viesnīcā, brokastis, pusdienas un vienas vakariņas

Pie navigācijas

Hamams – turku pirts

Veids: Izklaides


Turku pirts jeb "hamams" – labākais veids kā vienlaikus atjaunot spēkus, atpūtināt prātu un iepriecēt dvēseli! Un to nu sev nevajadzētu liegt. Ne velti šo pirts procesu paši turki sauc par "atgriešanos savā sākotnē". Ir taču tik patīkami, aizmirstot visas ikdienas raizes vai aizmirstot par augstāko domu lidojumu, izstiepties uz siltas marmora plāksnes, izjust, kā siltums maigi sasilda un pārņem visu ķermeni! Noteikti jāizmēģina putu masāža, kuras laikā pirtnieks ierīvē un izvingrina ķermeni, ko klāj iespaidīgs putu kalns.

Pie navigācijas

Izbrauciens ar jahtu

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Neliels ceļojums ar jahtu ļaus ieraudzīt Egejas un Vidusjūras ūdeņu un Izbrauciens ar jahtu – lieliska iespēja droši doties atklātā jūrā, izpeldēties dzidrā ūdenī un pilnīgi relaksēties. Jahta aplieks nelielas saliņas un piestās jaukos līcīšos. Brauciena-ekskursijas cenā ietilpst pusdienas uz jahtas klāja.

Pie navigācijas

Kekova un Likijas Miras

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ekskursijas pirmo pusi pavadīsiet uz jahtas klāja, kas Jūs nogādās brīnumskaistajā Kekovas salā. Dzidrie ūdeņi, kas apskalo šo salu, slēpj antīko pilsētu Kekovas un Simenas drupas, kas tika sagrautas kādas zemestrīces laikā. Pēc pusdienām zvejnieku ciemā (iekļautas ekskursijas cenā) Jūs ar autobusu dosieties uz Miru, senās Likijas pilsētu savienības kādreizējo galvaspilsētu. Augstāk par citām mākslām senie likieši vērtēja arhitektūru, īpaši to, kas saistījās ar kapeņu būvi un rotājumiem. Savus mirušos viņi centās apglabāt iespējami augstākā vietā, turklāt vertikālā stāvoklī, lai viņiem vieglāk būtu mērojams ceļš uz debesīm. Tas redzams, aplūkojot iespaidīgās „mājveida” kapenes, kas izkaltas klintīs. Miras klosterī Svētais Nikolajs līdz pat savai nāves dienai 325. gadā sludināja kristietību par spīti Romas valdības vajāšanām. Arheologi izrakumos ir atklājuši svētnamu, kura vecums attiecas uz minēto periodu, un tagad virs sarkofāga, kur iespējams apglabāts Sv. Nikolajs, novietotas svētītas ikonas.

Pie navigācijas

Kleopatras sala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Divklāju jahta nogādās Jūs līdz skaistākajām salām, kas atrodas Gekova līcī. Pirmajā dienas pusē Jūs apmeklēsiet Gelibolu salu, pie kuras atrodas unikālas zemūdens alas, un Inžekumas pludmali, kuras smiltis līdzinās baltiem miltiem. Protams, Jums abās vietās būs iespēja nopeldēties. Pēc pusdienām, maksa par kurām ir iekļauta ekskursijas cenā, Jūs dosieties uz leģendāro Kleopatras salu, kuru viņai uzdāvināja imperators Marks Antonijs. Karaliskā daiļava šo dāvanu pieņēma, taču salas pludmales smiltis viņai ar kaut ko neiepatikās. Tādēļ pēc mīlā tvīkstošā imperatora pavēles no Ēģiptes tika atgādātas īpašas smiltis – katrs to graudiņš līdzinās miniatūrai sniegbaltai pērlītei. Iespējams, ka tā ir tikai leģenda, tomēr viens ir skaidri zināms: tādas smiltis vēl ir tikai vienā vietā uz Zemes – Āfrikas ziemeļos. Pēc atpūtas un peldes Kleopatras pludmalē Jūs varēsiet iepazīties arī ar tuvīnajiem senatnes pieminekļiem – antīko teātri un Apollona templi.

Pie navigācijas

Makšķerēšana

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Tas būs aizraujošs ceļojums uz gleznainiem ezeriem zemes iekšienē, kur makšķernieki varēs netraucēti nodoties savai mīļotajai nodarbei un gūt tik nepieciešamo adrenalīna devu (aprīkojums būs uz vietas). Savukārt tie, kas pavadīs makšķerniekus, varēs vienkārši atpūsties, sauļoties, peldēties un beigu beigās baudīt lieliski pagatavotus barbekjū produktus!

Pie navigācijas

Marmarisas

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Pilsēta, kurā skaistas ainavas un interesantas, ievērības cienīgas vietas spilgti un šķietami haotiski mijas ar moderna kūrorta dzīvi, neapšaubāmi ir pelnījusi, lai to iepazītu pamatīgāk. Bezmaksas ekskursija, kas notiks nākamajā dienā pēc Jūsu ierašanās kūrortā, palīdzēs labāk orientēties pilsētā un atrast tos "pievilkšanas punktus", kas parasti vilina tūristus un atpūtniekus Marmarisā: seno cietoksni, kūrorta piepilsētu Ičmeleru, Austrumu tirgu, juvelierizstrādājumu un tekstilpreču veikalus.

Pie navigācijas

Motosafari

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Kvadracikls apvieno sevī gluži vai nesavienojamo: tas sniedz ekstrēmas izjūtas un vienlaikus ir drošs, tas ir ātrs un stabils vienlaikus. Šo mūsdienu spēļu traktora un īsta visurgājēja hibrīdu ir ļoti viegli vadīt, un tam nav vajadzīgas pat tiesības! Tāpēc šajos safari braucienos prieku gūst ne tikai īsti sacīkšu mīļotāji, bet arī viņu mazliet nedrošās draudzenes un bērni. Jūs gūsiet iespaidu gūzmu, traucoties pa mežainiem celiņiem, pārvarot kalnu nogāzes un dažādus šķēršļus, lai nokļūtu kalna virsotnē, no kura paveras brīnišķīgs panorāmas skats! Protams, būs arī pusdienas un atspirdzinoša pelde dzidrā kalnu upītē! Aicināti ir visi!

Pie navigācijas

Pamukale (ar autobusu)

Veids: Apskates

Ilgums: 1 diena


Daba rada brīnumus, kurus mirstīgie radīt nevar: vairāk nekā divus tūkstošus gadu liels skaits termālo avotu tek lejup pa nogāzēm un veido iespaidīgas sniegbaltā travertīna terases un stalaktītus, kuri nodēvēti par Pamukkale (kokvilnas pils). Tas viss ir zem klajas zilas debess, saules apspīdēts, tāpēc nav jābrīnās, ka Pamukkale kļuvusi par vispopulārāko un Turcijā visbiežāk fotografēto apskates vietu. Pamukkalē ir iespējams apmeklēt Kleopatras baseinu, kur kādreiz esot peldējusies kaprīzā un slavenā valdniece. Mūsdienās atliek novilkt apavus un basām kājām aiziet pa taku līdz šim baseinam, kur sagaida brīnumaina pelde. Pat pēc neilgas peldes siltajā ārstnieciskajā minerālūdenī, kura temperatūra ir apmēram 350 C, āda kļūst maiga un zīdaina, ķermenis atbrīvojas, zūd reimatiskas un muskuļu sāpes. Ekskursija turpināsies antīkajā Hēropoles pilsētā, kur saglabājušās antīkā teātra, termu un milzīgas nekropoles drupas. Pirms tam Jūs piestāsiet tirdzniecības centrā Denizli rajonā, kas slavens ar savu tekstilrūpniecību un izstrādājumiem no oniksa.

Pie navigācijas

Peintbols

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Neparasts azarts pārņem pat visnopietnākos un solīdākos tūristus, kas piedalās šajā komandu spēlē – improvizētā un nekaitīgā „kariņā”. Aizrautība, jautrība, adrenalīns, tieksme uzvarēt un savdabīga atgriešanās savā bērnībā – tas viss ir daudz jautrāk un smieklīgāk nekā var iedomāties. Turklāt krāsu traipi, kas pēc spēles komandas biedriem un pretiniekiem liek izplūst nevaldāmos smieklos, ir viegli noskalojami – šauteņu munīcija īstenībā ir šķidrās ziepes, kam nedaudz pievienota pārtikas krāsviela.

Pie navigācijas

Raftings

Veids: Izklaides


Interesanti un aizraujoši, asu izjūtu cienītajiem! Raftings jeb nobrauciens ar laivu (4-12 vietīgām) vai piepūšamajiem plostiem pa strauju kalnu upi – tajā ir sava odziņa, savs pipariņš un deva tīra adrenalīna! Īpašas iemaņas nav nepieciešamas, tūristiem tiek izsniegtas glābšanas vestes un ķiveres, instruktori (kas noteikti atrodas uz katra peldlīdzekļa) izskaidro noteikumus, un... sākas nobrauciens. Stāvie viļņi, krāces, ātrā straume – tas viss sniedz daudz prieka un adrenalīna gan pieaugušajiem, gan bērniem! Vairākās gleznās vietās Jūs varēsiet piestāt krastā, atvilkt elpu un izpeldēties, bet pēc tam turpināt nobraucienu, lai ekskursiju pabeigtu ar pusdienām jaukā restorānā klusā upes krastā.

Pie navigācijas

Rodas sala Grieķijā

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


No Marmarisas vien 50 minūšu brauciens pa jūru ar ātrgaitas pasažieru kuteri un ... Un Jūs jau esat Rodas salā, kas bieži vien tiek dēvēta arī par paradīzi uz Zemes virsas. Šī Grieķijas sala satriec iztēli ar savām arheoloģiskajām un kultūras vērtībām, kā arī kolorīto mūsdienu dzīves ritumu. Jūs apmeklēsiet salas galvaspilsētu Rodu, iepazīsieties ar vareno viduslaikos celto joanītu ordeņa cietoksni un Lielmestru pili, aplūkosiet majestātiskās Rodas Kolosa statujas drupas (viens no septiņiem senās pasaules brīnumiem!) un varēsiet veltīt divas stundas pastaigai pa fantastisko Rodas vecpilsētu. Ja vēlēsieties, varēsiet apmeklēt kažokādu izstrādājumu tirdzniecības centru un nolūkot ko atbilstīgu Latvijas ziemas sezonai. Ekskursija ilgst apmēram 8 stundas.

Pie navigācijas

Turku nakts

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Pasakainā atmosfērā, īstā senatnīgā pilī notiks priekšnesums "Nakts Turcijā": kopā ar vēdera dejām, turku tautas dziesmām un jautrām dejām būs redzama arī pavisam nopietna žonglēšana ar nažiem, staigāšana pa stikla lauskām u.c. Priekšnesumu noslēgs uzvedums, kurā atainotas senlaiku turku kāzu paražas un kārtība. Kamēr tas noritēs, Jūsu priekšā vakariņās tiks pasniegti lieliski pagatavoti turku virtuves ēdieni un nacionālie dzērieni, t.sk. vīns, ko varēsiet baudīt, cik vien tīk! Vakaru noslēgs diskotēka, kurā skanēs gan turku populārā, gan Eiropas modernā mūzika.

Pie navigācijas

Zirgu izjāde

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Vispirms pieredzējuši instruktori tiem, kas nekad nav jājuši ar zirgu, ierādīs, kā pareizi jāturas seglos un kā zirgs jāvada, kā arī pārbaudīs, cik sekmīga bijusi šo zināšanu un prasmju apguve. Un tad... tad romantiska izjāde (7 km garumā) pa skaistu priežu mežu, kam sekos pusdienas un atspirdzinoša pelde baseinā. Pēc tās Jūs jau noteikti būsiet sapratuši, cik jauki izvērtusies šī diena.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account